mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Carlos to się nie pierdzielił - Jak przy wolnych strzelał z laczka, to Pique wtedy nie musiałby używać nożyczek to zdejmowania siatki!
Pique w końcu kiedyś był napastnikiem - instynkt został :)
1
Raz na.jakis czas kazdemu sie zdarzy:p ale nie caly czas!
3
Zes dowalil... polecam apap i do łóżka spać.
2
Czy ktos wie moze gdzie te stroje mozna kupić? Biore jak swoje :d
0
Spróbuj Z-Nation :) Bardziej głupawy od Walking Dead ale może Ci się spodoba
6
Żeś mnie zdrażnił komentarzem a'la bezsens ale poczucie humoru i dystans na duży plus.
2
W ten sposób nie myślałem:o a za whisky ile muszę uzbierać?
0
Ja znam stronę VIAGOGO.COM.
W Google wpisz "Barcelona Tickets" i będziesz miał z czego wybierać. Tylko poczytaj opinie o serwisie zanim się zdecydujesz :)
3
Administracja powinna banować tak bezsensowne... Osobiście uważam te lajki/polecenia za największego raka XXI wieku. Robi to ludziom wodę z mózgu
215
Neymar robiący sztuczki - brak szacunku i prowokacje,
Ronaldo kopiący przeciwnika bez piłki - ambicja i zapał.
Ja czegoś nie rozumiem chyba...
0
Tylko trochę mniej agresji :)
49
Gdzie ten Real zagrał wielki mecz? Dortmund tak siadł na Realu, że w pewnym momencie tlen im odcinało. Czyżby limit szczęścia się wyczerpał? Chętnie zobaczę jak teraz będą grać!
0
No troszkę usiadła.. tak delikatnie :) Możemy być dumni < 3
0
Taki jeden mecz może człowieka wyprowadzić na cały Boży tydzień z równowagi:D
0
Kiedyś byl mecz Hiszpania Gruzja. Chcialem postawic na Gruzje ale nie mialem.kasy. Gruzja wygrała. Kurs chyba 13 byl... zebym mial te 500zl :d
6
Od dzis pajaki omijają stadion Dortmundu! Co za okno!
0
Tez tak mógłbym usiąść za mikrofonem i pie... od rzeczy :d
3
"Gdyby to strzelil to pilkar meczu" - komenator o Ronaldo... no kuzwa padlem!
31
Komentator - "ten mecz pokazuje jak wielki jest tak Real"...
Chyba jako sklep
0
Statystyka - wrzucone x razy w końcu trafi na głowe/nogę/siu...
0
To jest La Rambla - do tego służy chyba...
0
Zaprawdę iście Królewski Klub...
29
Ronaldo to nie obchodzi. Ile ten trener ma Złotych Piłek?
Co do Iniesty dobrze powiedziane. Ale jemu chyba nie sa te balony do szczescia potrzebne i zna swoja wartość! Takiego Andrzeja długo nie bedzie:(
9
Bo nie miał minut. Roberto te minuty dostał i teraz zasuwa jak Batmobil.
0
Bet365 jest chyba liderem w Europie jeśli chodzi o bukmacherke. Bezpieczeństwo? Uwierz mi - licealiści tego nie programowali:) rzekłbym "bezpieczniejsze od STS"!
0
Drugiego Alvesa nie będzie, ale będzie pierwszy Sergi Roberto! :)
30
Ale skakal przy lawce na Euro! :(
0
Nie no niby zadna.. :)
0
Sledze jego profil, i on zawsze tu wbija z linkiem.i jakims komentarzem od siebie. Spoko robi i udostępnia żeby ludzie oglądali ale z szacunku do jego pracy - opublikowanie na tej stronie powinniśmy mu zostawic.
0
Super, ale myślę ze powinienes zostawic Dariuszowi wrzucanie tych filmikow.