misiek0318
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Super się trafiło
1
Zaraz najważniejsze bracia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mrboom a faktycznie dzięki za przypomnienie
0
Prawa drabinka lepsza bo wolę trafić w połfinale Bayern lub atletico niż real czy liverpool
0
Dziś tylko proszę o benfice na psg jeszcze przyjdzie czas
1
Nie szkoda mi city
Szkoda mi Guardioli
0
City przegrywa bo obrony nie ma
Pamiętacie tamten mecz zostawiali więcej dziur niż szwajcarski ser
1
Kur.....czaczki
0
Włączam multiligę bo chce widzieć jak real dostaje gole w dupę a reszta mnie nie obchodzi
3
Ten sędzia ma przerąbane bo jak pokaże żółtą Realowi to 30k komentarzy hejtu pozwy i odwołanie
1
Dobrze że benfica przeszła bo będzie łatwiej niż z monaco z którym nie umiemy wygrać