0

Spokojnie Alexis jeszcze w nie jednym meczu strzeli bramke. Najwazniejsze jest zeby wygrac z Realem a nie to czy Alexis odciazy Messiego czy nie. W niedziele o 22 musi byc -11 pkt !!!

0

poprawcie nie 400 milionow widzow tylko 400 milionow telewizorow bo widzow bedzie grubo ponad miliard z pewnoscia.

0

Sciach
Wyzszy i konkretniejszy mode wypowiedzi ? O chlopie wez Ty sie ogarnij bo Twoja wypowiedz "Alexis z Sevillą dał pokaz fatalnej dyspozycji dnia i został za nią słusznie surowo oceniony. Pedro w meczu z Benficą był słaby, ale nie w takim stopniu jak Sanchez z Sevillą." to rzeczywiscie wyzszy i konkretniejszy model wypowiedzi. Ja tez nie zamierzam dalej z Toba dyskutowac.

0

cos niesamowitego... Ten sport nie ma sobie rownych... Te spotkanie paralizuje caly Swiat !!

0

Nie wiedza ? a czego nie wiem ? tego ze Pedro jest w doskonalej formie ? w ostatnich 3 meczach pokazal w jakiej jest doskonalej formie. A Villa nie zdobyl wystarczajaco duzo doswiadczenia zeby grac w pierwszym ? to maja byc Twoje argumenty ? Forma Pedro jest daleko od tej z przed 2 sezonow... Oboje wiemy ze nikt nie placi nam za wybieranie jedenastki ale po sa takie artykuly zeby mozna bylo porozmawiac obiektywnie i na poziomie oczywiscie. Bo poza nami i wielomi innymi sa tutaj tacy co nie powinni w ogole miec mozliwosc komentowania czego kolwiek...

0

Gustlik89
Zgadzam sie. Co jak co ale to ze Alexis zostawi serce na boisku to jestem pewien w 200% !
A co do Pedro to masz racje tez w wybitnej formie nie jest, wczesniej mial dobre mecze ale tez bez blysku. Ostatni mecz mial katastrofalny...
ps. A czemu mial by ktos usunac ten komentarz Twoj ?

0

sciach
Rozbawiles mnie z samego rana powiem Ci :)
"Powiedzmy, że Pedro zanurkował raz i później już tego nie robił." Oczywiscie ze raz zanurkowal i dostal zoltra kartke za to bo nastepnym razem moglby dostac czerwona!! Czerwona mogl dostac chwile pozniej jak rywala sponiewieral, gdyby nie sedzia to ten mecz bysmy konczyli bez niego a Ty tu gadasz cos o bledach ? Gdyby Alexis tak nurkowal to by zadnego meczu nie dogral do konca, wiec te wasze zjebane komentarze typu wlasnie "nurek" itd sa zalosne, to ze mu pilke odbieraja czy wchodza mocno cialem to nie znaczy ze zawodnik nie moze upasc na trawe. Pedro mial dobra okazje a polozyl sie jak ciota nie wiadomo po co zeby chociaz kontakt z przeciwnikiem tam byl... ocena 2 dla Pedro to mysle ze najwyzsza ocena jaka mozna by bylo mu przypisac... Jak jestesmy surwoi to badzmy dla wszystkich a nie tylko dla tych ktorzy mieli slabsza forme w poprzednich meczach..

0

wpwelement
Rozbawiles mnie z samego rana swoim postem :)
Pedro lawa ! Villa w pierwszym !

0

Znowu glupi artykul... A co to Pedro ma pewne miejsce w skladzie ? za co ? za ostatni mecz ??? Za wycofywanie pilki do tylu ? za nurka i zolta kartke ?? Sory niektorych moze to urazic co napisalem ale badzmy obiektywni Pedro mial forme tylko w pierwszych meczach w ostatnich 3 nic nie pokazal... Te pytanie jest odpowiednie ale przy tym ze to Villa gra w pierwszej 11 !!!

0

Alves 4 a Mascherano tylko 4,5 ??
Pedro 3,5 ?? A co on takiego pokazal lepszego od meczu Sancheza z Sevilla ??? Te oceny to jakis zart.

0

piachuFCB
A wlasnie rajdow... Ostatni taki rajd zakonczony bramka pamietam jak Ronaldo strzelil w Manchesterze grajac.

