O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Panie i Panowe! rzadko tu sie udzielam ale tym razem to zrobie! Mieszkam w ]edinburghu od 7 lat staram sie byc na meczu barcy co 2 tyg( karnet) jak bardzo nie lubie realu tak wielki szacunek dla nich za to co dzis sie stalo na santiago! klub klubem narod narodem ale tragedia jest wielka! i szacunek dla naszych wrogow( nie tylko pilkarskich) za taki piekny gest!!!

Jeszcze Polska nie zginela

Visca el barca!!!

i bez klotni w tym dniu prosze!!

pozdrawiam prawdziwych kibicow!!!

Misiek 706

0

a ja mieszkam w st andrews i panowie!!jestem fanem barcy od lat! no ale chlopaki jak chlopaki!! mili serdeczni ale chyba znudzeni tymi tlumami!! bylem na treningu i na murafield stadium na meczu z hibsami!! no milo bylo!! ale nou camp nie zapomne do konca! to jest przezycie!a nie bycie na hibsah czy wisle!! i na koniec pilkarze sie zmieniaj a klub nie!!! tak jak my sie starzejemy a potem przyjda nowi!! nas juz nie bedzie barca zostanie! z kibicowskim pozdrowieniem!! VISCA EL BARCA VISCA EL CATALUNYA!!

Zobacz wszystkie

0

a ja mieszkam w st andrews i panowie!!jestem fanem barcy od lat! no ale chlopaki jak chlopaki!! mili serdeczni ale chyba znudzeni tymi tlumami!! bylem na treningu i na murafield stadium na meczu z hibsami!! no milo bylo!! ale nou camp nie zapomne do konca! to jest przezycie!a nie bycie na hibsah czy wisle!! i na koniec pilkarze sie zmieniaj a klub nie!!! tak jak my sie starzejemy a potem przyjda nowi!! nas juz nie bedzie barca zostanie! z kibicowskim pozdrowieniem!! VISCA EL BARCA VISCA EL CATALUNYA!!

0

Panie i Panowe! rzadko tu sie udzielam ale tym razem to zrobie! Mieszkam w ]edinburghu od 7 lat staram sie byc na meczu barcy co 2 tyg( karnet) jak bardzo nie lubie realu tak wielki szacunek dla nich za to co dzis sie stalo na santiago! klub klubem narod narodem ale tragedia jest wielka! i szacunek dla naszych wrogow( nie tylko pilkarskich) za taki piekny gest!!!

Jeszcze Polska nie zginela

Visca el barca!!!

i bez klotni w tym dniu prosze!!

pozdrawiam prawdziwych kibicow!!!

Misiek 706

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?