3


Ładnie, chociaż lepiej by było, gdyby został w Europie

2

@Giwera XD
Ester > Francja > Madryt
In that order

1

@xvcWinterSoldier do Barcelony? Za drogi, i jak to w Chelsea zwykle bywa kontrakt do 2033 roku

2

@Kgorecki2500 Ramen XD
Tylko rosół.

1

@clyde Pyzy, mięsko i mizeria :P

5

To my. Może kiedyś w końcu się doczekaMY :|


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @BorzyKrzys

1

@BorzyKrzys Lepiej wieczorem niech grają, inaczej to cała niedziela będzie zepsuta XD

2

@LukaszFan Myślałem, że Real ma kogoś w jego miejsce jak z niego zrezygnowali, a oni nawet nikogo nie sprowadzili. Niezrozumiała decyzja, ale ja nie narzekam, bo Milan skorzystał z okazji.

8

Luka Modrić robi wszystko, aby wrócić jak najszybciej i pomóc Milanowi w walce o Ligę Mistrzów.
Przejdzie kolejne badania medyczne i jeśli dostanie zielone światło, może zagrać przeciwko Genoi w ochronnej masce.
Szacunek dla niego :)


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

7


Następna xd

5

@BulaKG A masz wadę wymowy? Wtedy są większe szanse.

4

@FcPortoFan1999 Haiti - Szkocja o 3 w nocy też się dobrze zapowiada, będę tam

6

Dokładnie za miesiąc obejrzymy wielki hit na mundialu: Katar vs Szwajcaria

4

Fajny drink


@Giwera @Eklerek

19

@RoberDzik Zawsze szanowałem Modricia. Teraz jak jest w Milanie to lubię go jeszcze bardziej. Legenda.

3

@Giwera @Popitek12 zszedł Ronaldo i zremisowali, fakty

30

Perez nie zmieniaj się

3

@Eklerek No ideał po prostu

6

@Giwera Kiepscy do wszystkiego pasują XD
Anka przysięgam Ci z ręką na sercu że ja wódki więcej do ust nie wezmę :|

3

Nikt tam nie chce przyjść, nawet Mourinho się zastanawia xD

6

Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

4

@FcPortoFan1999 Najbardziej mnie bawi to, że po jego odejściu psg może wygrać 2 LM z rzędu, a Real po wygranej LM ma 2 sezony bez poważnego trofeum.

2

@July_6_BcN dla Realu to akurat wzmocnienie, ale i tak masz rację :P

18


Ester zabookowała loty do Egiptu

9

@barcanawieki Nieważne ile będzie kosztować, i tak kupię.

2

@fcbarcafan19 Ja tam nie lubię zmian, stary lepszy

5


W punkt

2

@July_6_BcN Typujmy wynik: myślę, że będzie 3:0 dla Barcy

6

@Arkon Bo Milan > Inter, tyle.
Jak Messi grał w PSG to LR oglądała każdy ich mecz ;p

20

Wyszedł nowy Mortal Kombat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?