mihalek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powiem tyle, po dzisiejszym meczu Pique jest dla mnie prawdziwym bohaterem i widać że walczy do końca, tylko on się nie podał to jak w pewnym momencie poszedłem do przodu, zaczął rozgrywać, mimo gry w dziesiątke jest dla mnie wielkie. Alves zagrał słabo ale to on dośrodkowywał w deydującej akcji, Etoo też zagrał słaby mecz ale wtedy kiedy trzeba było wiedział co zrobić a Iniesta mimo iż nie widoczny praktycznie przesądził o finale wierzyłem do końca i cieszyłem się jak dziecko:D
0
no i stało się Moim zdaniem losowanie ułożyło się idealnie Odpadnie kilku mocnych rywali a my zbytnio nie będziemy musieli się przemęczać