2 listopada 2008, 12:11
0
wreszcie Barca na miejscu godnym Barcelony :) VeB!! ;]
26 października 2008, 10:27
Na duży + :)
11 października 2008, 17:18
moim zdaniem yaya powinien mieć pierwszy skład.
10 sierpnia 2008, 15:36
I na taką wiadomość czekałam! ;D Teraz niech Eto'o pokaże,że nawet nie powinno się myśleć o jego sprzedaży! VeB!
1 sierpnia 2008, 22:09
w moim sercu Blaugrana,więc do Krakowa obowiązkowo! ;] licząc,że Wisła przejdzie.
1 sierpnia 2008, 13:39
haha ;D 3mam kciuki za Wisłę, aby wygrała z Beitarem, bo chcę zobaczyć pogrom Barcy ;D VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wreszcie Barca na miejscu godnym Barcelony :)
VeB!! ;]
0
Na duży + :)
0
moim zdaniem yaya powinien mieć pierwszy skład.
0
I na taką wiadomość czekałam! ;D
Teraz niech Eto'o pokaże,że nawet nie powinno się myśleć o jego sprzedaży!
VeB!
0
w moim sercu Blaugrana,więc do Krakowa obowiązkowo! ;]
licząc,że Wisła przejdzie.
0
wreszcie Barca na miejscu godnym Barcelony :)
VeB!! ;]
0
Na duży + :)
0
I na taką wiadomość czekałam! ;D
Teraz niech Eto'o pokaże,że nawet nie powinno się myśleć o jego sprzedaży!
VeB!
0
w moim sercu Blaugrana,więc do Krakowa obowiązkowo! ;]
licząc,że Wisła przejdzie.
0
haha ;D 3mam kciuki za Wisłę, aby wygrała z Beitarem, bo chcę zobaczyć pogrom Barcy ;D
VeB!