O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4466
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 1

Komentarze

0

Zalozenie ze statystyki Ronaldo to kwestia farta jest po prostu ignoranckie. Jest innym typem pilkarza niz Messi, jego umiejetnosci dryblingowe sa zadne w porownaniu do Krola, ale ma wrecz nadluczkie wyczucie do tego gdzie sie ustawic w polu karnym, ma zajebiscie mocny precyzyjny strzal i niesamowicie gra glowa. Nie jest to zawodnik przyjemny dla oka, ale bramek nabija co nie miara. Nie zapominajmy tez ze gra w klubie z pilkarzami dla ktorych Liga Mistrzow to nic nadzwyczajnego, wygrali juz 2 lata z rzedu, nie ciazy na nich zadna presja, a przeciwnicy podejrzewam ze moga byc mocniej pospinani.

0

Spoko geba zamknieta, chyba nie mam za dobrego skilla w szukaniu kompilacji :P

1

Nie rozumiem tego zachwytu nad Countinho. O ile moge zrozumiec ogromne pieniadze za 20 letniego Dembele, ktory w zeszlym sezonie popisal sie spora iloscia asyst i goli jak na skrzydlowego, do tego najwieksza iloscia dryblingow w lidze ( w ktorej rywalizuje z pilkarzami z Bayernu ), jego klub doszedl do cwiercfinalu ligi mistrzow, wlaczajac pierwsza lepsza kompilacje z zagraniami w jego wykonaniu ciezko oderwac wzrok od tego co on potrafi, o tyle ten caly szum wokol Coutinho jest dla mnie czyms w rodzaju owczego pedu. Moze i jest solidnym zawodnikiem, ale jak na moje oko to nie jest czlowiek ktory moglby zastapic kogos kto na boisku potrafil zrobic roznice, kogos kto musi miec specjalne krycie bo w ciagu 90minut meczu jest w stanie 'odpalic' i zmienic obraz meczu, kims takim wydaje sie Dembele.

0

Zgodze sie, ale pomysl ilu jest fachowcow w futbolu, ile klubow pompuje w skauting, mlodziez ogromne pieniadze a jednak jak wiele w tych klubow w kwestii szkolenia mlodziezy nie moze sie niczym pochwalic, ani tez w dokonywaniu powtarzalnych niesamowicie udanych transferow jak Borussia. Nie jestem teraz w tym temacie dobrze rozeznany, ale chyba w ostatnich latach nie za wielu wychowankow Barcy trafia do czy to podstawowego skladu czy tez odgrywa pierwszoplanowe role w europejskich potegach. Tez mozna chyba ten okres zlotych dzieci z la masii nazwac kupa szczescia, jak kiedys to np wysypalo talentami w Ajaxie. Oczywiscie mam na mysli szczescie nie jako podstawowy warunek a jako ten ekstra dodatek do doskonalej organizacji, fachowosci.

0

Borussia ma szczescie do transferow od kilku lat, podobnie jak Barca miala szczescie do wychowankow kilka ladnych lat temu, ot co. Jakies 15 lat temu Borussia byla na skraju bankructwa, wtedy tez byli Niemcami a jednak nic tam nie gralo ;)

Zobacz wszystkie

1

Nie rozumiem tego zachwytu nad Countinho. O ile moge zrozumiec ogromne pieniadze za 20 letniego Dembele, ktory w zeszlym sezonie popisal sie spora iloscia asyst i goli jak na skrzydlowego, do tego najwieksza iloscia dryblingow w lidze ( w ktorej rywalizuje z pilkarzami z Bayernu ), jego klub doszedl do cwiercfinalu ligi mistrzow, wlaczajac pierwsza lepsza kompilacje z zagraniami w jego wykonaniu ciezko oderwac wzrok od tego co on potrafi, o tyle ten caly szum wokol Coutinho jest dla mnie czyms w rodzaju owczego pedu. Moze i jest solidnym zawodnikiem, ale jak na moje oko to nie jest czlowiek ktory moglby zastapic kogos kto na boisku potrafil zrobic roznice, kogos kto musi miec specjalne krycie bo w ciagu 90minut meczu jest w stanie 'odpalic' i zmienic obraz meczu, kims takim wydaje sie Dembele.

0

Borussia ma szczescie do transferow od kilku lat, podobnie jak Barca miala szczescie do wychowankow kilka ladnych lat temu, ot co. Jakies 15 lat temu Borussia byla na skraju bankructwa, wtedy tez byli Niemcami a jednak nic tam nie gralo ;)

0

Spoko geba zamknieta, chyba nie mam za dobrego skilla w szukaniu kompilacji :P

0

Zalozenie ze statystyki Ronaldo to kwestia farta jest po prostu ignoranckie. Jest innym typem pilkarza niz Messi, jego umiejetnosci dryblingowe sa zadne w porownaniu do Krola, ale ma wrecz nadluczkie wyczucie do tego gdzie sie ustawic w polu karnym, ma zajebiscie mocny precyzyjny strzal i niesamowicie gra glowa. Nie jest to zawodnik przyjemny dla oka, ale bramek nabija co nie miara. Nie zapominajmy tez ze gra w klubie z pilkarzami dla ktorych Liga Mistrzow to nic nadzwyczajnego, wygrali juz 2 lata z rzedu, nie ciazy na nich zadna presja, a przeciwnicy podejrzewam ze moga byc mocniej pospinani.

0

Zgodze sie, ale pomysl ilu jest fachowcow w futbolu, ile klubow pompuje w skauting, mlodziez ogromne pieniadze a jednak jak wiele w tych klubow w kwestii szkolenia mlodziezy nie moze sie niczym pochwalic, ani tez w dokonywaniu powtarzalnych niesamowicie udanych transferow jak Borussia. Nie jestem teraz w tym temacie dobrze rozeznany, ale chyba w ostatnich latach nie za wielu wychowankow Barcy trafia do czy to podstawowego skladu czy tez odgrywa pierwszoplanowe role w europejskich potegach. Tez mozna chyba ten okres zlotych dzieci z la masii nazwac kupa szczescia, jak kiedys to np wysypalo talentami w Ajaxie. Oczywiscie mam na mysli szczescie nie jako podstawowy warunek a jako ten ekstra dodatek do doskonalej organizacji, fachowosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?