mikiFCB
Dołączył/a: sierpień 2012
Warszawa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
" czy masz łaskotki"
Ciekawe pytanie...
Dowcip messiego pod koniec wywiadu bardzo mi przypadl do gustu. :)))
0
Dobrze by bylo zeby messi sie rozstrzelal. To co pokazal w zeszlym sezonie bylo niesamowite i mam nadzieje na jeszcze wiecej. Jezeli wroci do tamtej formy to ZP murowana. Po tym meczu z realem mam nadzieje, ze rozpocznie sie wspaniala seria w jego wykonaniu. Ten sezon bedzie nasz. VeB!!!
0
Ależ bramka!!!! WSPANIAŁA!
0
Beznadzieja... Miało nie być kontuzji. Oby to nie było nic poważnego
0
Szkoda, tych ostatnich pięciu minut meczu, barca mogła już sobie zapewnić zwycięstwo w dwumeczu. Ale jeżeli zagrają tak samo dobrze, to zdobędą puchar.
0
Dobrze, że to nic poważnego, i choć go nie lubię, to trzeba przyznać, że dla realu to duże osłabienie. Za to dla barcelony, to bardzo dobrze, zarówno dla napastnikow, ale przede wszystkim dla ich zdrowia. :)
0
To świetny transfer. On w środku pola będzie sial zniszczenie. Jest szybki i zwinny, idealny dla barcy. Dobrze go mieć.
0
czlowiek, który potrafi dostrzec swoje błędy, a przede wszystkim docenić pracę kolegów. Mały człowiek o wielkim sercu. Jeden z najlepszych ludzi, którzy stapaja po ziemi. To mój wielki autorytet. Leo Messi
0
Oby dobrze rozpocząć ten sezon. Psychika będzie ważna, zwłaszcza jeśli mówimy o nieustannej rywalizacji Barcy i Madrytu.
Ale ja wierze, że wygrają wszystko!!
VeB!