27 września 2008, 21:35
0
BAN! mod
27 września 2008, 21:34
24 września 2008, 20:25
e napiszcie czy ładna była ta bramka jak wyglondała proźba brawo etoooooooooo
24 września 2008, 19:57
eeee jest jakas strona na kturej leći mecz napiszcie proźba
co puyol ma jakaś kontuzje czy co siedzi na ławce co za widok
23 września 2008, 19:51
co on robi w pierszym składzie wogule nie podoba mi sie jego gra mowa o Sergio Busquets
23 września 2008, 22:05
[edit]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
e napiszcie czy ładna była ta bramka jak wyglondała proźba
brawo etoooooooooo
0
eeee jest jakas strona na kturej leći mecz napiszcie proźba
0
co puyol ma jakaś kontuzje czy co siedzi na ławce co za widok
0
co on robi w pierszym składzie wogule nie podoba mi sie jego gra mowa o Sergio Busquets
0
[edit]
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
co puyol ma jakaś kontuzje czy co siedzi na ławce co za widok