0

Oby :D

0

Chyba żartujesz.

0

Dajcie linka do Arsenału.

0

De Gea co to byłooo?

0

Wiesz miałem na myśli to ,że Chelsea w 90% meczów nie stawia autobusu,tak samo jak piłkarze Barcy w większości nie symulują.

0

Tak samo można powiedzieć o Barcelonie symulanci.

0

weeb.tv albo goldvod.tv w aplikacji xbmc.Tylko ,że płatne.

1

Dla innych też liczą się punkty,kto daje punkty za ładną grę?

0

Rzeczywiście honor,dostawać wp....l za każdym razem,ale atakować.To taki sam honor jak zadawać się z ludźmi ,którzy się z Ciebie śmieją,a mimo to przychodzenie do nich.

0

Jak wczoraj pisali o "żałosnym nurku Ronaldo" to był to tutaj najlepszy serwis.

0

Marnujesz się.zostan dyrektorem w Barcy

1

Pomijając słuszność tego karnego to taki tytuł na tak popularnej stronie to jest dopiero żałosny.Tam chyba pracują jakieś gimbusy.

0

Neymar to jest największy nurek świata.Poza tym lubi czasem złośliwie faulować po tym jak ktoś mu zabierze piłkę.

0

dużo widać

0

A wczoraj co zrobił Messi jak dostał wolnego przed polem karnym?

0

obrońca tytułu? Z tego co pamiętam Real wygrał LM ,chyba ,że chodzi o PD.

1

Owszem,nie sposób nie przyznać Ci racji.Ale jako 18-latek bez pracy nie mam wielkiego wyboru w domu,w którym od święta ogląda się mecz reprezentacji.

0

Jako kibic Chelsea mam nadzieję ,że ten mecz będzie tak intensywny ,że w weekend będą ściągać młodziaków z rezerw,a wszyscy wiemy na jakim poziomie jest przygotowanie fizyczne Arsenalu.

2

Gdybym płacił abonament to właśnie bym zrezygnował.Jak można dać taki dziadowy mecz na tvp.Czy tam pracują idioci?Już Atleti - Juve ciekawszy albo nawet Real.Przynajmniej ciekawe akcje będą ,a nie Arsenal klepanie i pewnie mało sytuacji podbramkowych.

0

i Ter Stegen

1

aha czyli wg. Ciebie każda obrona jest nie do przejścia.Jeśli tracą bramki to tylko przez błędy.

1

Marc Andre Casillas

0

Gdzie można znaleźć info kto komentuje dany mecz?

3

http://tabela-wszechczasow.blogspot.com/ tu masz wszystko.
Spójrzcie na ligę angielską - rzeczywiście ,Chelsea to klub bez historii.

5

A pod jakim względem jest robiona tabela ligowa?

0

Mandżukić wygląda jak lekarz w średniowieczu.

3

A CR7 63 gole.

0

Ołłowskiego nie lubię.

1

To nie ta klasa co Sergi Roberto.

0

Ta strona jest na niskim poziomie tak jak realmadrid.pl .I ze strony userów(dzieciarnia) i ze strony "redaktorów"( głupie obrażające wpisy).I nie mówię tego ze względu na jakiekolwiek sympatie klubowe ,bo np.inne strony fanów Barcy są na dobrym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?