0

Tez macie na tvp sport taka kieską jakość?

1

Niech ten dembele juz wchodzi, to chyba ostatnia nadzieja xd

0

O co chodzi z tymi soczewkami?

1

Po kogo byście ruszyli za 50 mln ze sprzedaży Moriby i Emersona?

0

Ile Polska ma juz Medali na olimpiadzie?

0

Ile jeszcze rund musi wygrac legia, zeby zagrac w lidze mistrzów?

0

Pokazałem dziewczynie stroje wyjazdowe Barcy. Powiedziała, że zajebiste, ale dla dziewczyny i że mogłaby sobie kupic taką koszulkę xD.

1

Jak Barcelona zamieni Griezmanna na Saula 1 do 1 bez dopłaty, to będzie bardzo przykre. Griezmann to jedyny zawodnik na którym Barcelona serio mogłaby zrobic jakies pieniądze. Chociaż by dostali te 60 mln i mogli by ruszyc np. po Laporte i Gaye (bo 30 mln ze sprzedaży już maja)

0

-Jak wygrają Włochy to będą wlepiać złotą piłkę Jorginho
-Jak wygra Anglia to będą wlepiać złotą piłkę Haremu Kane'owi
:D

13

Wolałbym sprzedaż za 70 mln do City.

0

@amanter ma 5 asyst, więc będzie mial pierwszeństwo do złotego buta

1

@Yanek dzięki, nie mogłem dotrzeć do tej informacji

0

Myślicie, że Gabriel Jesus dostał dwa mecze zawieszania za ostatni faul czy jeden? Mając na uwadze faworyzowanie Brazylii pewnie dostał tylko jeden, a wejście typowe pod zawieszenie na dwa.

0

@Mns21 Neymar nie grał w 2018 na Copa przez kontuzje, ale wygral Puchar konfederacji, więc cos tam wygral z reprezentacją.

2

Jak ten Scaloni może grać tym Nicolasem Gonzalezem. Na tym turnieju ma średnia ocene sofascore 6,53, 0 goli i 0 asyst

9

Starszny jest ten mecz, od 10 minuty odliczam czas do końca meczu

0

Gabriel Jesus dostal jeden czy dwa mecze zawieszenia?

0

Co myślicie o tej wymianie Bastoni-Alba? Z jednej strony Alba swietny sezon, ale można sie obawiać, że przegapimy moment aby cos na nim zyskac jak to bylo Rakiticiem.

0

@A4ron najpierw trafil w pilke, a potem sie nadzial Danilo, ogladales powtorke?

0

Co myślicie o Gosensie w Barcy na lewe wahadlo?

0

@Murazor nie jest, bo dobrze gra tylko na pozycji Messiego. Zatrzymanie Griezmanna miałoby sens, tylko gdyby Messi odszedł.

0

Te wznowienia bramkarza Argentyny sa jakies dziwne

0

Brazylia nie miala lecieć na tvp sprot?

4

Holandia dzisiaj w stylu Barcelony w lidze

0

@kaamil1910 o coutinho tez tak mowili ;)

0

@AFA90 pewnie ten trener zagra otamendim, uzywa go w prawie kazdym meczu argentyny

2

to byłoby przykre

2

Dapay w tym sezonie wliczając reprezentację:
29 goli i 16 asyst

2

@LeoMessiah tez mysle ze w 2018/19 byl najlepszy. W tym sezonie w jego grze było widać dużo chaosu jak niecelne podania w kluczowych momentach, słaba skuteczność w strzelaniu bramek i takie po prostu głupie decyzje przy dryblingach kiedy robil o jeden zwod za duzo, kiedy mogl strzelać albo podac. Tez zauwazylem, ze jest trochę wolniejszy niż wtedy.

0

@amanter itrytujace jest to, ze ten trener Argentyny w każdym meczu gra na obronie Otamendim :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?