Jak słysze jak Tito farmazoni ze to tylko mecz - to jest motywacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barca musi wyjsc na Real jak rozświeczony bulterirer - maja zagrac na 120% mozliwosci iwydolnosci organizów - wszyscy piłkarze Barcy - Messi też
Panowie
Bayer zamist zagrac odważniej pressingiem i atakowac Barce to sie poddał bez walki. stąd 3:1. Barcelona czy sie to komus podoba czy nie gra słabo jak na swoje mozliwości.
Betis Sewilla i Real na Camp Nou pokazali, że nalezy Barce mocno atakować. Na wyjazdach to juz w ogóle przeciwnicy powinni atakować Barcelonę. Przeciętniaki z ligi hiszpańskiej (Gatefe, ossanua) udowodnili że Barca jest z łatwościa od ogrania.
Jeśli Barca sie nie odbuduje fizycznie i mentalnie to nie ma mowy o zwyciestwie z Chelsea, Milanem, bayernem monachium o Realu nie wspominająć bo przy takiej dysproporcji formy miedzy barca i realem to bedzie manita dla Realu.
jak czytam komentarze nirektórych to sie zastanawiam jaki mecz wczoraj oglądali ?
szwajcarzy kompletnie nic nie zagrali, pokazali fatalną jakość gry i tylko przez indolencje Hiszpanów doszło do sensacji - tak się w piłce czasami zdarza i tyle.Szwajcarzy nic nie pokazali
już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie
Panowie
Czy wy naprawde nie widzcie ze Barca ma problem - tu potrzeba rewolucji by Barca znowu zachwycała. Tito kompletnie sie nie nadakje na trenera - tu trzeba zrobić ostry wstrząs zawodnikami. Barca - gra ospale anemicznie bez dynamiki.
jedyny piłkarz który prezentuje dynamike, polot, ruchliwośc to PEDRO.
Reszta słabizna - oczywiście maja Ci piłkarze takie umiejetności techn iczne że pomimo słabej dyspozycji i tak sa w stanie umęczyć zwycięstwa.
Ale mecz z Realem pokazał że król jest nagi - tak wobronie to nie graja nawet III ligowe druzyn. Valdes - pożal sie Panie boże - na Bernabeu - 2 bramik miedzy nogami, obronił tylko te piłki które piłkarze Realu w niego stzrelili.
Obrona nieistnieje. Klepanie w środku pola i na własnej połowie - nic nie daje.
już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie
Komentarze
0
Słuchajciw starego miska - jak powiedziałem że Barcelona dostanie baty tzn ze dostnaie. Kazdy strzał wswiatło bramki Barcy to gol !!!!!!!!!!1
0
Jak słysze jak Tito farmazoni ze to tylko mecz - to jest motywacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barca musi wyjsc na Real jak rozświeczony bulterirer - maja zagrac na 120% mozliwosci iwydolnosci organizów - wszyscy piłkarze Barcy - Messi też
0
do Pana moderatora
Napisanie że Barca ma "miekkie nogi " ze strachu w o wpis ponizej pewnego poziomu ????????????????????
0
szkoda mi Barcy - ale bedzie rozczarowanie.
Poza tym cała Barca truchleje przed ralem na Camp Nou -WSTYD !!!!!
0
0
Panowie
Bayer zamist zagrac odważniej pressingiem i atakowac Barce to sie poddał bez walki. stąd 3:1. Barcelona czy sie to komus podoba czy nie gra słabo jak na swoje mozliwości.
Betis Sewilla i Real na Camp Nou pokazali, że nalezy Barce mocno atakować. Na wyjazdach to juz w ogóle przeciwnicy powinni atakować Barcelonę. Przeciętniaki z ligi hiszpańskiej (Gatefe, ossanua) udowodnili że Barca jest z łatwościa od ogrania.
Jeśli Barca sie nie odbuduje fizycznie i mentalnie to nie ma mowy o zwyciestwie z Chelsea, Milanem, bayernem monachium o Realu nie wspominająć bo przy takiej dysproporcji formy miedzy barca i realem to bedzie manita dla Realu.
0
jak czytam komentarze nirektórych to sie zastanawiam jaki mecz wczoraj oglądali ?
szwajcarzy kompletnie nic nie zagrali, pokazali fatalną jakość gry i tylko przez indolencje Hiszpanów doszło do sensacji - tak się w piłce czasami zdarza i tyle.Szwajcarzy nic nie pokazali
0
Torres to chyba żart
już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie
0
Panowie
Czy wy naprawde nie widzcie ze Barca ma problem - tu potrzeba rewolucji by Barca znowu zachwycała. Tito kompletnie sie nie nadakje na trenera - tu trzeba zrobić ostry wstrząs zawodnikami. Barca - gra ospale anemicznie bez dynamiki.
jedyny piłkarz który prezentuje dynamike, polot, ruchliwośc to PEDRO.
Reszta słabizna - oczywiście maja Ci piłkarze takie umiejetności techn iczne że pomimo słabej dyspozycji i tak sa w stanie umęczyć zwycięstwa.
Ale mecz z Realem pokazał że król jest nagi - tak wobronie to nie graja nawet III ligowe druzyn. Valdes - pożal sie Panie boże - na Bernabeu - 2 bramik miedzy nogami, obronił tylko te piłki które piłkarze Realu w niego stzrelili.
Obrona nieistnieje. Klepanie w środku pola i na własnej połowie - nic nie daje.
To koniec ery wielkiej Barcy szkoda.
0
Torres to chyba żart
już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie