O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

http://telewizja24.cba.pl/ zapraszam na moją strone. ładna transmisja

0

Ludzie oceniacie Valdesa jako bramkarza... Kolejny artykul w którym czytam ze jest slaby... jak to latwo jest oceniac, nie znając sie na tej pozycji wogule. Podejrzewam ze najbardziej rozkrzyczani to ci co wzyciu nie stali na bramce!!

0

damian VeB ->> Valdes juz sie nie rozwija. Ale jego umiejetnosci są i tak na b. wysokim poziomie

0

bkdi ->>> Nie masz racji Victor jest na takim samym poziomie co casillas, moze nawet wyższym. Pomysl jak by bronil Casillas w Barcelonie... Gra bramkarza zalezy od gry calej druzyny... Powiem tyle ...

0

LUdzie popatrzcie ze VV potrafi przestac 30 min bez zadnej akcji na jego bramke a potem dostaje jeden strzal i niebroni .Czemu?? Bo jest nieskupiony. To nie jest wina jego umiejętnosci które są na wysokim poziomie.

Vades zrobil bardzo duzo dla barcelony i SZACUNEK mu sie należy

Zobacz wszystkie

0

Villa za E9 i Fabregas do tego Ribery na lewą strone ;)

0

Może i sciąga z arsenalu ale widocznie arsenal nie potrafi wykorzystać ich potencjału :)

0

Gunner_London---> Overmars sprawował się świetnie w arsenalu ale i w barcy pokazał co potrafi I nie powiesz że sie nie przydał

0

Moze ktos opisac jak odbierac CT2 na cyfrze + . Sory ze pytam ale wogóle sie na tym nie znam . Dzieki :P

0

na 24 piłkarzy w barcelonie 2 jest z arsenalu czy naprawde to tak dużo . Nalezalo by wymienić hleba z Fabregasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?