Ludzie oceniacie Valdesa jako bramkarza... Kolejny artykul w którym czytam ze jest slaby... jak to latwo jest oceniac, nie znając sie na tej pozycji wogule. Podejrzewam ze najbardziej rozkrzyczani to ci co wzyciu nie stali na bramce!!
bkdi ->>> Nie masz racji Victor jest na takim samym poziomie co casillas, moze nawet wyższym. Pomysl jak by bronil Casillas w Barcelonie... Gra bramkarza zalezy od gry calej druzyny... Powiem tyle ...
LUdzie popatrzcie ze VV potrafi przestac 30 min bez zadnej akcji na jego bramke a potem dostaje jeden strzal i niebroni .Czemu?? Bo jest nieskupiony. To nie jest wina jego umiejętnosci które są na wysokim poziomie.
Vades zrobil bardzo duzo dla barcelony i SZACUNEK mu sie należy
Komentarze
0
http://telewizja24.cba.pl/ zapraszam na moją strone. ładna transmisja
0
Ludzie oceniacie Valdesa jako bramkarza... Kolejny artykul w którym czytam ze jest slaby... jak to latwo jest oceniac, nie znając sie na tej pozycji wogule. Podejrzewam ze najbardziej rozkrzyczani to ci co wzyciu nie stali na bramce!!
0
damian VeB ->> Valdes juz sie nie rozwija. Ale jego umiejetnosci są i tak na b. wysokim poziomie
0
bkdi ->>> Nie masz racji Victor jest na takim samym poziomie co casillas, moze nawet wyższym. Pomysl jak by bronil Casillas w Barcelonie... Gra bramkarza zalezy od gry calej druzyny... Powiem tyle ...
0
LUdzie popatrzcie ze VV potrafi przestac 30 min bez zadnej akcji na jego bramke a potem dostaje jeden strzal i niebroni .Czemu?? Bo jest nieskupiony. To nie jest wina jego umiejętnosci które są na wysokim poziomie.
Vades zrobil bardzo duzo dla barcelony i SZACUNEK mu sie należy
0
Villa za E9 i Fabregas do tego Ribery na lewą strone ;)
0
Może i sciąga z arsenalu ale widocznie arsenal nie potrafi wykorzystać ich potencjału :)
0
Gunner_London---> Overmars sprawował się świetnie w arsenalu ale i w barcy pokazał co potrafi I nie powiesz że sie nie przydał
0
Moze ktos opisac jak odbierac CT2 na cyfrze + . Sory ze pytam ale wogóle sie na tym nie znam . Dzieki :P
0
na 24 piłkarzy w barcelonie 2 jest z arsenalu czy naprawde to tak dużo . Nalezalo by wymienić hleba z Fabregasa