0

TheOnlyOne
Messi jest Bogiem Futbolu. Ronaldo tez niczego sam nie osiagnal, to normalne... Ronaldo pokazuje zawsze klase niezaleznie od tego z kim gra ? to w takim razie z kim takim gral w druzynie ?? bo jak dla mnie to zawsze mial on obok siebie pilkarzy najwyzszej klasy.
Tit_num
To my nadal bedziemy nazywac go Bogiem a w tym czasie smiertelnik Ronaldo znow bedzie smutny bo nigdy nikt nie nazwie go Bogiem futbolu :) Messi byl lepszy, jest lepszy i bedzie lepszy ! ;) a teraz wynocha gnido na swoja strone.

0

CescFab
Ale to nawet nie ma gadac o karnych kto strzelil kto nie strzelil, czlowiek nie robot. Wystarczajaca riposta jest Twoje pierwsze zdanie. Nie pamietam zeby ktos opisal Ronaldo mianem Boga Futbolu... ;))

0

fajnie by bylo powtorzyc Historie :) -11 pkt mysle ze oprocz wielu usmiechow na buzi daloby pilkarzom jeszcze wieksza motywacje do zdobycia tytulu...

0

Tit_num
To ja Ci tez napisze : Ronaldo w waznych meczach nie gral lepiej od Messiego. Kazdy mecz jest wazny, jedne mnie, jedne bardziej i zawsze prezentowal wysoki poziom, utrzymac wysoka forme przez caly sezon to jest wielki wyczyn. Co Ty mi tu z Iniesta wyskakujesz i blazna z siebie robisz ? ja w pilke gram od 17 lat a Ty mi pierdolisz cos 2010 roku, takimi pytaniami to Ty z siebie idiote robisz tylko. Messi tak powiedzial bo jest skromna osoba, wie ze zaliczyl bardzo dobry sezon ale tez wiedzial ze jego koledzy zaliczyli rownie wspanialy. Wiem kto to Pires ogladalem go jeszcze jak gral w OM wiec bez szczylow mi tu kondonie, nie wchodz tu i nic juz nie pisz Żółwiu bo jak Ci kokosa zapale to usiądziesz i wtedy bedziesz mial szczyla !!

0

Tit_num
Aha i nie szukaj usprawiedliwienia ze Ronaldo gra na skrzydle czy nie gra, na skrzydle to on gral w Manchesterze i tam dostal zasluzona nagrode. Ty jak zobaczysz wyjsciowe ustawienie to myslisz ze tam graja pilkarze ani kurwa ani rusz w tyl czy w bok, a Messi to lis pola karnego stoi w polu karnym i czeka na pilke zeby wjebac na pusta no brawo za inteligencje gosciu.

0

Tit_num
Stul pysk kotlecie i nie pisz do mnie w ten sposob bo w tej chwili to jestes dla mnie zwyklym petem ! nie potrafisz porozmawiac na poziomie i bez wyzwisk to bedziesz miec cisniete !!
Twoje zdanie kto byl lepszy akurat najmniej wazne przy wyborze najlepszego pilkarza 2012 roku. nie wazne ze nie strzelil kazdej druzynie, wazne jest jak gral a gral lepiej od Ronaldo i mysle ze Ci co beda glosowac maja takie same zdanie, co potwierdzaja ostatnie pilki dla Messiego. To ze Messi nie gral na Euro to akurat nie jest jego wina ze jest Argentynczykiem...
Mysle ze jak Messi dostanie te nagrode to bedziesz smutny razem z Ronaldo a jak dostanie Ronaldo to tylko dlatego zeby dostal nagrode pocieszenia...

0

Tit_num
Ronaldo nie jest kreowany na dupka tylko jest nim przeciez, przeciez kiedys byl jednym z moich ulubionych pilkarzy dopoki mu nie odjebalo z tym lustrem. Zadufany w sobie jest, zero skromnosci, szacunek do przeciwnika na slabym poziomie, jedynie co dobre w jego charakterze jest to ze ma wielkie checi trenowania i doskonalenia sie. Silownia i ciezka praca na treningach. Ale to stanowczo za malo by mozna cos dobrego powiedziec o tym jaki jest.

