18

Jeden z nielicznych którzy sympatyzują z Realem.

59

Aż mi się przypomniały eliminacje do Euro 2008 :D szkoda, że na samych Mistrzostwach nie wyszło już nie mówiąc o El.MŚ 2010.

0

Urodzony w Bilbao :D

2

Aż mi się przypomniał finał LM 2006 :)

0

No Williams ciekawa opcja :P ale dobrze też Jaszczomp podpowiada o Mourze.

0

Oczywiście również się zgadzam z tym, że Dybala byłby najlepszy :) Ale ciężko będzie go z Juve wyciągnąć. Szczerze przyznam, że nie mam pomysłu na innego napastnika, który mógłby teraz pasować.

0

Kogo byście widzieli jako zmiennika MSN (pomijając Dybalę)?

0

Ludzie, głowa do góry ;) VeB!

0

Zacytuję słowa pewnej piosenki: "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Barca zagrała dobrze, niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły. Jesteśmy liderem, nie przegraliśmy, mecz bez kontuzji więc źle nie jest :) Oczywiście szkoda, że tylko 1 pkt ale lepsze to niż nic :)

2

Jestem ciekaw czy Isco dostanie karę za to co zrobił.

1

Według gazety Marca Rafinha przejdzie operację kolana i wróci najwcześniej pod koniec sezonu...

0

Fatalny to Ty jesteś, następne pytanie poproszę.

0

jak oni ostro to dlaczego nie my :P

0

Tak jest Luis!!!

0

Czyżby trenejro wyciągnął wnioski :D?

0

On pewnie w domu zastępuje gwizdek w czajniku

0

Nie spodziewałem się tak dobrej (jak na razie) gry naszej Barcy :)

0

Ależ blisko :/! Alves pewnie w trybuny by podał :P

0

Sędzia to już nie panuje nad tym meczem...

0

Niech Suarez w końcu sobie strzeli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?