0

http://www .futbol. pl/ artykul/ 54338.html

wchodzic i glosowac na naszych

0

Czy wy sie dobrze czujecie, chcecie pato?? Przeciez ten zawodnik jest slabiutki. Ja to bym chcial kogos dosc wysokiego na atak ale dobrego technicznie. Taki pilkarz pokroju zlatana albo adebayora. I chce zeby etoo zostal. Swietnie by sie uzupelnial z takim napastnikiem

0

I jeszcze nie rozumiem zdan ze rok temu byl. Rok temu tez gral juz swietnie tylko nie docenia sie jego gry bo cala druzyna byla slaba. Jesli ktos powie ze 3-5 lat temu byl slaby to sie zgodze.

0

Wśród tych niedocenianych powinien być jeszcze V.VALDES. Może i zdarzają mu sie wpadki, chociaz w tym sezonie już mało(mniej wiecej 2-5 było ich w tym sezonie, zależy dla kogo, dla mnie chyba 3). Patrząc na bramkarską czołówkę to chyba VALDES najmniej błędów popełnił z nich wszystkich. I pokazał że jest lepszy od casillasa(ten w ciągu maja i kwietnia popełnił 4-6 błędów po których real tracił bramki, a wiec w calym sezonie to sie ponad 10 pewnie uzbiera). I w szczególności jest to bohater meczu z realem oraz w szczególności połfinału LM i wielu wielu innych, choćby nawet z recreativo. Wszyscy za bohatera uważają inieste, ale przecież jego gol nic by nam nie dał gdyby nie te fantastyczne parady VALDESA.

I musze jeszcze dodać, że wstydzę się za tych kibiców co go nie doceniają i chcą innego bramkarza.

0

a ja tego nie rozumiem dlaczego 108 goli realu jest dzisiejszym oficjalnym rekrdem. Przeciez real dokonal tego gdy w lidze graly 22 zepoly. A teraz jak wiadomo jest 20. A wiec jak dla mne to rekord jest juz barcelony. Bo srednia goli na mecz pewnie wieksza wyszla.

0

CZIKIN

No moze i troche przesadzilem ale nie wiele. Chyba nie powiesz mi ze puyol i messi tak samo sie rozumieją i uzupelniają jak alves i messi?

0

no i brak alvesa to ogromna strata. Messi bez alvesa to jak morze bez wody:D

0

i wszystko jeszcze zalezy od gry sylvinho i innych obroncow oraz od tego czy iniesta i henry bedą grali na pełnych obrotach i oczywiscie messiego oraz formy strzeleckiej e2. Chcialbym szczerze mowiąc zobaczyć taki sklad:

VALDES - CACERES(prawa obrona) - puyol i pique (srodek)- sylvinho - Toure(pivot) xavi i iniesta (wiadomo ze pomoc) no i w ataku EL TRDENTE 2008/2009 :D

TRZYMAC KCIUKI!

0

sądze ze jesli do szatni nie zejdziemy przegrywając. To zdobedziemy puchar. Ale niestety obawiam sie tego co bylo z Arsenalem. Weszlismy na boisko i stanęliśmy, a henry w ciągu 5 min mial 2-3 sytuacje strzeleckie z czego jedna 100%, ale na szczescie valdes gral wtedy swietne zawody. Mniejmy nadzieje ze jutro cala druzyna zagra tak jak on wtedy.

0

no m_o_z Valdes w tym sezonie moze i nie obronil karnego ale ile mial okazji zeby obronic? 3? z czego forlan ledwo co mu strzelil. Ale i tak mi cos swita ze w tym sezonie jednego obronil na początku sezonu tylko nie moge sobie przypomniec kiedy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?