1

Nie sądzę :D.Alves znakiem kataklizmu na głowach naszych zawodników.

0

Przepraszam,ale mnie obraziłeś.

19

Lepiej nie,bo różnie bywa.

0

Sory,ja nic nie biorę.Wiem,że jest moda na pisanie masz dilera,ale XDD no nie będę tak miły i nie powiem,że ten kawał jest jeszcze śmieszny.

0

XDD dzięki nie biorę.Bujna wyobraznia po prostu.

0

0

Taka teoria dla filozofów.

2

Masz strzał Ibrahimowica,parcie na bramkę jak niegdyś sam Messi-Co narzekać?

0

Komentarz usunięty

3

Taka przewaga nad odwiecznym rywalem to jest dopiero satysfakcja,jakie nudy :D ?

63

Wiosna,Lato,Jesień,Real Madryt.

0

Suarez dzisiaj miazga,te jego wybitne setki przejdą do historii Barcy :D.

0

Brawo Barcelona,oby tak dalej!

0

Tam są teraz normalni ludzie,teraz można z nimi pogadać.Gorzej tutaj.

0

Brawo,gramy ładnie.Żal mi tylko kibiców na stadionie,którzy nie wspomagają naszych przy wyniku 10(tych na stadionie czy tu).Przede wszystkim na plus Busquets i Messi.

0

Damy radę Barco!

0

Jak ktoś nie widział to polecam,podsumowanie tamtego roku w lidze w naszym wykonaniu.

1

Dokladnie,wszystko jest ustalone,ja nic bez pozwolenia nie robie.

0

Ja z nim uzgodnilem ze moge od niego brac skroty wiec nie wiem w czym problem.

0

No to dzieki bo wlasnie tak mam zamiar dalej regularnie robic.Kolory wam odpowiadaja?

15

Hoje gonia Barce XDD.

2

To jest inny rodzaj skrótów,a pozatym będę dodawał udane mecze Barcy,a ten był bardzo udany.

2

To mój skrót z meczu Barcy z Valencią w pucharze króla.Zapraszam,jak się podobało to łapa.Pozdrawiam.

0

Heh,dzięki XDD.

0

No już do was robię skrót z muzyką i komentarzem angielskim meczu Barcy z Valencią w pucharze króla.Jeszcze pół godzinki i będzie gotowe.

2

Komentarz usunięty

0

Ale to będzie delikatna muzyka,a komentarz będzie z meczu jak najbardziej zachowany :).

1

Już podaję: https://www.youtube.com/channel/UCx0w8SkgRTuCu7kXDaTBm4g. Proszę bardzo od dzisiaj zaczynam.Na pierwszy ogień pójdzie mecz z Celtą ;).Z muzyką będę robił,ale zobaczycie spodoba wam się i mam nadzieję,że więcej Cules odwiedzi mój kanał.Pozdro.

7

Ej chcecie żebym dla was robił takie dwu-trzy minutowe filmy z meczów Barcy z la Ligi z fajną muzyką.Oczywiście robiłbym to na bieżąco jakbyście oglądali,czy subskrybnęli.Już trochę edytuję ;).

0

Racja i powinniśmy pamiętać bo bramkarzy często się pomija,a to przecież często ludzie nieocenieni.Naśmiewanie się z Valdesa jest po prostu przejawem głupawki,bo powinniśmy go mimo wszystko docenić(jego karierę w Barcie).Takie memy nie są bez sensu panie generale,bo niektóre są trafne i nie musimy używać języka narzekania by umniejszyć ludziom iloraz inteligencji,gdy je wstawiają.Przez te memy są czasami ciekawe dyskusje,więc po co gadać,że to jest "debilne"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?