0

Progressive
Taka mlodziez, czuja sie lepiej jak kogos powyzywaja, nudza sie nie maja swojego zycia, brak emocji + niedojrzalosc emocjonalna skutkuje takich zachowaniem, nie ma co nad tym siedziec kto jest dorosly to wie ze nie nalezy wchodzic w interakcje z takimi osobami :)

0

Tit_num
Jak kto najpierw jedno a pozniej drugie ? czytaj ze zrozumieniem bo napisalem o statystykach w Manchesterze ktore wedlug mnie mial duzo lepsze jak w Realu, tyle ze Ty tego nie rozumiesz bo kierujesz sie tylko ta jedna czyli bramkami. Ferguson tak powiedzial bo Ronaldo byl jego zawodnikiem jego najwiekszym odkryciem w karierze nic dziwnego ze go chwali, jak by chcial to by go zatrzymal w Manchesterze. Sprzedal go za dobra cene i wykorzystal najlepszy moment na to bo wtedy byl w szczytowej formie. Schmeichel - Bramkarz Manu, Bobi to samo, Petit Portugalczyk, Figo Portugalczyk i pilkarz Realu!! Boateng to sobie tam moze gadac, tak samo Pires... tak samo ja Ci moge wymienic tego typu pilkarzy tylko obawiam sie o moje palce ktorymi pisze :)
Zlota pilke dostal bo byl sympatyczniejszy ??? Haha no ten argument to po prostu zart dnia :)) rozbawiles mnie serio :) Oczywiscie Messi jest symatyczniejszy, dziennikarzom opowiada kawaly podczas wywiadow a na konferencji dziennikarzom daje w lape kase !! jeszcze tylko tego brakuje zebys napisal ;) Fornalik to rzeczywiscie wielki specjalista, nie wyjmuj z dupy jakiegos trenera ktory powiedzial co powiedzial bo ja nie musze nawet szperac w internecie zeby Ci pokazac jak wiele osob uwaza Messiego za lepszego pilkarza a nie czlowieka... to sa zadne argumenty to co piszessz.
Messi strzelal wszystkim druzynom, nie pisz komu strzalal bo bede zmuszony Cie odeslac to dzialu Historia. Zreszta jak ktos oglada pilke nozna to wie ile Messi strzelil bramek Realowi :) no chyba ze real tez uwazasz za ogorkowa druzyne :) Druzyne do mistrzostwa poprowadzil Trener bo cala druzyna Realu grala jak nigdy... fakt strzelil bramke w Barcelonie ale za to strzelil gola w takim meczu nagrody nie daja tylko za caly rok...
Nie umiesz powiedziec kto jest lepszy wiec czemu dalbys ja Ronaldo ??

0

Progressive
Ja takim nawet nie odpisuje bo to dzieci kukurydzy sa, u nas na forum tez sa dzieciaczki i sezonowcy. Ja rozmawiam tylko z tymi co podaja jakies argumenty tyle ze zawsze to sie konczy tym ze albo sie ktos nie zna na pilce albo nie potrafi nic juz odpowiedziec sensownego bo jest zaslepiony swoja fascynacja klubu.

0

PaCo
My nigdy nie gralismy z dwoma pivotami i raczej nie bedziemy grac, my nie Real. Najlepsza obrona jest atak jak zaatakujemy od pierwszych minut i wygramy walke z Pressingiem to mecz wygramy. A jesli w dodatku bedzie dobra skutecznosc to smialo mozna myslec o wyniku 3-0 czy 4-1.
Montoya za Alvesa, Mascherano, Song, Alba
Serio
Xavi, Iniesta
Villa,Sanchez,Messi

