michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest dobre
https://www.zapisz.net/img/iJckL
1
Jakie Golazo o matko :D
1
Tak się cieszyłem przed świętami z przewagi dwoma punktami a tu cyk, znowu równo. Kit z takim życiem
11
Bede grał w tomb raider
https://www.zapisz.net/img/ivvlE
104
Ja tam wybieram jutro sylwester z La Ramblą.
Przynajmniej za darmo postrzelam fajerwerkami
2
Zaskoczony jestem że @Janiama nie ma najwięcej komentarzy bo jest wszędzie.
I że @LuisSalvano nie króluje w słowie 'Neymar'
13
Już jutro...
Świzdu, gwizdu, 200 złotych poszło w pizdu :D
1
Ile BVB dało za Halanda?
8
Na stronie o Barcelonie chciałbym czytać o Barcelonie.
Malo kogo interesuje co ma do powiedzenia użytkownik, którego nie znamy osobiście.
A co do pytań redaktora, to szkoda nawet to komentować.
1
@xVENUMx Rising hub :)
20
Święta są za rok, a wszyscy mają choinki poubierane...
3
@DaPi zdecydowanie Klopp. On z takich zawodników jakich ma zrobił graczy klasy światowej. Umie wyciągnąć z każdego ile się da
1
@AmigoBlancos Po prostu ludzie tutaj maja flashbacki z meczu na Anfield i stąd ta nienawiść w tym sezonie do Live na La Rambli
15
Redakcjo proszę poprawić mi czapke bo spada mi z głowy... Strasznie niedopasowana
1
@Veb1233 jest to angielski Twitter, Brytyjczycy maja dzisiaj Prima Aprilis ;)
1
Mogę powiedzieć tylko jedno odnoście Liverpoolu...
TO JEST TEN ROK!!!!
1
@LukaszFan Właśnie tu też jest mała ilość graczy, kiedyś była hitem i dużo osób w nią grało, wyślę Ci link na priv ;)
1
Dzien dobry LR
Chce wam polecić fajną gierkę przez internet
Jest to strzelanka, całkowicie darmowa. Bronie, ciuchy i inne rzeczy kupuje się za walutę w grze :D
Jak ktoś jest zainteresowany, zapraszam do wiadomości prywatnej!
1
Dzieje się w tym meczu :D
Karny powtórzony xD
1
Powinien być karny, nie wiem na co oni czekają
7
Kevin życzy wesołych świąt :D
https://mobile.twitter.com/DeBruyneKev/status/1209806736623915008
5
@norbi77 Idealnie siedzi ta czapeczka u ciebie
1
Ernesto Valverde zostanie ojcem nieźle
1
No i super. Bedo karne!!
4
@Pilka_jest_okragla Można kulturalnie? Można.
1
Wiedźmin jest na netflixie, przyjaciele?
1
Widać, że sędziowie wczoraj byli po naszej stronie. Bardzo dziwne, że VAR nie sprawdził nawet sytuacji z Varanem i Lengletem.
Ale mieliśmy wczoraj mega farta.
Na szczęście status quo zachowany..
2
No już się nie mogę doczekać tych meczów :D jest moc
1
@itmustbejoke eskandalo!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika