23 kwietnia 2013, 22:33
0
Tito co u ciebie? Bez zmian.. bez komentarza dzisiejsza gra!
16 stycznia 2013, 22:03
denerwuje mnie obrona Barcelony a szczególnie bramkarze, mimo że valdes niejednokrotnie ratował Barce to irytuje mnie jego i pinto zachowanie .. za dużo panikują i nie wiedzą do kogo grać
19 września 2012, 22:23
BARCAAAAAAAAAAA
19 września 2012, 22:15
TELLO TO GENIUSZ!
19 września 2012, 22:02
gdzie jest "tamten" Leo? :(
19 września 2012, 21:27
ten komentator jest śmieszny
2 marca 2012, 14:44
oryginalna będzie granatowo czerwona, a nie jak to badziewie wyblakłe
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tito co u ciebie? Bez zmian.. bez komentarza dzisiejsza gra!
0
denerwuje mnie obrona Barcelony a szczególnie bramkarze, mimo że valdes niejednokrotnie ratował Barce to irytuje mnie jego i pinto zachowanie .. za dużo panikują i nie wiedzą do kogo grać
0
BARCAAAAAAAAAAA
0
TELLO TO GENIUSZ!
0
gdzie jest "tamten" Leo? :(
0
gdzie jest "tamten" Leo? :(
0
BARCAAAAAAAAAAA
0
Tito co u ciebie? Bez zmian.. bez komentarza dzisiejsza gra!
0
ten komentator jest śmieszny
0
oryginalna będzie granatowo czerwona, a nie jak to badziewie wyblakłe