0

Carlos to się nie pierdzielił - Jak przy wolnych strzelał z laczka, to Pique wtedy nie musiałby używać nożyczek to zdejmowania siatki!

Pique w końcu kiedyś był napastnikiem - instynkt został :)

1

Raz na.jakis czas kazdemu sie zdarzy:p ale nie caly czas!

3

Zes dowalil... polecam apap i do łóżka spać.

2

Czy ktos wie moze gdzie te stroje mozna kupić? Biore jak swoje :d

0

Spróbuj Z-Nation :) Bardziej głupawy od Walking Dead ale może Ci się spodoba

6

Żeś mnie zdrażnił komentarzem a'la bezsens ale poczucie humoru i dystans na duży plus.

2

W ten sposób nie myślałem:o a za whisky ile muszę uzbierać?

0

Ja znam stronę VIAGOGO.COM.
W Google wpisz "Barcelona Tickets" i będziesz miał z czego wybierać. Tylko poczytaj opinie o serwisie zanim się zdecydujesz :)

3

Administracja powinna banować tak bezsensowne... Osobiście uważam te lajki/polecenia za największego raka XXI wieku. Robi to ludziom wodę z mózgu

215

Neymar robiący sztuczki - brak szacunku i prowokacje,
Ronaldo kopiący przeciwnika bez piłki - ambicja i zapał.

Ja czegoś nie rozumiem chyba...

0

Tylko trochę mniej agresji :)

49

Gdzie ten Real zagrał wielki mecz? Dortmund tak siadł na Realu, że w pewnym momencie tlen im odcinało. Czyżby limit szczęścia się wyczerpał? Chętnie zobaczę jak teraz będą grać!

0

No troszkę usiadła.. tak delikatnie :) Możemy być dumni < 3

0

Taki jeden mecz może człowieka wyprowadzić na cały Boży tydzień z równowagi:D

0

Kiedyś byl mecz Hiszpania Gruzja. Chcialem postawic na Gruzje ale nie mialem.kasy. Gruzja wygrała. Kurs chyba 13 byl... zebym mial te 500zl :d

6

Od dzis pajaki omijają stadion Dortmundu! Co za okno!

0

Tez tak mógłbym usiąść za mikrofonem i pie... od rzeczy :d

3

"Gdyby to strzelil to pilkar meczu" - komenator o Ronaldo... no kuzwa padlem!

31

Komentator - "ten mecz pokazuje jak wielki jest tak Real"...
Chyba jako sklep

0

Statystyka - wrzucone x razy w końcu trafi na głowe/nogę/siu...

0

To jest La Rambla - do tego służy chyba...

0

Zaprawdę iście Królewski Klub...

29

Ronaldo to nie obchodzi. Ile ten trener ma Złotych Piłek?

Co do Iniesty dobrze powiedziane. Ale jemu chyba nie sa te balony do szczescia potrzebne i zna swoja wartość! Takiego Andrzeja długo nie bedzie:(

9

Bo nie miał minut. Roberto te minuty dostał i teraz zasuwa jak Batmobil.

0

Bet365 jest chyba liderem w Europie jeśli chodzi o bukmacherke. Bezpieczeństwo? Uwierz mi - licealiści tego nie programowali:) rzekłbym "bezpieczniejsze od STS"!

0

Drugiego Alvesa nie będzie, ale będzie pierwszy Sergi Roberto! :)

30

Ale skakal przy lawce na Euro! :(

0

Nie no niby zadna.. :)

0

Sledze jego profil, i on zawsze tu wbija z linkiem.i jakims komentarzem od siebie. Spoko robi i udostępnia żeby ludzie oglądali ale z szacunku do jego pracy - opublikowanie na tej stronie powinniśmy mu zostawic.

0

Super, ale myślę ze powinienes zostawic Dariuszowi wrzucanie tych filmikow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?