0

teraz będzie piekne zwycięstwo z fc basel z 9 : 0 xD wie ktoś moze kiedy militio wraca do gry?

0

ja cie!!! wizieli henrego a go nie używają biedny henry taki dobry a musi siedzieć na ławce rezerwowych coś takiego mnie wnerwia ja obstawiam wynik 4:3 wygrana barcy bede to oglondał to zobaczym jak im pójdzie

0

Puyol albo Xavi ale ja bym dal henrego

0

Puyol albo Xavi ale ja bym dal henrego

0

Puyol albo Xavi ale ja bym dal henrego

0

jakie z was żale ludzie !!! jaka skuteczność przed sezonem bo co wygrywaliśmy z arabskimi drużynami zal!! Wszyscy chwaliliście guardiole a teraz przezywacie go .... dajcie mu ten sezon pózniej ma być murinho a czemu nie ma juz teraz pożądnego trenera ?? bo żalują kasy której maja mnóstwo co oni chcą zaoszczędzić lol?? zaraz odejdzie henry to bedzie dupa zbita , mają wzmocnić obrone np.anderson z manu nie przejdzie do nas kto to jest hleb bo teraz dopiero go poznalem pilkarz z białoruśi ?? hahaahaha i co to ma być kolo napendowe ?? on może być rezerwowym NIE HLEB w barcelonie tylko Arszawni,r10 na co go sprzedawali jak teraz zaczyna sie rozkręcać??C. Ronaldo by nam sie przydal żeby rozruszać naszych atak no i krikić zachwile opadnie z sił wienc trzeba będzie miec na niego kogoś dobrego ... kto zajmie jego miejsce jak opadnie z sil krikic może henry ahaha henry to napastnik!! zaloże sie że nie wyjdziemy z grupy ligi mistrzów teraz porażka bedzie na 100% niech wezmą sie do roboty !!! alves żal mi was pamientam jak czytalem że ktoś pisal że alves będzie lepszy niż r10 za najlepszych czasów ahahahaahahah FC Barcelona musi mieć piłkarzy z najwyższej pólki !! a nie jakiś młodych dzieciaków guardiolna ma ten rok następny dla innego ja już niewiem co będzie dalej z tą barceloną mam nadzieje że będzie wielka ale z takimi piłkarzami ... ehh szkoda gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?