7

Lewy łagodnie uśmiechnięty

2

@mekston Ja akurat jestem w ich ambasadzie, bo nie znoszę City.
Ale taką przewagę zmarnować to aż nie wypada :/

6

@Kamiloza91 Barcelona to nie Arsenal żeby taką przewagę roztrwonić.

1

@NeroTFP1 Jeśli chodzi o lektury to zawsze mi siedział Pan Tadeusz, przy każdym temacie można go było wykorzystać. Ale też nigdy go nie przeczytałem, lektury w sql to tylko i wyłącznie streszczenia xD

A na co dzień czytam tylko kryminały, ale nigdy nie czytam książek drugi raz.

15

No i po co Arsenal był liderem tyle kolejek, jak i tak przegra mistrzostwo :|

1

@FcPortoFan1999 Aha czyli muzyka w porządku. A jak byś miał ją ocenić to 10/10?

3

@July_6_BcN Jak sobie puściłem to już któryś raz to mi się przypomniało, że na pewno oglądałem. Fajne czasy ;)

1

@mekston Jeśli tak to mu się nie dziwię.

1

@FcPortoFan1999 A ja przy Dua Lipie Cię oznaczyłem przyjacielu, ale pytanie czemu żeś został oznaczony nie padło.

2

@KrychaFCB A u mnie się oglądało Nianię Franię w soboty i kryminalnych w niedziele XD

@July_6_BcN Ty jesteś z najlepszego rocznika, a pamiętasz tę bajkę?

2

@Kgorecki2500 Ledwo kojarzę, ale chyba też to oglądałem

2

@Szklaner A jakieś czary mary żeby nie spadała zawsze na stronę z masłem? :D

3

@Szklaner Ja codziennie korzystam z twojego przepisu, panie Szklaner, tylko zamiast szynki to serek z Piątnicy no bo skąd

17

Jak oni się tam dostali xd

2

@July_6_BcN No bo się nie je na noc owocków, co Ty :|

3

@Eklerek No na Burnley nie ma co liczyć, właśnie niedawno sprawdzałem ich ostatnie mecze z City, dramat

5

@blakkudium Oby nie, za dobry trener na zmarnowanie w Chelsea.

2

@A4ron No tak, ale dzisiaj akurat wystawili bardzo rezerwowy skład

5

@Konradowskyy Faktycznie, nie zwróciłem uwagi. To tym lepiej, niech spadają jeszcze niżej, nigdy ich nie lubiłem, a od niedawna jeszcze bardziej za wyrzucenie Mareski.

3

@Konradowskyy Teraz są na 7 miejscu, ale tylko 3 punkty dzielą ich od 12. w tabeli Fulham. xD

1

@Popitek12 Brak wyników dla tego zapytania

10

Dua Lipa w formie


@Giwera @Eklerek @tomek8756 @BulaKG @gumaz @FcPortoFan1999 @BorzyKrzys @majkiii

3

@agaFCB to nie będzie wiedział co robić

2

@FcPortoFan1999 a Perez go nie będzie chciał sprzedać, on nie przyzna się do błędu

2

Kibice mają dość dictatora Mbappe xD

1

@Giwera A Ty tylko o jednym panie Janku!

@FcPortoFan1999 a fajne te koleżanki?

2

@July_6_BcN No ta, podwójna lipa :|

2

@July_6_BcN No u mnie tak..

@BulaKG Jak najbardziej tak, kobita idealna

3

@Giwera Niech wygrają i Puchar Francji, i mistrzostwo, tego im życzę.

6

@TR3YWAY 0 tatuaży - top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?