michal132RM
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że Neymar bardziej pasuje do stylu Realu. Tutaj zatraca swoje najwieksze atuty wymieniając dziesiątki podań. Mimo tego, że Real też teraz ma więcej klepać.
0
nie ZA dużo tylko, że 100 mln to dużo ;)
0
Taaa.. :D
0
Dobree :D
0
0
alianta2
Nie to co Pique, Mascherano i Bartra :) :D klasowi stoperzy. Czego chcieć więcej? ;) A tymi 35 mln to Ambramowicz sobie nawet głowy na szczęście zawracał nie będzie :)
0
0
Obdarł sobie kolano?! O nie! Rehabilitacja do kiedy?
0
Hahahaha:D nie teraz to kiedy? Ma 26 lat ;)
0
O Javi Martinezie zapomnieliscie.. ups :)
0
Barcelove
Haha ;) lepsi od Realu? :D
0
Zagorzały Fan
Fortuny? ;o 57 mln za Neymara to niezbyt wiele ;) a jak wasz "zarząd" wykłada 20 baniek za Luiza to teraz nie płaczcie że stopera nie macie :)