1

Jeśli miałbym wybierać najładniejszy Indywidualny gol to byłbym wybrał Saula.
Jeśli chodzi o akcje zespołowe - MSN.

Jak już tu pisano - nie można tego łączyć ;/ powinno być oddzielnie.


PS a gdzie są gole Krystyny? :o

1

Bo taki Higuain w Napolo wygląda jak pół kilograma makaronu w szklance do filiżanki - wydaje się dużo więc można sobie podpić do niebotycznych sum. W Barcelonie wyglądałby jak Puste opakowanie na ziemi - ceny idą w dół. Jak wypromujesz tak sprzedasz

1

To sie cieszę, ze nie odpowiadasz za Transfery w Barcelonie.

2

Bravo? Po... kogos?

1

Trollom się nie odpowiada. Ich się zgłasza. Ale Tys nie wart klikania nawet.

2

Xabi Alonso, Casillas bez szwanku i echa, glownym oskarzajacym Fanka Realu..
#ÓEFALONA

1

Gdybym Mial być trenerem- to chciałbym mieć charyzmę Lucho. Konkretny i nie gada za dużo
A jak durne pytanie to gasi jak pety w kiblu!

1

W tym TVN-ie to grube kreski muszą sypać... :)

2

Bus-Mode z każdym sezonem coraz intensywniejszy :/ Ale 08/09 - miód dla mych oczu. Młody Xavi, Abi, Puyol, Alves jeszcze z włosami :D

4

Ku nostalgii:

11

Wolałbym aby był Nowym Umtitim. Drugiego Abiego nie będzie, tak jak Puyola, Xaviego i wielu innych.
Nie przeczyta tego, ale - Umtiti, obyś tu się rozwinął i z Pikejem stworzył mur nie przejścia! :)

1

Może i wygląda, ale są rzeczy, które nie powinny być zmieniane :) No taka moja opinia. Co do miejsca w gablotach - trafna uwaga :p

2

"Replacing the iconic previous design, the new La Liga trophy is much more modern and filigree" - chyba coś nie :)

1

http://www.footyheadlines.com/2016/07/new-la-liga-trophy.html
Nie wiem czy zdołam się wysłowić przez klawiaturę, spróbuję!


Puchar za wygranie ligi powinien mieć trochę "masy". Taki symbol, piłkarze się męczyli tyle czasu, 38 kolejek to ten puchar powinien być, no... Z PIER... A to teraz wygląda jak jakiś popierdulec, jak puchar za KMŚ a za mistrza La Liga.

EDIT: Tak, wiem puchar za Mistrzostwo świata jest jeszcze mniejszy, ale mowa tu o ligach!

3

Niestety... za kilka lat kto bedzie o tym pamiętał. Mnie najbardziej zastanawiają jego koledzy z boiska. Czym im pasuje takie harowanie na jedną osobę? Oni sie męczą, ten poskacze przy lawce i...
Najbardziej niezasluzony mistrz LM,
Najbardziej niezasluzony mistrz EURO,
Najbardziej niezasluzona ZP - Loading....

4

Rok temu podawałem link który wstawiłeś jako 1. Wykorzystać te pomysły to mieliby koszulek na 10lat do przodu... zamiast tego dają.. cokolwiek to wyżej jest o.O

3

Czarnej roboty, którą wykonuje Busi na boisku nie widać na 1 rzut oka. I przez to nie jest brany pod uwagę przy żadnych TOP-listach. Mam nadzieję że on tym się nie przejmuje, oraz będzie coraz lepszy (jeśli to możliwe)!

6

Tak trochę z innej beczki - co trzeba mieć we łbie, aby "lajkować" fotę którą samemu się wstawiło (czyt. Ronaldo, i każdy ma pewnie takiego znajomego u siebie)? To jak masturbacja przed lustrem... :l

1

Ardzie czas się skończył... Ty... a Ty pracujesz w gabinecie Lucho? o.O

2

A za pol roku połowa jesli nie 3/4 zapomni o tych slowach i beda komentarze "co za pacan, drewno on do skladu nie potrafi sie przebic, spszedac"!

PS spszedac napisalem specjalnie bo tak mam slowniku ortograficznym na półce :)

8

A czy ktos moze kuzwa normalnie odpowiedziec? Czy internet tak wymieszal ludziom mózgi za na kazde pytanie musi byc cos durnego "bo lajk"? O.o

1

Ja pierniczę... Ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Każdy widział - chyba każdy poza Tobą. Jak go tylko z buta zapamiętałeś to Pozdrawiam po raz drugi. Nie porównuje Vietto z Busqetsem pod względem umiejętnośći TYLKO SYTUACJI! "Busi rozegrał cały sezon w 2 lidze u Pepa i ten niczym nie ryzykował biorąc go do pierwszej duzyny" - no rzeczywiście - druga liga to taki poziom że... Wielu przychodziło z 2 ligi i mieli być tym "Kimś". Wiele taki "perełek" miało olśnić La Liga... i uja.
Cały czas moje wypowiedzi kręcą się wokół "DAĆ CZAS, SIĘ ROZKRĘCI" A Ty kuźwa "on taki i tak". Teraz to sam sobie doje... - "Gra na stoperze mu uratowała kariere u nas." - BO DALI MU CZAS I ZNALAZŁ SWOJĄ POZYCJĘ. To samo Roberto. K..

Dobra ja kończę tą konwersację. Za dużo nerwów, i nie moja działa by uczyć kogoś myślenie.
Ciao.

