mgv

0

dziwne niedawno byly linki do sopcasta a teraz nie ma???

mgv

0

tu macie stronke www.myp2p.eu i tam macie wszystkie mecze ;) i Barca tez jest wlasnie przez sopcast ;D

mgv

0

no dobra każdy bramkarz kiedyś wpuści ale VV zdarza się to zbyt często, zaraz spadną na mnie gromy, że jak popularny Borubar wpuści szmate to cisza, a VV to, że portero słaby itp. Zauważmy również, że VV nie ma takich meczów jak Boruc( robi cuda w bramce np.euro) i to są mocne tyły Boruca w przypadku wpuszczenia bubla:)

mgv

0

nasza gra byla naprawde niezla, szkoda nie wykorzystanych sytuacjii, cieszy czyste konto VV, mielismy bardzo przytomny atak, no i w obronie malo bledow o cieszy, coraz lepiej VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?