messilondon12
Dołączył/a: październik 2011
London
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mou niszczy wizerunek la liga i realu nie jestem fanem realu ale w rescie był dobry mecz z madrytem znaczy oby dwa kluby dobrze zagrały. Ale jak miałbym być sprawiedliwy to Pep za prace arbitra powinien wykrzyczeć w twarz ale Pep to nie taki typ jak mou nie obraża się na cały świat.PEP przyznaje [jak przegra co rzadko się zdarza] że rywal był lepszy.
0
A i villa1999, jak się chwalisz to leć do LONDYNU ja tam mieszkam więc nie używaj słów z angielskiego jeśli to niema większego znaczenia w twoim iq i inteligencji a minusują bo pisać nie umiesz. Obejrzy choć 1 mecz z Oriolem w Barcy B iw chelsea to pogadamy a mówisz na temat tak na prawde nie masz zielonego pojęcia
0
villa1999, Piszę się FIFE a NIE W FIFĘ mam fife 12 na ps3 i wiem jak pisać anaalfabeto po 2 co to ma wspólnego z Romeu??? Chcesz komuś zaimponować że masz FIFE większość ją ma a jak taki zuchwały to choć na online a nie grasz na easy kox XD
0
messi wraca do hat trikowej formy to dobry probnostyk przed meczem z bayernem leverkuzen
0
Z całym szacunkiem dla Pele i dla Neymara ale Pele ciągle w mediach promuje Neymara jeśli chłopak umie grać to nie potrzeba mu pomocy Pele i Tv w brazilli jaki to on boski jest a pele ciągle mówi że Neymar by to tak zrobił to tak itp..... co on ciągle broni tak tego Neymara się pytam to jego syn czy co????? A z tym że za jego czasów Santos był lepszy od Barcy to mnie z krzesła zrzuciło powaga!!!!!
0
w brazylii to każdy może tyle strzelić a pele to lama mundiale to nie on wygrał tylko cała brazillia
0
aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! mamo co to za brzydal najpierw depcze zawodników po chamsku upomina się o kartkę kiedy on gorsze rzeczy robi turla się po trawie jak jakiś debil!!! jeśli dziecko nie wiesz to ci powiem to Pepe
0
farsa17, Idz do realu ale z tego co wiem jego terz mają tam dosyć ok messi zrobił błąd z tym kopnięciem ale kobnię cie a nadepnięcie kopanie po nogach i po plecach to coś innego z tego co mi wiadomo co nie????? a co do Pepe on albo na emeryturę albo powinien iść do jakiegoś mini klubu albo na wyspe bez piłki tam w drzewa po kopie się wyżyje a z jego twarzą to tylko na wyspę bez ludzi
0
mecz błędów ;]
0
nom zgodzę się z Santana10,Thiago wybrał reprezentację del Buosqe z tego co wiem.A mogło wam się pomylić z bratem Thiago on też gra dla barcy a wybrał Brazylię .
0
messi el fenomenallo visca el barca , visca el catalonia
0
Niemcy lub Holandia wygrają Euro
0
po co nam Neymar ????? Mamy tyle utalentowanych graczy np cuenca i wiele innych. Jeszcze raz po co on w Barcy wg.strata kasy
0
Neymar miał tylko jeden zwód,ale to nie jest dziwne bo przeciwko puyolu dużo osób se nie radzi np[ronaldo] ALE Neymar ma tylko 19 lat i nie grał w europie tylko w brazyli a brazylijscy piłkarze są dobrzy tylko w brazyli np robinho
0
PO ZWYCIĘSTWO DO MADRYTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ważne trzy pkt żeby realnie myśleć o mistrzostwie la liga ale la liga nie jest najważniejsza jest cheampions legue ale i tak ważne grand derby visca el barca
0
SORY LITERÓWKA OCZYWIŚCIE ALEXISA ANIE ZA ALEŻISA ;]
0
a według mnie skład następujący:VALDEZ,ALVES,PIQUE oby PUYOL,ABI,XAVI,INIESTA,BUSI,THE KING OF MESSI ,ALEXIS AND VILLA.ZA BUSIEGO W 65 MIN MOŻE WEJŚĆ ALCANTARA,ZA INIESTE W 65 CESC I ZA ALEŹISA W KOŃCÓWCE OK 86 MIN EL PEDRITTO
0
ej ty REAL0911@, 1.spadaj ze strony Barcy 2.w czasie grand derby zobaczysz jak twój klubik udaje i nie tylko w czasie grand derby tak samo w innych meczach a szczególnie ten wasz di maria i mourinho
0
więc przegrał zakład hahahah
0
a Ronaldo tak niedawno strzelał i nie dostał kartki czemu ???
0
mateos0911, naucz się pierw pisać a potem komentuj
0
przegrywamy a i ta relacja video mi nie chodzi proszę o podpowiedz oki
0
on prędziej czy pózniej odejdzie ale mam nadzieje że pózniej bo mówił że odejdzie do jakiegoś argentyńskiego klubu pewnie do [golden boys] ale pod koniec kariery tak dla ścisłości
0
mnie się wydaje że z tym okiem i trójką chodziło o trzy mecze bez gola według mnie ale to mały element najważniejsze że hat trick messiego pomógł drużynie wygrać 3pkt co nie ????
0
pele nie kozacz bo ty już nie grasz więc nie wypowiadaj się na ten temat bo nie znasz współczesnejpiłki a messi w klubie jest o niebo lepszy nisz ty byłeś a i indiwidułalności np:złota piłka x3albo 4 sory niepamientam ale messi jest od niego lepszy dziwny dziadek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dobry jest choć po paru meczach były głosy krytyki
0
Diaz, Ale lepiej żeby wygrywali ;-]
0
tak zgadzam się
0