0

20 min mniej wiecej ;d

1

Po prostu chce sie chłopak pośmiać :D

3

Kup Spację! :D

2

I to się nazywa porządna redakcja! :D Brawo!

0

Jak zareagują?! Wygrają oba mecze!

0

meczyki.pl

2

Taki Byłby fajny skład na ajax :
Ter Stegen
Adriano - Pique - Bartra - Alba
Masche
Rakitić - Rafinha
Messi Suarez Neymar

0

Cały Messi :)

0

Chciałbym taki skład: Ter Stegen - Bartra ,Pique, Mathieu - Busi, Iniesta, Rakitić - Munir, Messi, Neymar, Pedro

0

Masche nie jest powołany

0

Ale za to mamy wysokich obrońców i dobrze grających głowami ;)

0

Skład najlepszy według mnie z zawodników których teraz mamy. Ustawienie 3-2-3-2 :
Ter Stegen
Vermalen Bartra Mathieu
Mache Busi
Iniesta Rakitić Neymar
Messi Suarez

Luis powinien posadzić na ławce słabego Pique który jest kompletnie bez formy.

0

Mam pytanie. W jakim terminie dowiemy się o decyzji Sportowego Trybunału Arbitrażowego?

0

dzięki :)

0

Wiecie może kiedy do treningów wrócą Messi i Masche?

0

Jak dla mnie najlepsze ustawienie 3-2-3-2.. Bravo/Ter Stegen - Bartra - Pique - Mathieu
defensywni pomocnicy Masche i Busi przed nimi Iniesta, na skrzydłach Neymar i Rakitić. Najbardziej wysunięty Suarez a za nim Messi

1

Jest Halilivić! Życzę mu bramki w debiucie ;)

0

dasz link do tego gdzie się wyszukuje ligi otwarte? bo nie mogę tego znaleźć :c

0

Jak dołączyć do ligi fcbarca.com?

0

Suuper :)

0

0

Płakać mi się chce :(

0

dzięki :)

0

Skład świetny! :) Mam pytanie, ile bramek strzelił Messi w tym roku kalendarzowym?

0

Messi jak zawsze obok Pinto :)

0

Trafiony tytuł posta !!! :D

0

Masche zagrał dobry mecz, Adriano troche przesadzał ze strzałami - w trybuny : d

0

Jedyna taka drużyna na świecie :)

0

skład na Atletico:
Alves - Pique - Bartra - Alba
Busquets
Fabregas - Iniesta
Alexis - Messi - Neymar
Takim składem możemy ich postraszyć! w 60 min zmienic Inieste z Xavim, w 65 Alexisa z Pedro i pod koniec jesli bedzie kożystny wynik Fabsa z Songiem :)

0

seBilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?