8 listopada 2009, 19:40
0
..Zna ktoś dobre miejsce we WROCŁAWIU..?? numer gg;6892222..kom:726470824
30 czerwca 2009, 10:53
widze że dużo jest takich kibiców co są z barcą od finału ligi mistrzów...już zapomnieliscie ile ważnych bramke eto'o strzeil dla barcy przez te klika lat musi zostać, a villa nie jest wcale lepszy od niego..
25 czerwca 2009, 21:14
a 12 to young
25 czerwca 2009, 20:09
no masin troche chyba poniosła Cię wyobraznia bo 12 zawodników to chyba nie gra..hahha
25 czerwca 2009, 20:06
masin widze że prawdziwy z Ciebie kibic:P Valdes Dani-Puyol-Pique/marquez-abidal/luiz felipe jeśli go kupią yaya toure-obowiązkowo/keita iniesta xavi mess eto'o/villa walka o henry pierwszy skład
6 sierpnia 2008, 13:47
wszyscy wola henry widze ale ja wolabym: Eto'o Silva Messi wolalbym eto'o bo lubie tego gracza i po prostu jest lepszy od henry wiecej bramek stzrela i wogoel
31 maja 2009, 14:32
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
31 maja 2009, 14:33
6 sierpnia 2008, 23:24
znalazlem ten program a mozesz mi podac strone na ktorej jest program calego dnia tego kanalu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
..Zna ktoś dobre miejsce we WROCŁAWIU..?? numer gg;6892222..kom:726470824
0
widze że dużo jest takich kibiców co są z barcą od finału ligi mistrzów...już zapomnieliscie ile ważnych bramke eto'o strzeil dla barcy przez te klika lat musi zostać, a villa nie jest wcale lepszy od niego..
0
a 12 to young
0
no masin troche chyba poniosła Cię wyobraznia bo 12 zawodników to chyba nie gra..hahha
0
masin widze że prawdziwy z Ciebie kibic:P
Valdes
Dani-Puyol-Pique/marquez-abidal/luiz felipe jeśli go kupią
yaya toure-obowiązkowo/keita
iniesta xavi
mess eto'o/villa walka o henry
pierwszy skład
0
wszyscy wola henry widze ale ja wolabym:
Eto'o
Silva Messi
wolalbym eto'o bo lubie tego gracza i po prostu jest lepszy od henry wiecej bramek stzrela i wogoel
0
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
0
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
0
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
0
znalazlem ten program a mozesz mi podac strone na ktorej jest program calego dnia tego kanalu.