1

1

Jakie Golazo o matko :D

1

Tak się cieszyłem przed świętami z przewagi dwoma punktami a tu cyk, znowu równo. Kit z takim życiem

11

Bede grał w tomb raider
https://www.zapisz.net/img/ivvlE

104

Ja tam wybieram jutro sylwester z La Ramblą.
Przynajmniej za darmo postrzelam fajerwerkami

2

Zaskoczony jestem że @Janiama nie ma najwięcej komentarzy bo jest wszędzie.
I że @LuisSalvano nie króluje w słowie 'Neymar'

13

Już jutro...
Świzdu, gwizdu, 200 złotych poszło w pizdu :D

1

Ile BVB dało za Halanda?

8

Na stronie o Barcelonie chciałbym czytać o Barcelonie.
Malo kogo interesuje co ma do powiedzenia użytkownik, którego nie znamy osobiście.
A co do pytań redaktora, to szkoda nawet to komentować.

1

@xVENUMx Rising hub :)

20

Święta są za rok, a wszyscy mają choinki poubierane...

3

@DaPi zdecydowanie Klopp. On z takich zawodników jakich ma zrobił graczy klasy światowej. Umie wyciągnąć z każdego ile się da

1

@AmigoBlancos Po prostu ludzie tutaj maja flashbacki z meczu na Anfield i stąd ta nienawiść w tym sezonie do Live na La Rambli

15

Redakcjo proszę poprawić mi czapke bo spada mi z głowy... Strasznie niedopasowana

1

@Veb1233 jest to angielski Twitter, Brytyjczycy maja dzisiaj Prima Aprilis ;)

1

Mogę powiedzieć tylko jedno odnoście Liverpoolu...
TO JEST TEN ROK!!!!

1

@LukaszFan Właśnie tu też jest mała ilość graczy, kiedyś była hitem i dużo osób w nią grało, wyślę Ci link na priv ;)

1

Dzien dobry LR
Chce wam polecić fajną gierkę przez internet
Jest to strzelanka, całkowicie darmowa. Bronie, ciuchy i inne rzeczy kupuje się za walutę w grze :D
Jak ktoś jest zainteresowany, zapraszam do wiadomości prywatnej!

1

Dzieje się w tym meczu :D
Karny powtórzony xD

1

Powinien być karny, nie wiem na co oni czekają

7

5

@norbi77 Idealnie siedzi ta czapeczka u ciebie

1

Ernesto Valverde zostanie ojcem nieźle

1

No i super. Bedo karne!!

4

@Pilka_jest_okragla Można kulturalnie? Można.

1

Wiedźmin jest na netflixie, przyjaciele?

1

Widać, że sędziowie wczoraj byli po naszej stronie. Bardzo dziwne, że VAR nie sprawdził nawet sytuacji z Varanem i Lengletem.
Ale mieliśmy wczoraj mega farta.
Na szczęście status quo zachowany..

2

No już się nie mogę doczekać tych meczów :D jest moc

1

@itmustbejoke eskandalo!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?