6 lipca 2009, 17:51
0
Nie za wcześnie na taką 'notkę' ? :/
27 czerwca 2009, 16:14
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Jednak najważniejsze, że zwycięzca jest niekwestionowany!
24 czerwca 2009, 17:23
No cóż ja też mam dziś urodziny :] haa.. się gra się ma :) przepraszam za tę prywatę, już się nie chwalę. Wszystkiego najlepszego dla Messi'ego!
5 czerwca 2009, 14:10
Nie chcę go w Barcelonie.
2 czerwca 2009, 12:19
Warto wspomnieć, że pomysł Guardioli był świetny :)
11 kwietnia 2009, 19:15
a propos dopingu na CP, nie ma JUŻ co narzekać. Media ostatnio wspominały, że doping jest teraz świetny, z resztą to słychać jak się ogląda mecze.
16 sierpnia 2008, 23:42
ojj sędzia za nami nie przepada
25 sierpnia 2008, 19:20
BIZI - tylko pierwsze 15 minut ale ponoć tylko dla mediów
16 sierpnia 2008, 23:47
nadchodzą 'zbawiciele' :))
31 października 2008, 14:32
Chciałabym aby Bojan zdobył tę nagrodę. Myślę, że w pełni na nią zasłużył... poza tym komentator na GolTV po bramkach Bojana zawsze mówi/krzyczy "Brilliant Boy", jakiś związek jest xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie za wcześnie na taką 'notkę' ? :/
0
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Jednak najważniejsze, że zwycięzca jest niekwestionowany!
0
No cóż ja też mam dziś urodziny :] haa.. się gra się ma :) przepraszam za tę prywatę, już się nie chwalę. Wszystkiego najlepszego dla Messi'ego!
0
Nie chcę go w Barcelonie.
0
Warto wspomnieć, że pomysł Guardioli był świetny :)
0
a propos dopingu na CP, nie ma JUŻ co narzekać. Media ostatnio wspominały, że doping jest teraz świetny, z resztą to słychać jak się ogląda mecze.
0
ojj sędzia za nami nie przepada
0
BIZI - tylko pierwsze 15 minut ale ponoć tylko dla mediów
0
nadchodzą 'zbawiciele' :))
0
Chciałabym aby Bojan zdobył tę nagrodę. Myślę, że w pełni na nią zasłużył... poza tym komentator na GolTV po bramkach Bojana zawsze mówi/krzyczy "Brilliant Boy", jakiś związek jest xD