misza_grisza
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ok.Łańcuta
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde Gerard co się dzieje z tobą
0
kurde Leo już dołem strzelanie sobie odpuścił w tym sezonie
0
Pique raczej nie ma racji ale jak skoro sędzia jego usuną z boiska to powinien tak samo zrobić w przypadku gostka co powalił Daniego w polu karnym.
0
kurde ale akcja brawo!!!!
Adriano na + w tej akcji
0
0
Panowie a może Barca ratuje ligę hiszpańską.
Nie będzie gadania że tylko 2 zespoły się liczą
0
Poza tematem Caseres druga brama dla juve
0
pier...ony kot
0
yeeeeeeeeeeeesttttt Leo leo leo
0
szkoda Messiego jak nie idzie to nie idzie
0
Ja mam jedno pytanie
WTF????
0
Nie ma co rozpamiętywać tylko na CDR trzeba się sprężyć.
Valencia to nie Villareal będzie jeszcze ciężej
0
popłakałem się
sory
0
LEO po prostu masakra
0
Panowie co za mecz ,ale co za ZESPÓŁ to jest BARCA
VeB
0
Ale zwrot akcji.
I jak tu nie dostać zawału serca
0
Nie ma się co Panowie czepiać poszczególnych zawodników gdyż cały zespół nie był sobą dziś. VeB!!!!!!!!!!
0
co za mecz
0
Dzięki !!!! W waszą stronę kieruję też moc życzeń
VeB!!!!!!!!!!!
0
No to mamy skład na Real.
Miazga poprostu
0
Nie wiem jak traktować te wypowiedź.
0
maxwell jest masakryczny
0
Adriano rozwala system ostatnio, a Messi to Messi
0
widać było że pod koniec nie chcieli dobijać ich centralnie
0
Jak przez ten transfer stracimy Tiago to .... no nie wiem brak mi słów.
0
szósty part 2 połowy jakosci HD jest z błedami CRC.
mozna prosic o reupload
0
oj ciężko będzie ale zwycięstwo nasze
0
ale nerwówka była, ale w końcu graliśmy z liderem. Brawo dla naszych
0
ale brama Nolito
0
no cóż trudno. Ja wieżę w tych piłkarzy. Ale Pep musi ich szybko poukładać