3

Taa... zferyfikujmy piłkarza który pół roku nie grał (jak ktoś nie rozumie jak bardzo ważna jest ciągłość gry dla zawodnika to polecam nie czytać dalej), a potem miał się zaadoptować do jednego z najtrudniejszych, jeśli nie najtrudniejszego stylu gry obecnie w świecie futbolu. Pozdrawiam.
Najbliższy sezon zweryfikuje jego wartość. Neymar przychodząć potrzebował roku (!) ciągłej gry żeby ogarnąć...

Co do Busiego - a powiedz mi czym się różni sytuacja Vietto od Busiego? I jeden i drugi był jako "świeżak" wciągany do składu - JEDYNA różnica to to, iż Busi miał Barce w DNA, Vietto nie.

Skoro oni mają inną pozycję to już ich "sytuacje" nie są takie same? Zatrzymaj tą karuzele śmiechu :d

To dam Ci drugi przykład - Xavi. W wieku 25 czy 24 lat był na wylocie z Barcy. Zostawiono go bo "coś tam". Nie muszę pisać jak się potoczyła jego kariera dalej?

EDIT: bo zaraz poleci komentarz w stylu "Busi miał DNA w Barcy, temu sprawdzony" - Suarez nie miał w ogóle tego DNA i śmiga jak dzik w lesie. Masche to samo. Rakietic, Neymar... Ooo... albo jeszcze jeden przykład - S.Roberto! 1,5 roku temu nikt na nim suchej nitki nie zostawiał.

Trzeba czasem trochę cierpliwości i CZASU. A że wszyscy chcą efekty na wczoraj to inna sprawa;/

21

Tak samo było jak Busquetsa Guardiola do 1 składu brał. Też niby jakiś nieogarnięty a o co nam wyrosło. Jak Enrique go chce, tzn że coś w nim widzi - chyba że to wymysł gazet.

6

2

Przypomniała mi się piosenka "I'm blue dabudidabudaj..." :)
Zobaczymy co za kwiatki wyrosną :) Niech mu się wiedzie jak najlepiej!

19

Najbardziej niezasluzony mistrz LM
Najbardziej niezasluzony mistrz EURO
I wyjdzie ze ZP Tez mozna pod to podpiac będzie.

1

My tu nie dojdziemy do niczego. Bronisz go kuzwa tak zatwardziale, ze niejeden fanboj bylby dumny.
Ja go dlugo bronilem, (bo mialem do goscia szacunek jak gral w Manu i przez pierwszy rok w RM) al3 cos mu sie eblo w glowie.
Takze bron dalej Gościa, zycze Ci abys kiedys sie otoczyl takimi ludzmi jak on. :)
Ciao.

PS mozesz sobie myslec ze mi zabraklo argumentów - pozwalam jesli to Ciebie uszCzesliwi:)

1

W takim razie zycze Ci abys kiedys znalazl.sie w sytuacji gdzie sie meczysz, zapierdalasz i gunwo Ci wychodzi, a ktos obok fartem i zygami osiaga to samo. Z calego serca Ci zycze i wtedy powiedz sobie - licza sie wyniki nie starania.

1

Ja podziele na kilka części:)
"Tak się dzieje, ponieważ CR7 jest najbardziej medialnym graczem zarówno Realu jak i reprezentacji Portugalii"
I ta medialność nawet jak gra gunwo to go wybija na piedestał. A to nie tak powinno być.

ZP: a gdzie ja żem napisał, że jest przyznawana dla najlepszego dryblera? Najelpszy Drybler a piłkarz który ma największy wkład w grę to dwie różne osoby Mój Drogi:)

Drybling, kreowanie akcji:
"Taki stan rzeczy wynika z budowy obu Panów-Messi, podobnie jak Neymar Hazard czy Iniesta ma skromną budowę ciała i łatwiej jest mu objechać kilku rywali na raz. Z kolei Ronaldo jest wyższy i postawniej zbudowany,a co za tym idzie mniej zwinnym/gibkim," - Bardzo mi się spodobał ten fragment. Świadczy to o tym iż nie widziałeś jego gry w ManU. Bo tam przy identycznych gabarytach mijał jak tyczki obrońców. Busi jakoś też ma 1,95m(?) a balansem ciała niejednego w ziemię wkręcił.

Ronaldo dziś więcej robi pod publikę niż dla drużyny. Rozbieg a'la mam coś w tyłku, SIIII itp. Myślisz że w sytuacji gdyby nie wygrał Euro, oddał by Naniemu cokolwiek? Arogant, egoista, to nie jest wymysł tutejszej strony. Niestety Ronaldo sobie zapracował na ten wizerunek - i nie wmawiaj mi inaczej. Chociażby - złość, że Arbeloa(?) sprzątnął mu bramkę sprzed nosa - altruizm jak się paczy. Fakt - pomaga biednym za to ma plus, duży. Minusów takich jak przed chwilą wspomniałem uzbiera się więcej. Owszem, można wspomnieć że ambitny, temperament itp. Ale zauważ, tu podam przykład. Pamiętasz może jak Messi oddał karnego dla Neymara mimo iż ścigał się z CR o Złotego Buta? Uważasz, że Ronaldo w tej sytuacji postąpiłby tak samo? Nigdy. I to nie jest chora ambicja. Tu jest przekładanie swoich potrzeb nad drużynę. I za to on zbiera największe hejty, bo jest tylko JA, Ja i JAA... plus wypowiedzi "zazdroszczą mi bo żem piekny i bogaty" - jestem przekonany, że gdyby na boisku był chociaż w połowie jak Iniesta - świat by go bardziej tolerował, w tym ja. A w.w. rzeczami, dodatkowo machaniem, płakaniem o karne gość sobie zapracował.

Ostatni akapit. Przez klawiaturę nie wyjaśnię, a chcę, ale nie dam rady. Pominiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?