0

BAN

0

nie może byc, to wiecej niz klub> Sandro, zrozum ze to nie twoj prywatny club tylko cules z zcalego swiata.To tradycja ze Barca nie ma sponsora, te koszulki sa piekne, nie mozesz brudzic ich byle czym. Juz umowe z unicef-em jakos zaakceptowalem choc bylem na nie. Sandro WTF?

0

sergio brak...

0

0

Ronnie dzieki za wszystko na zawsze w naszych sercach VAMOS R10!!

nikt przed Tobą i nikt po Tobie mnie tak nie zachwycił. El Magico, Grande RONALDINHO!!!!!!!!!!!!!!!

0

bardzo prosze o tlumaczenie lub link do tlumaczenia. bede wdzieczny. z gory dzieki VeB!

0

najbardziej pasuje mi Arszawin...

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?