0

Myślę, że Neymar bardziej pasuje do stylu Realu. Tutaj zatraca swoje najwieksze atuty wymieniając dziesiątki podań. Mimo tego, że Real też teraz ma więcej klepać.

0

nie ZA dużo tylko, że 100 mln to dużo ;)

0

Taaa.. :D

0

Dobree :D

0

0

alianta2
Nie to co Pique, Mascherano i Bartra :) :D klasowi stoperzy. Czego chcieć więcej? ;) A tymi 35 mln to Ambramowicz sobie nawet głowy na szczęście zawracał nie będzie :)

0

0

Obdarł sobie kolano?! O nie! Rehabilitacja do kiedy?

0

Hahahaha:D nie teraz to kiedy? Ma 26 lat ;)

0

O Javi Martinezie zapomnieliscie.. ups :)

0

Barcelove
Haha ;) lepsi od Realu? :D

0

Zagorzały Fan
Fortuny? ;o 57 mln za Neymara to niezbyt wiele ;) a jak wasz "zarząd" wykłada 20 baniek za Luiza to teraz nie płaczcie że stopera nie macie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?