Panowie przeciez Valdesa powinni wypieprzyc dwa sezony temu! To bylo do obrony jak milion innych goli puszczanych przez niego ! ale i tak Duma Katalonii w Rzymie !!!!!
Panowie przeciez Valdesa powinni wypieprzyc dwa sezony temu! To bylo do obrony jak milion innych goli puszczanych przez niego ! ale i tak Duma Katalonii w Rzymie !!!!!
Komentarze
0
Panowie przeciez Valdesa powinni wypieprzyc dwa sezony temu! To bylo do obrony jak milion innych goli puszczanych przez niego ! ale i tak Duma Katalonii w Rzymie !!!!!
0
Panowie przeciez Valdesa powinni wypieprzyc dwa sezony temu! To bylo do obrony jak milion innych goli puszczanych przez niego ! ale i tak Duma Katalonii w Rzymie !!!!!