Do oglądania meczów mam TVUPlayer i w trakcie jakiejkolwiek transmisji zacina mi się. Czym to jest spowodowane? Wszędzie piszą, że wymagadne jest łącze 512 ..czemu tak jest? Proszę o pomoc..
Na stronie Interu ***** na zarząd bo uważają, że za takie pieniądze to my interes życia zrobiliśmy. Twierdzą, że to dobry piłkarz, ale z Abidalem może mieć ciężko. Mimo wszystko "witamy w Barcelonie"!!
Zauważ też, ze to jednak te punkty zdobyte w meczach ze słabszymi rywalami w lidze się liczą najbardziej. W meczach z czołówką Valencją, Realem, V-reall, Sevilla zdobędziemy max 12 pkt w rundzie, a reszte ze słabszymi zespołami. Przy czum absolutnie nie mówie, że tem mecze sa nieważne.
Na stronie Interu ***** na zarząd bo uważają, że za takie pieniądze to my interes życia zrobiliśmy. Twierdzą, że to dobry piłkarz, ale z Abidalem może mieć ciężko. Mimo wszystko "witamy w Barcelonie"!!
Zauważ też, ze to jednak te punkty zdobyte w meczach ze słabszymi rywalami w lidze się liczą najbardziej. W meczach z czołówką Valencją, Realem, V-reall, Sevilla zdobędziemy max 12 pkt w rundzie, a reszte ze słabszymi zespołami. Przy czum absolutnie nie mówie, że tem mecze sa nieważne.
Komentarze
0
Mam neostrade 640 kb/s
Do oglądania meczów mam TVUPlayer i w trakcie jakiejkolwiek transmisji zacina mi się. Czym to jest spowodowane? Wszędzie piszą, że wymagadne jest łącze 512 ..czemu tak jest? Proszę o pomoc..
VeB!!!!
0
Na stronie Interu ***** na zarząd bo uważają, że za takie pieniądze to my interes życia zrobiliśmy. Twierdzą, że to dobry piłkarz, ale z Abidalem może mieć ciężko. Mimo wszystko "witamy w Barcelonie"!!
0
Hehe...aż się łezka w oku kręci jak się te powtórki ogląda. To była Drużyna.....Mam nadzieję, że Pep stworzy jeszcze lepszą...;D
0
Diękuje i wzajemnie. Oraz życze redakcji jak najlepiej i dalszej owocnej pracy w rozwijaniu serwisy FCBarca.com
0
Misugi.
Zauważ też, ze to jednak te punkty zdobyte w meczach ze słabszymi rywalami w lidze się liczą najbardziej. W meczach z czołówką Valencją, Realem, V-reall, Sevilla zdobędziemy max 12 pkt w rundzie, a reszte ze słabszymi zespołami. Przy czum absolutnie nie mówie, że tem mecze sa nieważne.
Oczywiście to co napisałem nie wiąże się z LM.
0
Radziłbym spojrzeć na przeciwników na których mozemy trafic w następnej rundzie. L'pool, OM, ......moze być ciezko
0
VeB z tego co wiem ro R10 jest we "wiecznych odstępach w Mediolanie":P
0
Diękuje i wzajemnie. Oraz życze redakcji jak najlepiej i dalszej owocnej pracy w rozwijaniu serwisy FCBarca.com
0
Na stronie Interu ***** na zarząd bo uważają, że za takie pieniądze to my interes życia zrobiliśmy. Twierdzą, że to dobry piłkarz, ale z Abidalem może mieć ciężko. Mimo wszystko "witamy w Barcelonie"!!
0
Misugi.
Zauważ też, ze to jednak te punkty zdobyte w meczach ze słabszymi rywalami w lidze się liczą najbardziej. W meczach z czołówką Valencją, Realem, V-reall, Sevilla zdobędziemy max 12 pkt w rundzie, a reszte ze słabszymi zespołami. Przy czum absolutnie nie mówie, że tem mecze sa nieważne.
Oczywiście to co napisałem nie wiąże się z LM.