0

@Arcybiskup place 6 zl za spotify family i napisalem do samego pana prezesa laporty

1

@Sulimo poprostu widac ze chlopak jest po przejsciach

0

llorisowi wygasa kontrakt 31 grudnia moze warto sie nim zainteresowac na te pol sezonu

0

@kamilop nawet o nim nie mysl

0

cofam swoja cala zlosc na mareczka :((

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kapitan hawk i warto wspomniec ze celcie nikt nie dyktuje karnego co mecz

0

@FcPortoFan1999 115 zarzutow to nie mala liczba i jesli sa twarde dowody to nawet najlepsi prawnicy im nie pomoga

0

co sadzicie o tej aferze z manchesterem city? jesli przegraja sprawe i zostana zdegradowani, to pilkarze beda mieli wolna reke zeby rozwiazac kontrakt a wtedy mozna by bylo sie wziac za halaanda

1

@[Oli] ja bym wolal zeby lewemu dali w takiej sytuacji na piekne zwienczenie kariery

0

@TheNekro94 nawet jak na pozniejszym etapie nie dojedzie z umiejetnosciami to tata mu napewno zalatwi pare meczy w barcy :D

18

super informacja, to napewno wplynie na jego pewnosc siebie na boisku

1

dobra to teraz albo nigdy

1

@Herbert teraz sa poszukiwania nastepcy naszego wielkiego kapitana sergiego roberto

1

@Lewandinho tylko pewnie podpisze nowy kontrakt z bilbao znowu i klauzula juz wcale nie bedzie dla nas przystepna

2

@Coutinho007 trzeba sie modlic ze ansu sie ogarnie pod filckiem

0

@Pablozeusz w tym roku ich ladujemy na luzie

0

matip jest wolny moze warto sie nim zainteresowac?

2

@KibicBarcy84 i jeszcze udowodni nam za chwile ze jest za cienki na Barce albo sie odrazu polamie XD

0

@norbi77 niestety dla mnie to sie wyklucza ale w swiecie footballu wiele takich przypadkow tak jak np modric ktory przeciez tyle dla nich zrobil

0

@Aragorn33 ma w cv 2 kluby z madrytu + naszego pieska espanyol

3

@Aragorn33 problem jest taki ze to madryciarz

0

cwiakala zawsze cos madrego powie

3

@WiernyKibic111 chyba wala w klimpe bardziej

1

@Hogart wreszcie nie bedzie trzeba nikogo uciszac przez wypowiedzi

0

@ziomal88 olmo gavi i roberto - tak widze nasza linie pomocy w tym sezonie bo przeciez wychowankowie na pierwszym miejscu

0

@scorpion93 ten zawal to chyba ze szczescia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?