O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 86
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Słuchajciw starego miska - jak powiedziałem że Barcelona dostanie baty tzn ze dostnaie. Kazdy strzał wswiatło bramki Barcy to gol !!!!!!!!!!1

0

Jak słysze jak Tito farmazoni ze to tylko mecz - to jest motywacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barca musi wyjsc na Real jak rozświeczony bulterirer - maja zagrac na 120% mozliwosci iwydolnosci organizów - wszyscy piłkarze Barcy - Messi też

0

do Pana moderatora

Napisanie że Barca ma "miekkie nogi " ze strachu w o wpis ponizej pewnego poziomu ????????????????????

0

szkoda mi Barcy - ale bedzie rozczarowanie.
Poza tym cała Barca truchleje przed ralem na Camp Nou -WSTYD !!!!!

0

Zobacz wszystkie

0

Panowie
Bayer zamist zagrac odważniej pressingiem i atakowac Barce to sie poddał bez walki. stąd 3:1. Barcelona czy sie to komus podoba czy nie gra słabo jak na swoje mozliwości.
Betis Sewilla i Real na Camp Nou pokazali, że nalezy Barce mocno atakować. Na wyjazdach to juz w ogóle przeciwnicy powinni atakować Barcelonę. Przeciętniaki z ligi hiszpańskiej (Gatefe, ossanua) udowodnili że Barca jest z łatwościa od ogrania.
Jeśli Barca sie nie odbuduje fizycznie i mentalnie to nie ma mowy o zwyciestwie z Chelsea, Milanem, bayernem monachium o Realu nie wspominająć bo przy takiej dysproporcji formy miedzy barca i realem to bedzie manita dla Realu.

0

jak czytam komentarze nirektórych to sie zastanawiam jaki mecz wczoraj oglądali ?

szwajcarzy kompletnie nic nie zagrali, pokazali fatalną jakość gry i tylko przez indolencje Hiszpanów doszło do sensacji - tak się w piłce czasami zdarza i tyle.Szwajcarzy nic nie pokazali

0

Torres to chyba żart

już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie

0

Panowie
Czy wy naprawde nie widzcie ze Barca ma problem - tu potrzeba rewolucji by Barca znowu zachwycała. Tito kompletnie sie nie nadakje na trenera - tu trzeba zrobić ostry wstrząs zawodnikami. Barca - gra ospale anemicznie bez dynamiki.
jedyny piłkarz który prezentuje dynamike, polot, ruchliwośc to PEDRO.
Reszta słabizna - oczywiście maja Ci piłkarze takie umiejetności techn iczne że pomimo słabej dyspozycji i tak sa w stanie umęczyć zwycięstwa.
Ale mecz z Realem pokazał że król jest nagi - tak wobronie to nie graja nawet III ligowe druzyn. Valdes - pożal sie Panie boże - na Bernabeu - 2 bramik miedzy nogami, obronił tylko te piłki które piłkarze Realu w niego stzrelili.
Obrona nieistnieje. Klepanie w środku pola i na własnej połowie - nic nie daje.

To koniec ery wielkiej Barcy szkoda.

0

Torres to chyba żart

już umiejetnosci Ibry zostały zweryfikowane w Barcelonie. My potrzebujemy zwrotnych szybkich graczy o wspaniełej technice. Torres akutrat umiejętności techniczne na tle pozostałych Hiszpanów w ataku ma duzo gorsze - owwszem świetnie gra głową jest nieustepliwy ale jego technika jest dobra do Gry w The Reds a nie w Barsie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?