michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Lewy łagodnie uśmiechnięty
2
@mekston Ja akurat jestem w ich ambasadzie, bo nie znoszę City.
Ale taką przewagę zmarnować to aż nie wypada :/
6
@Kamiloza91 Barcelona to nie Arsenal żeby taką przewagę roztrwonić.
1
@NeroTFP1 Jeśli chodzi o lektury to zawsze mi siedział Pan Tadeusz, przy każdym temacie można go było wykorzystać. Ale też nigdy go nie przeczytałem, lektury w sql to tylko i wyłącznie streszczenia xD
A na co dzień czytam tylko kryminały, ale nigdy nie czytam książek drugi raz.
15
No i po co Arsenal był liderem tyle kolejek, jak i tak przegra mistrzostwo :|
1
@FcPortoFan1999 Aha czyli muzyka w porządku. A jak byś miał ją ocenić to 10/10?
3
@July_6_BcN Jak sobie puściłem to już któryś raz to mi się przypomniało, że na pewno oglądałem. Fajne czasy ;)
1
@mekston Jeśli tak to mu się nie dziwię.
1
@FcPortoFan1999 A ja przy Dua Lipie Cię oznaczyłem przyjacielu, ale pytanie czemu żeś został oznaczony nie padło.
2
@KrychaFCB A u mnie się oglądało Nianię Franię w soboty i kryminalnych w niedziele XD
@July_6_BcN Ty jesteś z najlepszego rocznika, a pamiętasz tę bajkę?
2
@Kgorecki2500 Ledwo kojarzę, ale chyba też to oglądałem
2
@Szklaner A jakieś czary mary żeby nie spadała zawsze na stronę z masłem? :D
3
@Szklaner Ja codziennie korzystam z twojego przepisu, panie Szklaner, tylko zamiast szynki to serek z Piątnicy no bo skąd
17
Jak oni się tam dostali xd
2
@July_6_BcN No bo się nie je na noc owocków, co Ty :|
3
@Eklerek No na Burnley nie ma co liczyć, właśnie niedawno sprawdzałem ich ostatnie mecze z City, dramat
5
@blakkudium Oby nie, za dobry trener na zmarnowanie w Chelsea.
2
@A4ron No tak, ale dzisiaj akurat wystawili bardzo rezerwowy skład
5
@Konradowskyy Faktycznie, nie zwróciłem uwagi. To tym lepiej, niech spadają jeszcze niżej, nigdy ich nie lubiłem, a od niedawna jeszcze bardziej za wyrzucenie Mareski.
3
@Konradowskyy Teraz są na 7 miejscu, ale tylko 3 punkty dzielą ich od 12. w tabeli Fulham. xD
1
@Popitek12 Brak wyników dla tego zapytania
10
Dua Lipa w formie
@Giwera @Eklerek @tomek8756 @BulaKG @gumaz @FcPortoFan1999 @BorzyKrzys @majkiii
3
@agaFCB to nie będzie wiedział co robić
2
@FcPortoFan1999 a Perez go nie będzie chciał sprzedać, on nie przyzna się do błędu
2
Kibice mają dość dictatora Mbappe xD
1
@Giwera A Ty tylko o jednym panie Janku!
@FcPortoFan1999 a fajne te koleżanki?
2
@July_6_BcN No ta, podwójna lipa :|
2
@July_6_BcN No u mnie tak..
@BulaKG Jak najbardziej tak, kobita idealna
3
@Giwera Niech wygrają i Puchar Francji, i mistrzostwo, tego im życzę.
6
@TR3YWAY 0 tatuaży - top