1

Super się trafiło

1

Zaraz najważniejsze bracia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mrboom a faktycznie dzięki za przypomnienie

0

Prawa drabinka lepsza bo wolę trafić w połfinale Bayern lub atletico niż real czy liverpool

0

Dziś tylko proszę o benfice na psg jeszcze przyjdzie czas

1

Nie szkoda mi city
Szkoda mi Guardioli

0

City przegrywa bo obrony nie ma
Pamiętacie tamten mecz zostawiali więcej dziur niż szwajcarski ser

1

Kur.....czaczki

0

Włączam multiligę bo chce widzieć jak real dostaje gole w dupę a reszta mnie nie obchodzi

3

Ten sędzia ma przerąbane bo jak pokaże żółtą Realowi to 30k komentarzy hejtu pozwy i odwołanie

1

Dobrze że benfica przeszła bo będzie łatwiej niż z monaco z którym nie umiemy wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?