79

Swoją drogą, że mamy świetnego bramkarza jednego z najlepszych na świecie i na lata. Przede wszystkim mamy w zespole dojrzałego świadomego mężczyzne, który wie czego chce i identyfikuje sie z klubem, a nawet miastem. Marc to genialny piłkarz i genialny człowiek.

2

To nie była do końca symulka, on był swiecie przekonany, że ktoś go kopnął a to on kopnął.... ziemie...

1

Też o tym pisałem. Konsekwencja. Chłop spokorniał, a nie miał problemu z powrotami. Wszechstronny w tym meczu. Ousmanne nabiera pewności siebie. W Końcu!

1

Statystycznie jak Messi bedzie tak strzelał i podawał to do konca sezonu ligowego miałby 34 gole i 23 asysty. Jak to bestialsko wygląda. Ale trzeba zauważyć, że dzisiaj jego koledzy zmarnowali 3 stuprocentowe sytuacje po jego dograniach. Bardzo dobry mecz nie tylko Argentyńczyka, ale też całego zespołu. Troche irytował Suarez, ale też nie było źle.
Słaby początek, ale w miare upływu czasu było lepiej. Dobra zmiana Arthura. Chłop ma potencjał i umiejętności, a podanie do Luida majstersztyk. Visca el Barca.

2

Bardzo mi sie podobał, super rajdy ofensywne, dobrze w obronie. Moglby miec dobra sytuacje do zdobycia gola, ale Suarez dostał udaru

12

Swoją drogą, Dembele na prawej stronie wyglądał dzisiaj bardzo dobrze, dobre powroty aktywny w ofensywie, bardzo pokorna gra.

1

Suarez dzisiaj też spokojnie powinien 3 strzelić. Masakra ten strzał po podaniu Leo.

3

Tylko Suarez umie taki ryż odwalić a potem zrobić takie cudeńko.

0

Czemu słabszym rywalem?

2

Jezeli twoim zdaniem Miranda jest lepszy motorycznie i jest szybszy to niezle. Jedynym tak naprawde błędem Semedo jest to, że właśnie zle sie ustawia. Ma piekielną szybkość i bardzo dobra technikę. Troszke wiecej odwagi i praca nad elementami ustawienia i mamy topowego PO. Poza tym to był jeden mecz, a były mecze gdzie Nelson grał świetnie.

1

Podrzuci ktos link w ktorym sam moge rozlosowac pary LM?

1

Mozesz podrzucic

1

Jak bym w środku pogbe i Kondogbie widział

1

Jak dla mnie klub nie jest odpowiedzialny za zachowanie kiboli.

0

Jezusiu twój tez za fajny nie jest.

0

Jest tak jak mówisz, tylko trzeba wiedzieć gdzie to załatwić.

1

Mialem identyczny problem. Zawsze przegapiam zapisy. Podejrzewam, ze będziesz musiał iśc do Centrum Jezyków Obcych i napisać podanie albo do dziekanatu oni powiedza co zrobić. Mialem podobna sytuacje i bez stresu tylko zalatw to szybko. Przegapiłem zapisy na lektoraty, wyklady ogolnouczelniany i wykład wydziałowy, i wszystko dało się to łatwo załatwić.

0

To nie jest stricte mumble rap xzd. Ale nieźle

2

Ale paskudny avatar :(

1

Kozak komentarz xD

1

Nie no bez przesady gosciu.

0

Ronaldo jest zabojca wali bramy z 16 jak dzik , a w Polu karnym nie ma sobie rownych. Messi tez jest dzikiem w 16. Różnica polega na tym, że gdy przesuniemy Cristiano do okolicy 30 metra jest równie niebezpieczny co mała myszka. Inna sprawa z Messim. Jezeli go przesuniesz 30 metrów do tylu bedzie tak samo, a nawet bardziej niebezpieczny. Nie zrozun mnie zle , ale Messi jest decydujacy na kazdym metrze boiska potrafi wziac pilke w srodku pola i pociagnac pod bramke. Ronaldo to inna bajka.

0

Juz wiadomo dlaczego Real nie robił transferów w ostatnich latach. Jeszcze brakuje Łukasika w najlepszej 11 roku.

0

Widze ze sklady nie aktualne. Z Jakiego są one sezonu, mógłbym zapytać Cie na priv?

0

A tak zapytam. Ostatnio troche ta Juniorska pilka mnie zainteresowała, gdzie ogladasz mecze i sprawdzasz kadry?

0

Gdzie moge zobaczyc jakie sa poziomy juniorskie w La Masii?

0

Nie miesci mi sie na telefonie :(

0

Moze ktos mi podeslac jakas tapetke, bo coś sie u mnie schrzaniło i już nie mam Don Andresa na ekranie. Help

0

Podzieli sie ktos z was jakas fajna tapeta Barcelony na telefon?

1

KamQiX. Jak mam ustawić tapete na telefon? Ucina mi i jest sam Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?