0

kurde Gerard co się dzieje z tobą

0

kurde Leo już dołem strzelanie sobie odpuścił w tym sezonie

0

Pique raczej nie ma racji ale jak skoro sędzia jego usuną z boiska to powinien tak samo zrobić w przypadku gostka co powalił Daniego w polu karnym.

0

kurde ale akcja brawo!!!!
Adriano na + w tej akcji

0

0

Panowie a może Barca ratuje ligę hiszpańską.
Nie będzie gadania że tylko 2 zespoły się liczą

0

Poza tematem Caseres druga brama dla juve

0

pier...ony kot

0

yeeeeeeeeeeeesttttt Leo leo leo

0

szkoda Messiego jak nie idzie to nie idzie

0

Ja mam jedno pytanie
WTF????

0

Nie ma co rozpamiętywać tylko na CDR trzeba się sprężyć.
Valencia to nie Villareal będzie jeszcze ciężej

0

popłakałem się
sory

0

LEO po prostu masakra

0

Panowie co za mecz ,ale co za ZESPÓŁ to jest BARCA
VeB

0

Ale zwrot akcji.
I jak tu nie dostać zawału serca

0

Nie ma się co Panowie czepiać poszczególnych zawodników gdyż cały zespół nie był sobą dziś. VeB!!!!!!!!!!

0

co za mecz

0

Dzięki !!!! W waszą stronę kieruję też moc życzeń
VeB!!!!!!!!!!!

0

No to mamy skład na Real.
Miazga poprostu

0

Nie wiem jak traktować te wypowiedź.

0

maxwell jest masakryczny

0

Adriano rozwala system ostatnio, a Messi to Messi

0

widać było że pod koniec nie chcieli dobijać ich centralnie

0

Jak przez ten transfer stracimy Tiago to .... no nie wiem brak mi słów.

0

szósty part 2 połowy jakosci HD jest z błedami CRC.

mozna prosic o reupload

0

oj ciężko będzie ale zwycięstwo nasze

0

ale nerwówka była, ale w końcu graliśmy z liderem. Brawo dla naszych

0

ale brama Nolito

0

no cóż trudno. Ja wieżę w tych piłkarzy. Ale Pep musi ich szybko poukładać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?