misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze nie nie rozumia Polskiego i nie wchodza na FcBarca.com bo wtedy by poczuli zdziwienie myslac sobie "grupa kibicow"
7
Xavi ktorego kazdy sprzedawal i mial byc dziadem pomocy jest chyba obecnie najlepszym pomocnikiem w druzynie.
2
Ja tam dalej sie trzymam swojego zdania ze Mascherano > Busquets a wy dalej zmieniajcie zdanie o 180 stopni po jednym meczu.
0
Transfer Tomasza to byla szklana pulapka ze strony Arsenalu.
0
i udana wrzutka Alvesa tez jest
0
Alvesa i Pique ogral Vitolo poprawcie.
42
Messi to jest chuligan, co chwile tylko czytam "Messi pobil"
0
Messi 7 dryblingow
Suarez 4 kluczowe podania
Krychowiak 8 odbiorow
1
Grzesiek byl lepszy, oczywiscie jego wina ze druzyna gorsza...
0
Nie, moim zdaniem obojetnie jaki trener by nie przyszedl to musi po prostu byc trzezwy bo tutaj sa jasne i proste rzeczy do zrobienia zeby to wszystko dzialalo. Moim zdaniem zadnego pomyslu na gre nie bylo, oczywiscie mowimy tu o konkretach ktora zwa sie "rewolucja". Kibice sa sukcesow, pilka nozna jest dla kibicow pamietaj o tym. Jesli chcemy miec sukcesy to sa dwa wysjcia.
1. Zmieniamy styl gry
2. Zmieniamy trenera na kogos kto nie bedzie sie bal sprzedac momentalnie starych wyjadaczy Barcelony, tych ktorzy juz motywacji zbytnio nie maja i sprowadza mlodych i glodnych zawodnikow. Stosuje wysoki i intensywny pressing, gramy na 2 kontakty lub nawet na 1 i nieco bardziej bezposrednio. Duzo by tu pisac ale wystarczy to co napisalem efekty gwarantowane.
14
Chcielismy rewolucji a sprowadzilismy trenera ktory rewolucji wlasnie nie zrobil bo zachowal to wszystko co bylo przedtem. Robiac rewolucje nalezalo sprowadzic kogos kto kompletnie odmieni gre Barcelony. Ktos napisze ze trzeba mu dac czas, to teraz pytanie czy Martino mial czas ? Mial zawodnikow ? Jak by nie patrzec to z mocnymi ekipami w miare dawal rade, City pokonane, Real pokonany dwa razy, z Atletico ktore bylo chyba najlepsza druzyna w Europie czesto remisowalismy i ten ostatni mecz o mistrzostwo ktory powinien byc wygrany...
15
Thomas "Szklana Pułapka" Veramelen !
0
Puyol powinien byc od przygotowania mentalnego przed meczami.
0
Z pewnoscia bedzie w top 10 goli vs Real w historii derbow. Obok bym wymienil druga bramke Roniego, bramke Leo podobnej urody, gol Sancheza i okienko Villi.
0
Ja tam i tak jestem za Laporta.
0
Za Modricia wchodzi Khedira a u nas za kontuzjowanego Xaviego wszedl by S.Roberto... roznica ??
1
Douglas powinien zostac wypozyczony od poczatku sezonu to po pierwsze po drugie nie powinien byl w ogole zostac kupiony...
0
Tez bym chcial mieszkac w Barcelonie...
1
Ja bylem przekonany ze Suarez to nagrode po prostu wygra bo byl najlepszy, gral najlepiej po prostu. Jak ogladam gre Ronaldo to mam wrazenie ze on chce tylko jak najwiecej goli strzelic, ale to juz nie jest ten sam Ronaldo z Manchesteru United, gdzie ladowal z wolnych, mial niesamowite dryblingi, mial kupe asyst itd.
0
No to przeciez Alexis juz mialby lepsze staty od Ronaldo (29 goli i 20 asyst). Mysle ze Benzema rowniez by mial duzo punktow w kanadyjce.
0
Nastepny bedzie Tremoulinas, gosc gra wysmienicie.
1
Ja mysle ze mecze z Bialorusia i innymi "potegami" europejskimi nie sa zadnym wyznacznikiem...
1
Czesc broni Pedro przed krytyka ale naprawde nie rozumiem czego tutaj bronic. Gosc wypada duzo gorzej od mlokosa Sandro. Jak tak dalej pojdzie to nie liczcie na to ze go klub sprzeda bo znowu bedzie sytuacja ze nikt za niego oferty nawet nie zlozy. W tamtym sezonie mial juz odejsc i pomimo wielu goli to i tak nikt sie nim nie zainteresowal...
Ogolnie jesli chodzi o druzyne to mozna czuc rozczarowanie bo przewaznie na jesien to my gralismy dobrze wiec co to bedzie wiosna ?? Pozostaje miec nadzieje ze Enrique odmieni forme pilkarzy ktora wiosna nie rozpieszczala zazwyczaj...
1
Z Bialorusia to moga strzelac zobaczymy z Niemcami jak im pojdzie.
4
Znowu bramka Sandro i ten chlopak pokazuje ze naleza mu sie minuty kosztem Munira. Adama jest przesilny, szybki i bardzo przebojowy w tym swoim dryblingu. Jesli poprawi jeszcze technike, ostatnie podanie i wykonczenie to bedzie kozakiem. Na te chwile to on spokojnie zostal by kozakiem ale w lidze angielskiej gdzie jego cechy idealnie by pasowaly do szybkiej i otwartej gry.
Zauwazylem tez jedna niedogodnosc w naszych rezerwach, mianowicie stracone gole i zagrozenia pod bramka w wiekszosc z bocznych sektorow boiska. Mam nadzieje ze Eusebio to widzi bo ja co mecz widze ze na bokach jest po prostu jedna wielka lipa.
4
Jak Pedro strzela to wiedz ze przeciwnik jest fatalny
1
Nie ma sie co spuszczac nad prowadzeniem z Bialorusia bo to zaden wymagajacy przeciwnik. Obecne na lawce Hiszpanii jeden pilkarz jest wart wiecej jak cala druzyna Bialorusi wiec to prowadzenie to cos po prostu musialo sie zdarzyc.
1
z tej listy to widzialbym Schara, Maxi Pererie (priorytet), Konoplanke, Luiza Adriano i ewentualnie Lichesteinera.
4
Taki Ludovic Giuly, ale do Barcelony to on tylko na lawke jako wartosciowy zmiennik ktory wchodzi jak pierwszy.
3
No to wtedy jak najbardziej wylacznie Klopp i sukces gwarantowany.