19

Sylwia kompromitacji ciąg dalszy, ból dupy Laskowskiego bezcenny.

2

@kamiVeB 11 metrów od Leo ma siedzieć.

6

Leo jest najlepszy i zamykam dyskusje bo nie ma o czym.

0

@John_Doe Lewy sam się wyjaśnił, patrz mecz z Węgrami.

1

@daniel32778 sam tak miałem z miesiąc temu,ale teraz tylko czekam aż Leo ją podniesie, Goat

1

Alko jeszcze trzyma po weekendzie?

1

Co wy się tak sracie że oszustwo jak wygra Leo, wybierają eksperci w danej dziedzinie to chyba znają się lepiej od was którzy widzieli ze 2 mecze Bayernu, i słuchają dziennikrzy typu Borek. Lewy ma złotego buta i niech siedzi cicho i szykuje formę na baraże, bo wstyd by było żeby najlepszy piłkarz świata nie pojechał na mundial :)

0

@Kamilos84 adios kamilos viva Leo

0

@CLionelMessi do wczoraj

0

@msmsms od sierpnia to Salah zjada Lewego.

0

@sonek Amatorów to ty szanuj.

0

@RobiS a ile żeś wypłacił?

0

@avexavi no ten czas to leci szybciej niż woda w kranie.

0

@Encore mam wrażenie że ty tu jesteś 24 na dobę, sypiasz wogule? I pracę to masz chyba przed komputerem.

0

@Roobo nie przesadzaj, kibicuje Sevilli ale karnego bym nie dał

1

@ShawnC widać że jesteś ślepo zapatrzony w Robercika, a on jeszcze cie dyma, przykład mecz z Węgrami :)

36

Ale się człowiek cieszy jak już wie że jutro Leo odbierze 7 złota piłkę. Vamos Leo, oby za rok dołożył 8.

0

@Ironman W 48 godzin to może się ogarną.

0

@nammah fortuna lub sts, polska gurom.

0

@Fabik87 akurat jestem za Leo, nie cierpię Barca info

0

@PlsNotAtletico zostali na kuponie za 20 dzisiaj poszło. I jeszcze jeden za 20 ale już przegrany.

0

Kupony do kosza, Jadon

0

@PlsNotAtletico 3 zł to jeszcze przebolejesz, Porto i Sporting win i 240 wpadnie

0

United przyjachało na ścięcie.

0

Widzę że Tymek Puchacz swoje.

0

@JordiElNino no wyszedł inny

3

@BarcaInfo wszyscy w domu zdrowi?

1

@ShinobiQWE po co im dawają rozgłos jeszcze, oni wszyscy są siebie warci ale jest wyjątek Tomaszewski to największy idiota z nich wszystkich.

1

@Chaoss spoko, jak wezmę parasolkę to może nie zmoknę.

0

@ArterkHD Leo .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?