A co do karnego to ON BYŁ! nie wiem jak ktoś może być innego zdania, kontakt kolana był jak najbardziej więc karny POWINIEN BYĆ. Ci co nie wierzą, załóżcie okulary ;))
Znów te same błędy.. Dlaczego znów bramka padła po rożnym, dlaczego tyle fauli pod polem karnym? Ehh szczerze liczyłem na wygraną, choć po meczu powiem, że nie zasługiwaliśmy na wygraną, z kolei na remis już tak, ale pewien Pan, któremu nie wiadomo z jakich przyczyn nadano tytuł sędziego zabrał nam bramkę.. Ehh, wierzymy dalej w remontadę i że Barca się obudzi ze złego snu, Barca! VeB!
"Dla mnie, dla Ciebie, dla Nas. Dla wszystkich Culés, którzy do końca wierzą w swoją drużynę." tak jest właśnie, dla tych wszystkich osób dzisiaj Barca wygra! :) VeB !
Messi i tak jesteś najlepszy, a Tych pseudo kibiców powiesić za jaja ;) Wierzę, że w tą sobotę z realem wygrywamy a następnie z milanem. Dlaczego? Bo jesteśmy Barcą, mes que un Club! VeB!
Dobrze, że wygraliśmy ;) Druga bramka to był pokaz gry Barcy. Osobiście stwierdzam, że Tello daje więcej dla drużyny od Alexisa, dryblingi no i jeszcze dzisiejsza asysta stawia go przed Sanchezem ;)) Teraz czas pokonać Real! VeB!
Trzeba wyeliminować wszystkie błędy i wyjść na rewanż w pełnym skupieniu i zaangażowaniu. Remontada jest możliwa i mam nadzieję, że wygramy i awansujemy dalej. Jesteśmy do tego zdolni :) VeB!
No nic Panowie, życzę spokojnej nocy wszystkim Cules. W rewanżu na Camp Nou z Milanem wygrywamy, to będzie remontada w naszym najlepszym stylu, wierzę, że zawodnicy wespną się na szczyty możliwości i awansujemy :)Bądźmy dobrej myśli, miłej nocy i VeB!
Najgorsze było to, że w przodzie nie było żadnego pomysłu na akcję, Messi minął jednego zawodnika i nagle stanął przed murem Milanu, nie było z kim grać, mało który zawodnik był dziś widoczny..
Panowie jeden strzał na bramkę to jest katastrofalna statystyka, musimy to poprawić, dziś w przodzie Messi starał się robić co mógł, ale niestety nie miał z kim grać. Jednak wierzę w naszych! ;) Rewanż będzie nasz
Dziś jeden z najsłabszych meczów Barcelony jakie widziałem, niestety. Ale czekamy na rewanż, liczę na remontadę, jeszcze to wygramy, jesteśmy Barcą, jesteśmy najlepsi ;)
0
No niestety coś trzeba zmienić albo udoskonalić, nie możemy sobie pozwalać na takie porażki. VeB!
0
A co do karnego to ON BYŁ! nie wiem jak ktoś może być innego zdania, kontakt kolana był jak najbardziej więc karny POWINIEN BYĆ. Ci co nie wierzą, załóżcie okulary ;))
0
Znów te same błędy.. Dlaczego znów bramka padła po rożnym, dlaczego tyle fauli pod polem karnym? Ehh szczerze liczyłem na wygraną, choć po meczu powiem, że nie zasługiwaliśmy na wygraną, z kolei na remis już tak, ale pewien Pan, któremu nie wiadomo z jakich przyczyn nadano tytuł sędziego zabrał nam bramkę.. Ehh, wierzymy dalej w remontadę i że Barca się obudzi ze złego snu, Barca! VeB!
0
Dziś Leo trafia raz, potem dwa i 3 razy! :)
0
Mam nadzieję, że trenerzy poszli po rozum do głowy i dziś zobaczymy zmieniony skład w ataku od początku meczu :))
0
"Dla mnie, dla Ciebie, dla Nas. Dla wszystkich Culés, którzy do końca wierzą w swoją drużynę." tak jest właśnie, dla tych wszystkich osób dzisiaj Barca wygra! :) VeB !
0
El General wracaj jak najszybciej! :)
0
Jutro tylko wygrana, musimy odegrać się za wtorek! :)
0
Przykro mi Panie Kaka, ale jutro to Barcelona zgarnia 3 punkty :))
0
I jutro wygramy! :) Aby trzeba zagrać innym ustawieniem i z Villą oraz Tello na przodzie razem z Messim :) VeB!
0
I bardzo dobrze. Czekamy na jutrzejszą bramkę Leo bądź nawet kilka ! :D
0
byłaby`
0
To była by świetna informacja :)
0
I bardzo dobrze, trzeba usuwać takie zagrożenia ;)
0
A więc panie Vilanowa czas zmienić taktykę i skład.. ;>
0
Tylko niech Villa nie odchodzi! Dać mu więcej szans do gry ;))
0
Messi i tak jesteś najlepszy, a Tych pseudo kibiców powiesić za jaja ;) Wierzę, że w tą sobotę z realem wygrywamy a następnie z milanem. Dlaczego? Bo jesteśmy Barcą, mes que un Club! VeB!
0
Dobrze, że wygraliśmy ;) Druga bramka to był pokaz gry Barcy. Osobiście stwierdzam, że Tello daje więcej dla drużyny od Alexisa, dryblingi no i jeszcze dzisiejsza asysta stawia go przed Sanchezem ;)) Teraz czas pokonać Real! VeB!
0
straty`
0
Wygramy to i odrobimy stary, innej opcji nie ma! :)
0
Trzeba wyeliminować wszystkie błędy i wyjść na rewanż w pełnym skupieniu i zaangażowaniu. Remontada jest możliwa i mam nadzieję, że wygramy i awansujemy dalej. Jesteśmy do tego zdolni :) VeB!
0
No nic Panowie, życzę spokojnej nocy wszystkim Cules. W rewanżu na Camp Nou z Milanem wygrywamy, to będzie remontada w naszym najlepszym stylu, wierzę, że zawodnicy wespną się na szczyty możliwości i awansujemy :)Bądźmy dobrej myśli, miłej nocy i VeB!
0
Najgorsze było to, że w przodzie nie było żadnego pomysłu na akcję, Messi minął jednego zawodnika i nagle stanął przed murem Milanu, nie było z kim grać, mało który zawodnik był dziś widoczny..
0
Panowie jeden strzał na bramkę to jest katastrofalna statystyka, musimy to poprawić, dziś w przodzie Messi starał się robić co mógł, ale niestety nie miał z kim grać. Jednak wierzę w naszych! ;) Rewanż będzie nasz
0
Dziś jeden z najsłabszych meczów Barcelony jakie widziałem, niestety. Ale czekamy na rewanż, liczę na remontadę, jeszcze to wygramy, jesteśmy Barcą, jesteśmy najlepsi ;)
0
Sędzie ślepy..
0
Dziś tylko wygrana! :) VeB!
0
Jestem ciekaw, ile w tym prawdy :)
0
Szkoda, że Villa nie może zagrać.. ;(
0
Ahh El Guaje wracaj do Nas! :)