0

tit_num
Nie gadaj ze gadam glupoty bo sam gadasz glupoty ;) Messi z Chelsea wylaczony ? Chlopie gdyby nie bramkarz to w pieerwszym meczu bylo by po sprawie ! W drugim meczu postawili juz w ogole taki Angielski dwu pietrowy Autobus ze zadna druzyna i zaden pilkarz malo co moglby zrobic a swoje sytuacje mielismy i Messi je rowniez mial ! I nie ja zyje w przeswiadczeniu o boskosci Messiego tylko wszyscy zyja, Ty, Ja, Ronaldo i cala reszta. On jest najlepszy i jeszcze na dlugo bedzie, Jedyny osobami ktore twierdza ze to Ronaldo jest lepszy sa kibice Realu lub osoby nie majace pojecia co to pilka nozna (choc i znam takich kibcow krolewskich co twierdza ze to Messi jest lepszy, bo zwyczajnie sa obiektywni). Ja jestem zdania ze w Manchesterze dawal duzo wiecej, byl duzo lepszym pilkarzem, byl duzo lepszym czlowiekiem nawet. Jak zobaczysz statystki z ostatniego sezonu to moze chociaz to pozwoli Ci zrozumiec czemu tak twierdze. Akurat to ze nie drybluje to jest jego wielki blad, jesli tak to mozna nazwac bo wedlug mnie on potrafil robic to najlepiej a teraz dla mnie jego drybling wyglada jak drybling Pana Blaszyczykowskiego - zero zwodow balansu tylko pilke pusci do przodu i leci na szybkosci...

0

Spojrzcie na note Daniego Alvesa, dziwi mnie ze na niego nikt nie zwraca uwagi i ze malo kto go krytykuje a wszyscy sa skupieni na Fabregasie i Alexisie :/

0

ja tez mialem na mysli to ze Fabregas bedzie grac, Sanchez usiadzie ale to wszystko nie kosztem Pedro tylko Davida Villi ! Bo Pedro w meczu z Benfica gral piach !

0

ja bym wystawil Fabregasa ale w srodku a Iniesta na skrzydla wrzucil. Jesli po pierwszej polowie by byla lipa to zmiana Alexis za Cesca i jazda.

0

tit_num
Ronaldo lepszy ? Nauczyli wylaczac z gry Messiego? Ty chyba nie masz pojecia o pilce noznej... Ronaldo jestem cieniem samego siebie z Manchesteru, strzela gole jedynie na doswiadczeniu, z karnych i strzalow z dystansu ktore ma bardzo dobrze opanowane. Lezy mu gra z kontry jak kazdemu pilkarzowi ktory jest szybkim skrzydlowym. Gdyby Barcelona oprocz tego ze atak pozycyjny ma najlepiej dopracowany na calym swiecie dorzucila do tego gre z kontry to Messi nie strzal by 70 goli tylko conajmniej 100 i wcale nie przesadzam bo liczba strzalow,stworzonych sytuacji bramkowych w kazdym meczu jest przeciez bardzo duza, a pamietajmy ze wiekszosc zespolow muruje swoja bramke doslownie... Gra z kontry dalaby conajmniej 5 dobrych sytuacji bramkowych, nie chce myslec co by sie dzialo gdybysmy wykorzystali atuty Sancheza i Pedro... ta liczba 5 jest bardzo skromna.
To ze Messi nie strzelil bramki tzn ze go wylaczyla obrona ? Wiec w takim razie w kazdym meczu w ktorym Messi nie trafi tzn ze obrona go wylaczyla tak ? Aha bo przeciez on nie moze miec slabszego dnia albo nie moze asystowac przy bramce lub tez nie moze spudlowac tak ? Jak by wjebal na 4-1 w superpucharze to moze bys przejrzal na oczy ze nie ma czego takiego jak wylaczyc z gry Messiego... Jedynym sposobem na wylaczeniem z gry Argentynczyka jest wylaczonie gry Fifa lub Pes. Bo nawet tego chlopaka nie mozna wylaczyc po przez faul !

0

i bardzo dobrze ! Niech Bartra zacznie grac bo za jakis czas niestety nasz kapitan i czlowiek o najwiekszym charakterze pilkarskim bedzie musial zakonczyc kariere.

0

Sanchez 1 asysta ? Myslalem ze ma 2, pierwsza z Granada do Xaviego i ta ze Spartakiem do Messiego. Poprawcie bo macie blad.

0

jak Sanchez dostal 1,5 to Pedro za mecz z Benfica powienien dostac taka sama ocene !!! Bo Sanchez za oprocz tego ze slabo zagral z Sevilla (ktora byla duzo lepiej dysponowana jak Benfica) przynajmniej za to ze sie "polozy" nie dostanie zoltej kartki, za co Pedro dostal a pare minut pozniej jeszcze kopnal goscia zupelnie bezsensownie i cale szczescie ze nie skonczylo sie to kolejna kartka! A o grze to nie ma co mowic po prostu przeszedl obok meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?