mikiiki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Sylwia kompromitacji ciąg dalszy, ból dupy Laskowskiego bezcenny.
2
@kamiVeB 11 metrów od Leo ma siedzieć.
6
Leo jest najlepszy i zamykam dyskusje bo nie ma o czym.
0
@John_Doe Lewy sam się wyjaśnił, patrz mecz z Węgrami.
1
@daniel32778 sam tak miałem z miesiąc temu,ale teraz tylko czekam aż Leo ją podniesie, Goat
1
Alko jeszcze trzyma po weekendzie?
1
Co wy się tak sracie że oszustwo jak wygra Leo, wybierają eksperci w danej dziedzinie to chyba znają się lepiej od was którzy widzieli ze 2 mecze Bayernu, i słuchają dziennikrzy typu Borek. Lewy ma złotego buta i niech siedzi cicho i szykuje formę na baraże, bo wstyd by było żeby najlepszy piłkarz świata nie pojechał na mundial :)
0
@Kamilos84 adios kamilos viva Leo
0
@CLionelMessi do wczoraj
0
@msmsms od sierpnia to Salah zjada Lewego.
0
@sonek Amatorów to ty szanuj.
0
@RobiS a ile żeś wypłacił?
0
@avexavi no ten czas to leci szybciej niż woda w kranie.
0
@Encore mam wrażenie że ty tu jesteś 24 na dobę, sypiasz wogule? I pracę to masz chyba przed komputerem.
0
@Roobo nie przesadzaj, kibicuje Sevilli ale karnego bym nie dał
1
@ShawnC widać że jesteś ślepo zapatrzony w Robercika, a on jeszcze cie dyma, przykład mecz z Węgrami :)
36
Ale się człowiek cieszy jak już wie że jutro Leo odbierze 7 złota piłkę. Vamos Leo, oby za rok dołożył 8.
0
@Ironman W 48 godzin to może się ogarną.
0
@nammah fortuna lub sts, polska gurom.
0
@Fabik87 akurat jestem za Leo, nie cierpię Barca info
0
@PlsNotAtletico zostali na kuponie za 20 dzisiaj poszło. I jeszcze jeden za 20 ale już przegrany.
0
Kupony do kosza, Jadon
0
@PlsNotAtletico 3 zł to jeszcze przebolejesz, Porto i Sporting win i 240 wpadnie
0
United przyjachało na ścięcie.
0
Widzę że Tymek Puchacz swoje.
0
@JordiElNino no wyszedł inny
3
@BarcaInfo wszyscy w domu zdrowi?
1
@ShinobiQWE po co im dawają rozgłos jeszcze, oni wszyscy są siebie warci ale jest wyjątek Tomaszewski to największy idiota z nich wszystkich.
1
@Chaoss spoko, jak wezmę parasolkę to może nie zmoknę.
0
@ArterkHD Leo .