0

przecież dopiero wszedł. Ludzie ogarnijcie sie

0

Tak bez żartów to Gomes jest całkiem szybki i zwrotny jak na swój wzrost.

4

Coś czuje, że Gomes Raboną okno wje*ie.

0

Ty z tym Tito to na poważnie?

6

Co ty porównujesz. Zobacz co kto ile daje zespołowi.

0

To dobrze bo ma łatwość radzenia sobie z presją.

0

Pierwsze co chciałem napisać po przeczytaniu newsa.

4

Po co ta uszczypliwość. Pewnie autotlumacz w telefonie albo niedopatrzenie. Można inaczej zwrócić uwagę.

1

Co wy gadajcie, że słaby mecz. Ciężko to ocenić bo z przodu grał sam A nie raz poradził sobie sam z obrońcami. Messi bardzo ospale nikt nie wspierał Luisa.

0

Wczoraj była taka akcja jak szła kontra gość przebiegł dosłownie z metr od Messiego, A Leo nawet nie spróbował.

0

Jak dembele wejdzie z ławki na niego do zajezdzi go.

2

Ilość dzików na boisku musi się zgadzać

0

Który zawodnik jest dla Was ciekawy w kontekście przyszłego transferu do Barcy.

0

Nie lubie footballu Hazarda, ale Edena bardzo. On gdy wchodzi w drybling tak szarpie co mi się nie podoba. Trochę lżejszy przypadek Di Marii, bo ten to się telepie na boki, wygina sie tak dziwnie. Wolę drybling Messiego i Neymara. Bo Messi bazuje na dynamice i balansie oraz spryt, A Neymar to czysta rozkosz do oglądania.

0

Kurczę, tak LUBIĘ grę Paco. Zawsze co łapie formę to kontuzja czy coś. Gość ma taką smykałke do gry na małej przestrzeni I instynkt do wychodzenia do trudnych piłek. Trochę mi Davida Villa przypomina. Fajnie jakby zagrał.

0

Miałem nazywaną łąkotke I zapewne gorszą opiekę medyczną I powrót do gry trwał sporo krócej. Dziwne to jest.

0

Dzisiaj ewidentnie mieli dużo szczęścia i przychylności od Pana w żółtym stroju.

0

2 gole dla im sedzi

9

Pie***ą o Barcelonie, A Karny z kapelusza Ronaldo faulował Kimpembe. Do tego PSG marnowało na potęgę.

1

Nie było faulu na Kimpembe

0

Co ty pie****isz

0

Mundo super skład. AS TEZ nie jest zły, Marki ujdzie, A Sportu totalnie nietrafiony.

0

REMONT łazienek czy koncercie emibema?

0

Tak, ale czasami prosili się o odebranie. Nie narzekam na Leo, ale dzisiaj zagrał normalnie czyli i tak poniżej swojego poziomu. Ważne jest to że oszczędzam się na LM

0

Głównie o 2 połowie mówię.

1

Wiele strat. Dużo akcji niepotrzebnie ciągną sam. Dziś nadzwyczaj samolubny się wydawał, jak wiemy często to lepiej dla drużyny Ale dzisiaj zabierali mu te piłki.

3

Leo dzisiaj wyjątkowo słabo. Jak widać czasami i kosmita ma słabszy dzień.

9

Ale mnie to wku*wia jak widze Cou na prawej stronie. Czemu nie mozna spróbować 4;3;3....

0

co to za strona

1

Wiem, ze sie wykartkował. Moze zagramy 3 obroncami w tym 2 bocznych. Mocno ofensywnie, ale trzeba jakoś wybrnąc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?