michalb93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kutno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Player pl, 8 złotych miesięcznie i świetna jakość :)
0
Komentarz usunięty
0
"Argentyńczyka czeka teraz przerwa od piłki, która potrwa około 6-8 tygodni. Messiego nie zobaczymy poprzez kontuzję w meczach z: Sevillą, Getafe, Rayo, Eibarem, Villarrealem, BATE (x2), Bayerem i Romą." Na real wróci :)
1
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17873801,Primera_Division__Rozgrywki_zawieszone_od_16_maja.html#MT_3zdj wie ktoś cośo tym?!
0
To nie błąd roberto..
0
Gdzie w internecie można płatnie oglądać dzisiejszy mecz ?
0
Tego się oglądać nie da!
1
0
Można gdzieś pobrać cały mecz po polsku ?
2
Czy wie ktoś ile wynosi rekord dot. ilości minut bez straty bramki w lidze ?
0
Dla mnie Bravo - Montoya Bartra Mathieu Alba - Mascherano - Rakitic Iniesta - Sandro Messi Neymar = to była by optymalna jedenastka
0
Na innej stronie o Barcelonie cytuja wypowiedz Zubiego, że Cesc cierpi na "Pubalgię". Wie ktoś coś o tym ?
1
Ale co z rocznym banem na transfery ? Tak po prostu przetrwamy do stycznia 2016 ?
0
Czy według was kadra jest już ok?
0
o co chodzi z tym TVP ?
0
Do kiedy jest okienko?
0
Masakra. Jesteśmy na rok uziemieni i znowu Zubi bedzie bronil sie ze powrot na miare puyola to jedyny potrzebny transfer obroncy... Miejmy nadzieje, ze Douglas nie okaze sie porazka, bo bedziemy lezec i kwiczec...
0
Jakiekolwiek szanse na jakiś transfer jeszcze ?
0
Miały być jeszcze transfery. Wiadomo coś ?
0
Dos Santos/ Roberto + Cesc + Song. Czy tylko ja takiej pomocy wyczekuje ?
0
Podbijam jeszcze raz. Czy ktoś zna jakiś pub / bar w Krakowie blisko rynku, gdzie można będzie obejrzeć ten mecz ?
0
Elo. Gdzie w Krakowie w okolicach rynku będzie można ten mecz obejrzeć w normalnych warunkach? Ostatnimi czasy pare barów z meczami zamknięto i brak mi jakiegoś dobrego miejsca.
0
Alvesowi przyda się odpoczynek. Brakuje mi Afellaya w pierwszym składzie.
0
A gdzie jest Xavi ?
0
Czy ma ktokolwiek linka do dokładnych statystyk z meczu ? Bardzo by mnie interesowała liczba podań :) itp ;)
0
VISCA EL BARCA !!
0
Na jakiej stronie mozna zobaczyc transmisje z N Sport ?