O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

..Zna ktoś dobre miejsce we WROCŁAWIU..?? numer gg;6892222..kom:726470824

0

widze że dużo jest takich kibiców co są z barcą od finału ligi mistrzów...już zapomnieliscie ile ważnych bramke eto'o strzeil dla barcy przez te klika lat musi zostać, a villa nie jest wcale lepszy od niego..

0

a 12 to young

0

no masin troche chyba poniosła Cię wyobraznia bo 12 zawodników to chyba nie gra..hahha

0

masin widze że prawdziwy z Ciebie kibic:P

Valdes

Dani-Puyol-Pique/marquez-abidal/luiz felipe jeśli go kupią

yaya toure-obowiązkowo/keita

iniesta xavi

mess eto'o/villa walka o henry

pierwszy skład

Zobacz wszystkie

0

wszyscy wola henry widze ale ja wolabym:

Eto'o

Silva Messi

wolalbym eto'o bo lubie tego gracza i po prostu jest lepszy od henry wiecej bramek stzrela i wogoel

0

..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P

0

..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P

0

..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P

0

znalazlem ten program a mozesz mi podac strone na ktorej jest program calego dnia tego kanalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?