mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
79
Swoją drogą, że mamy świetnego bramkarza jednego z najlepszych na świecie i na lata. Przede wszystkim mamy w zespole dojrzałego świadomego mężczyzne, który wie czego chce i identyfikuje sie z klubem, a nawet miastem. Marc to genialny piłkarz i genialny człowiek.
2
To nie była do końca symulka, on był swiecie przekonany, że ktoś go kopnął a to on kopnął.... ziemie...
1
Też o tym pisałem. Konsekwencja. Chłop spokorniał, a nie miał problemu z powrotami. Wszechstronny w tym meczu. Ousmanne nabiera pewności siebie. W Końcu!
1
Statystycznie jak Messi bedzie tak strzelał i podawał to do konca sezonu ligowego miałby 34 gole i 23 asysty. Jak to bestialsko wygląda. Ale trzeba zauważyć, że dzisiaj jego koledzy zmarnowali 3 stuprocentowe sytuacje po jego dograniach. Bardzo dobry mecz nie tylko Argentyńczyka, ale też całego zespołu. Troche irytował Suarez, ale też nie było źle.
Słaby początek, ale w miare upływu czasu było lepiej. Dobra zmiana Arthura. Chłop ma potencjał i umiejętności, a podanie do Luida majstersztyk. Visca el Barca.
2
Bardzo mi sie podobał, super rajdy ofensywne, dobrze w obronie. Moglby miec dobra sytuacje do zdobycia gola, ale Suarez dostał udaru
12
Swoją drogą, Dembele na prawej stronie wyglądał dzisiaj bardzo dobrze, dobre powroty aktywny w ofensywie, bardzo pokorna gra.
1
Suarez dzisiaj też spokojnie powinien 3 strzelić. Masakra ten strzał po podaniu Leo.
3
Tylko Suarez umie taki ryż odwalić a potem zrobić takie cudeńko.
0
Czemu słabszym rywalem?
2
Jezeli twoim zdaniem Miranda jest lepszy motorycznie i jest szybszy to niezle. Jedynym tak naprawde błędem Semedo jest to, że właśnie zle sie ustawia. Ma piekielną szybkość i bardzo dobra technikę. Troszke wiecej odwagi i praca nad elementami ustawienia i mamy topowego PO. Poza tym to był jeden mecz, a były mecze gdzie Nelson grał świetnie.
1
Podrzuci ktos link w ktorym sam moge rozlosowac pary LM?
1
Mozesz podrzucic
1
Jak bym w środku pogbe i Kondogbie widział
1
Jak dla mnie klub nie jest odpowiedzialny za zachowanie kiboli.
0
Jezusiu twój tez za fajny nie jest.
0
Jest tak jak mówisz, tylko trzeba wiedzieć gdzie to załatwić.
1
Mialem identyczny problem. Zawsze przegapiam zapisy. Podejrzewam, ze będziesz musiał iśc do Centrum Jezyków Obcych i napisać podanie albo do dziekanatu oni powiedza co zrobić. Mialem podobna sytuacje i bez stresu tylko zalatw to szybko. Przegapiłem zapisy na lektoraty, wyklady ogolnouczelniany i wykład wydziałowy, i wszystko dało się to łatwo załatwić.
0
To nie jest stricte mumble rap xzd. Ale nieźle
2
Ale paskudny avatar :(
1
Kozak komentarz xD
1
Nie no bez przesady gosciu.
0
Ronaldo jest zabojca wali bramy z 16 jak dzik , a w Polu karnym nie ma sobie rownych. Messi tez jest dzikiem w 16. Różnica polega na tym, że gdy przesuniemy Cristiano do okolicy 30 metra jest równie niebezpieczny co mała myszka. Inna sprawa z Messim. Jezeli go przesuniesz 30 metrów do tylu bedzie tak samo, a nawet bardziej niebezpieczny. Nie zrozun mnie zle , ale Messi jest decydujacy na kazdym metrze boiska potrafi wziac pilke w srodku pola i pociagnac pod bramke. Ronaldo to inna bajka.
0
Juz wiadomo dlaczego Real nie robił transferów w ostatnich latach. Jeszcze brakuje Łukasika w najlepszej 11 roku.
0
Widze ze sklady nie aktualne. Z Jakiego są one sezonu, mógłbym zapytać Cie na priv?
0
A tak zapytam. Ostatnio troche ta Juniorska pilka mnie zainteresowała, gdzie ogladasz mecze i sprawdzasz kadry?
0
Gdzie moge zobaczyc jakie sa poziomy juniorskie w La Masii?
0
Nie miesci mi sie na telefonie :(
0
Moze ktos mi podeslac jakas tapetke, bo coś sie u mnie schrzaniło i już nie mam Don Andresa na ekranie. Help
0
Podzieli sie ktos z was jakas fajna tapeta Barcelony na telefon?
1
KamQiX. Jak mam ustawić tapete na telefon? Ucina mi i jest sam Coutinho