0

Tak też było z Atletico i jakoś dali radę... Ławka dla Messiego bo nie ma co ryzykować... 20 minut to maks, przynajmniej wg. mnie.

2

Nie... większym był Czygriński, nawet nie chce mi się pisać jego nazwiska poprawnie, czy jak go tam zwą. Należy pamiętać też o Hlebie. Barca wie najlepiej co to marnotrawstwo pieniędzy, szkoda :/

0

0

Barca
Man Utd
Roma
Malmo

0

Raczej jak Wenger na jej brak przed Emirates ;)

2

PEDROOOO>>> PEDROOOO>>> PEDROOOOO>>>

0


Szansa dla Pedro! :) Oby ją jak najlepiej wykorzystał. VeB!

2

Powiem krótko.... Meeeessi...Meeeeessi... Meeeessi....

0

Pedro, Pedritto, Pedro :) Bardzo dobrze, że zostaję! Jeszcze i jego forma wróci i da duuużo dobrego. VeB!

1

Pep wróć! :)

0

A niech idzie!!! Miał być kozakiem a jest słabszy niż stary Xavi (jak dla mnie zawsze będzie mistrz, a dużo ludzi chciało go się pozbyć). Zakaz transferowy z nas zdejmą i kupimy sobie Pana Marco R. ;) to on jest przyszłością piłki!

0

Zaczynam wątpić w moją ukochaną Barcelonę! :-( Gdzie się podziało hasło WIĘCEJ NIŻ KLUB??? Czuje się oszukany :-/

0

Jeśli chodzi o magię na Camp Nou (i nie tylko) to za moich czasów nie było i jestem nawet przekonany, że też nie będzie większego i lepszego Magika od Ronaldinho. Ten gość miał i ma dar! Nie umniejszając Messiemu czy cr7 (specjalnie piszę z małej litery ;-)) ale oni nawet we dwóch nie mają tego o ma Roni. Fakt, obydwaj są dużo skuteczniejsi... ale mówimy przecież o magii, a ją w nogach i w całym sobie posiada tylko RONALDINHO :)

0

Patrick Kluivert oraz Luis Enrique

0

VAMOS David!!!

0

Zwrócił ktoś uwage na zdjęcie Cesca? To fotomontaż!! Ta koszulka jest conajmniej sprzed dwóch sezonów... jaki żal hehe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?