11 grudnia 2015, 14:54
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12313546_930210370393509_2358988037535402526_n.jpg?oh=97b4487a714bfa2f0040fc670782b49b&oe=56E696F4
24 września 2014, 16:15
0
...............
27 grudnia 2010, 18:38
Priorytet.
24 grudnia 2010, 11:04
On jest świetny.
30 listopada 2010, 20:17
Teraz wygrać z osasuna. A możliwe ze real przegra z valencia, w końcu tak było po 6-2:)
28 kwietnia 2009, 20:14
Mecz jest też na nSport:)
12 września 2010, 16:18
Taa jasne. nastepny mecz przegraja;p
17 stycznia 2010, 00:14
Real dziady.. Oby tak dalej:D
1 kwietnia 2010, 13:48
Jeśli to żart to nieśmieszny i bez sensu..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12313546_930210370393509_2358988037535402526_n.jpg?oh=97b4487a714bfa2f0040fc670782b49b&oe=56E696F4
0
...............
0
Priorytet.
0
On jest świetny.
0
Teraz wygrać z osasuna.
A możliwe ze real przegra z valencia, w końcu tak było po 6-2:)
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12313546_930210370393509_2358988037535402526_n.jpg?oh=97b4487a714bfa2f0040fc670782b49b&oe=56E696F4
0
Mecz jest też na nSport:)
0
Taa jasne. nastepny mecz przegraja;p
0
Real dziady.. Oby tak dalej:D
0
Jeśli to żart to nieśmieszny i bez sensu..