misiasty34
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jeden z nielicznych którzy sympatyzują z Realem.
59
Aż mi się przypomniały eliminacje do Euro 2008 :D szkoda, że na samych Mistrzostwach nie wyszło już nie mówiąc o El.MŚ 2010.
0
Urodzony w Bilbao :D
2
Aż mi się przypomniał finał LM 2006 :)
0
No Williams ciekawa opcja :P ale dobrze też Jaszczomp podpowiada o Mourze.
0
Oczywiście również się zgadzam z tym, że Dybala byłby najlepszy :) Ale ciężko będzie go z Juve wyciągnąć. Szczerze przyznam, że nie mam pomysłu na innego napastnika, który mógłby teraz pasować.
0
Kogo byście widzieli jako zmiennika MSN (pomijając Dybalę)?
0
Ludzie, głowa do góry ;) VeB!
0
Zacytuję słowa pewnej piosenki: "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Barca zagrała dobrze, niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły. Jesteśmy liderem, nie przegraliśmy, mecz bez kontuzji więc źle nie jest :) Oczywiście szkoda, że tylko 1 pkt ale lepsze to niż nic :)
2
Jestem ciekaw czy Isco dostanie karę za to co zrobił.
1
Według gazety Marca Rafinha przejdzie operację kolana i wróci najwcześniej pod koniec sezonu...
0
Fatalny to Ty jesteś, następne pytanie poproszę.
0
jak oni ostro to dlaczego nie my :P
0
Tak jest Luis!!!
0
http://live.drakulastream.eu/static/popups/265165875371280.html
0
Czyżby trenejro wyciągnął wnioski :D?
0
http://live.drakulastream.eu/static/popups/265165875371280.html
angielski
0
On pewnie w domu zastępuje gwizdek w czajniku
0
Nie spodziewałem się tak dobrej (jak na razie) gry naszej Barcy :)
0
Ależ blisko :/! Alves pewnie w trybuny by podał :P
0
Sędzia to już nie panuje nad tym meczem...
0
Niech Suarez w końcu sobie strzeli :D