0

" czy masz łaskotki"
Ciekawe pytanie...
Dowcip messiego pod koniec wywiadu bardzo mi przypadl do gustu. :)))

0

Dobrze by bylo zeby messi sie rozstrzelal. To co pokazal w zeszlym sezonie bylo niesamowite i mam nadzieje na jeszcze wiecej. Jezeli wroci do tamtej formy to ZP murowana. Po tym meczu z realem mam nadzieje, ze rozpocznie sie wspaniala seria w jego wykonaniu. Ten sezon bedzie nasz. VeB!!!

0

Ależ bramka!!!! WSPANIAŁA!

0

Beznadzieja... Miało nie być kontuzji. Oby to nie było nic poważnego

0

Szkoda, tych ostatnich pięciu minut meczu, barca mogła już sobie zapewnić zwycięstwo w dwumeczu. Ale jeżeli zagrają tak samo dobrze, to zdobędą puchar.

0

Dobrze, że to nic poważnego, i choć go nie lubię, to trzeba przyznać, że dla realu to duże osłabienie. Za to dla barcelony, to bardzo dobrze, zarówno dla napastnikow, ale przede wszystkim dla ich zdrowia. :)

0

To świetny transfer. On w środku pola będzie sial zniszczenie. Jest szybki i zwinny, idealny dla barcy. Dobrze go mieć.

0

czlowiek, który potrafi dostrzec swoje błędy, a przede wszystkim docenić pracę kolegów. Mały człowiek o wielkim sercu. Jeden z najlepszych ludzi, którzy stapaja po ziemi. To mój wielki autorytet. Leo Messi

0

Oby dobrze rozpocząć ten sezon. Psychika będzie ważna, zwłaszcza jeśli mówimy o nieustannej rywalizacji Barcy i Madrytu.

Ale ja wierze, że wygrają wszystko!!
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?