mika_barca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dobre
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak też było z Atletico i jakoś dali radę... Ławka dla Messiego bo nie ma co ryzykować... 20 minut to maks, przynajmniej wg. mnie.
2
Nie... większym był Czygriński, nawet nie chce mi się pisać jego nazwiska poprawnie, czy jak go tam zwą. Należy pamiętać też o Hlebie. Barca wie najlepiej co to marnotrawstwo pieniędzy, szkoda :/
0
0
Barca
Man Utd
Roma
Malmo
0
Raczej jak Wenger na jej brak przed Emirates ;)
2
PEDROOOO>>> PEDROOOO>>> PEDROOOOO>>>
0
Szansa dla Pedro! :) Oby ją jak najlepiej wykorzystał. VeB!
2
Powiem krótko.... Meeeessi...Meeeeessi... Meeeessi....
0
Pedro, Pedritto, Pedro :) Bardzo dobrze, że zostaję! Jeszcze i jego forma wróci i da duuużo dobrego. VeB!
1
Pep wróć! :)
0
A niech idzie!!! Miał być kozakiem a jest słabszy niż stary Xavi (jak dla mnie zawsze będzie mistrz, a dużo ludzi chciało go się pozbyć). Zakaz transferowy z nas zdejmą i kupimy sobie Pana Marco R. ;) to on jest przyszłością piłki!
0
Zaczynam wątpić w moją ukochaną Barcelonę! :-( Gdzie się podziało hasło WIĘCEJ NIŻ KLUB??? Czuje się oszukany :-/
0
Jeśli chodzi o magię na Camp Nou (i nie tylko) to za moich czasów nie było i jestem nawet przekonany, że też nie będzie większego i lepszego Magika od Ronaldinho. Ten gość miał i ma dar! Nie umniejszając Messiemu czy cr7 (specjalnie piszę z małej litery ;-)) ale oni nawet we dwóch nie mają tego o ma Roni. Fakt, obydwaj są dużo skuteczniejsi... ale mówimy przecież o magii, a ją w nogach i w całym sobie posiada tylko RONALDINHO :)
0
Patrick Kluivert oraz Luis Enrique
0
VAMOS David!!!
0
Zwrócił ktoś uwage na zdjęcie Cesca? To fotomontaż!! Ta koszulka jest conajmniej sprzed dwóch sezonów... jaki żal hehe ;)