michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ładnie, chociaż lepiej by było, gdyby został w Europie
2
@Giwera XD
Ester > Francja > Madryt
In that order
1
@xvcWinterSoldier do Barcelony? Za drogi, i jak to w Chelsea zwykle bywa kontrakt do 2033 roku
2
@Kgorecki2500 Ramen XD
Tylko rosół.
1
@clyde Pyzy, mięsko i mizeria :P
5
To my. Może kiedyś w końcu się doczekaMY :|
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @BorzyKrzys
1
@BorzyKrzys Lepiej wieczorem niech grają, inaczej to cała niedziela będzie zepsuta XD
2
@LukaszFan Myślałem, że Real ma kogoś w jego miejsce jak z niego zrezygnowali, a oni nawet nikogo nie sprowadzili. Niezrozumiała decyzja, ale ja nie narzekam, bo Milan skorzystał z okazji.
8
Luka Modrić robi wszystko, aby wrócić jak najszybciej i pomóc Milanowi w walce o Ligę Mistrzów.
Przejdzie kolejne badania medyczne i jeśli dostanie zielone światło, może zagrać przeciwko Genoi w ochronnej masce.
Szacunek dla niego :)
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
7
Następna xd
5
@BulaKG A masz wadę wymowy? Wtedy są większe szanse.
4
@FcPortoFan1999 Haiti - Szkocja o 3 w nocy też się dobrze zapowiada, będę tam
6
Dokładnie za miesiąc obejrzymy wielki hit na mundialu: Katar vs Szwajcaria
4
Fajny drink
@Giwera @Eklerek
19
@RoberDzik Zawsze szanowałem Modricia. Teraz jak jest w Milanie to lubię go jeszcze bardziej. Legenda.
3
@Giwera @Popitek12 zszedł Ronaldo i zremisowali, fakty
30
Perez nie zmieniaj się
3
@Eklerek No ideał po prostu
6
@Giwera Kiepscy do wszystkiego pasują XD
Anka przysięgam Ci z ręką na sercu że ja wódki więcej do ust nie wezmę :|
3
Nikt tam nie chce przyjść, nawet Mourinho się zastanawia xD
6
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
4
@FcPortoFan1999 Najbardziej mnie bawi to, że po jego odejściu psg może wygrać 2 LM z rzędu, a Real po wygranej LM ma 2 sezony bez poważnego trofeum.
2
@July_6_BcN dla Realu to akurat wzmocnienie, ale i tak masz rację :P
18
Ester zabookowała loty do Egiptu
9
@barcanawieki Nieważne ile będzie kosztować, i tak kupię.
2
@fcbarcafan19 Ja tam nie lubię zmian, stary lepszy
5
W punkt
2
@July_6_BcN Typujmy wynik: myślę, że będzie 3:0 dla Barcy
6
@Arkon Bo Milan > Inter, tyle.
Jak Messi grał w PSG to LR oglądała każdy ich mecz ;p
20
Wyszedł nowy Mortal Kombat