mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przecież dopiero wszedł. Ludzie ogarnijcie sie
0
Tak bez żartów to Gomes jest całkiem szybki i zwrotny jak na swój wzrost.
4
Coś czuje, że Gomes Raboną okno wje*ie.
0
Ty z tym Tito to na poważnie?
6
Co ty porównujesz. Zobacz co kto ile daje zespołowi.
0
To dobrze bo ma łatwość radzenia sobie z presją.
0
Pierwsze co chciałem napisać po przeczytaniu newsa.
4
Po co ta uszczypliwość. Pewnie autotlumacz w telefonie albo niedopatrzenie. Można inaczej zwrócić uwagę.
1
Co wy gadajcie, że słaby mecz. Ciężko to ocenić bo z przodu grał sam A nie raz poradził sobie sam z obrońcami. Messi bardzo ospale nikt nie wspierał Luisa.
0
Wczoraj była taka akcja jak szła kontra gość przebiegł dosłownie z metr od Messiego, A Leo nawet nie spróbował.
0
Jak dembele wejdzie z ławki na niego do zajezdzi go.
2
Ilość dzików na boisku musi się zgadzać
0
Który zawodnik jest dla Was ciekawy w kontekście przyszłego transferu do Barcy.
0
Nie lubie footballu Hazarda, ale Edena bardzo. On gdy wchodzi w drybling tak szarpie co mi się nie podoba. Trochę lżejszy przypadek Di Marii, bo ten to się telepie na boki, wygina sie tak dziwnie. Wolę drybling Messiego i Neymara. Bo Messi bazuje na dynamice i balansie oraz spryt, A Neymar to czysta rozkosz do oglądania.
0
Kurczę, tak LUBIĘ grę Paco. Zawsze co łapie formę to kontuzja czy coś. Gość ma taką smykałke do gry na małej przestrzeni I instynkt do wychodzenia do trudnych piłek. Trochę mi Davida Villa przypomina. Fajnie jakby zagrał.
0
Miałem nazywaną łąkotke I zapewne gorszą opiekę medyczną I powrót do gry trwał sporo krócej. Dziwne to jest.
0
Dzisiaj ewidentnie mieli dużo szczęścia i przychylności od Pana w żółtym stroju.
0
2 gole dla im sedzi
9
Pie***ą o Barcelonie, A Karny z kapelusza Ronaldo faulował Kimpembe. Do tego PSG marnowało na potęgę.
1
Nie było faulu na Kimpembe
0
Co ty pie****isz
0
Mundo super skład. AS TEZ nie jest zły, Marki ujdzie, A Sportu totalnie nietrafiony.
0
REMONT łazienek czy koncercie emibema?
0
Tak, ale czasami prosili się o odebranie. Nie narzekam na Leo, ale dzisiaj zagrał normalnie czyli i tak poniżej swojego poziomu. Ważne jest to że oszczędzam się na LM
0
Głównie o 2 połowie mówię.
1
Wiele strat. Dużo akcji niepotrzebnie ciągną sam. Dziś nadzwyczaj samolubny się wydawał, jak wiemy często to lepiej dla drużyny Ale dzisiaj zabierali mu te piłki.
3
Leo dzisiaj wyjątkowo słabo. Jak widać czasami i kosmita ma słabszy dzień.
9
Ale mnie to wku*wia jak widze Cou na prawej stronie. Czemu nie mozna spróbować 4;3;3....
0
co to za strona
1
Wiem, ze sie wykartkował. Moze zagramy 3 obroncami w tym 2 bocznych. Mocno ofensywnie, ale trzeba jakoś wybrnąc.