O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 39
  • Polecenia 0

Komentarze

0

oj słaba obsada tego konkursu gaucho, ja bym na żadną nie zagłosował

0

@cymek w której minucie mniej więcej Maicon odwalił ten cyrk z kładzeniem się? Nie pierwszy raz o tym czytam, a sam tego zdarzenia nie zauważyłem.

0

@FCB keres bo są w formacie mkv., a tam chyba tylko avi. śmiga

0

@socios90 a sztuką jest wpakować 3 gole Xerez? traci więcej goli na mecz niż VVV

0

przelicznik powinien być taki taki: (liczba_goli/liczba_meczów)*współczynnik_ligi

przy czym te współczynniki nie powinny mieć tak bezsensownych wartości, gdzie jeden gol liczony jest za 2. gdyby to było 2 w pierwszych 5 ligach, 1,9 w następnych 5, 1,8 w następnych 5 itd. to rozumiem, może faktycznie coś z tą trudnością ligi jest na rzeczy. Ale z drugiej strony w Anglii czy Hiszpanii strzela się w tym sezonie mnóstwo goi, a w naszej Ekstraklasie nie - z tego wynika, że to w Polsce trudniej jest strzelić gola i to u nas powinien być wyższy współczynnik. Może zatem wzór powinien wyglądać tak: (liczba_goli/liczba_meczów)/średnia_bramek_na_mecz_w_lidze ?

Zobacz wszystkie

0

No Sylvinho jako jeden z największych poliglotów to śmiech raczej: "znający portugalski - jego język ojczysty, wypadałoby znać, hiszpański - język niemal identyczny, tak samo ja znam czeski lub słowacki, angielski - no tu ok, język obcy dla Niego, ale angielski to teraz żadne 'wow', i uczący się katalońskiego - brawo, brawo, jak już pisano po 4 latach pobytu to powinien już go nieźle znać , zwłaszcza, że zna portugalski i ponoć hiszpański, więc to jest powiedzmy tak jak dogadać się z Rosjaninem na bazarze.

0

przelicznik powinien być taki taki: (liczba_goli/liczba_meczów)*współczynnik_ligi

przy czym te współczynniki nie powinny mieć tak bezsensownych wartości, gdzie jeden gol liczony jest za 2. gdyby to było 2 w pierwszych 5 ligach, 1,9 w następnych 5, 1,8 w następnych 5 itd. to rozumiem, może faktycznie coś z tą trudnością ligi jest na rzeczy. Ale z drugiej strony w Anglii czy Hiszpanii strzela się w tym sezonie mnóstwo goi, a w naszej Ekstraklasie nie - z tego wynika, że to w Polsce trudniej jest strzelić gola i to u nas powinien być wyższy współczynnik. Może zatem wzór powinien wyglądać tak: (liczba_goli/liczba_meczów)/średnia_bramek_na_mecz_w_lidze ?

0

@socios90 a sztuką jest wpakować 3 gole Xerez? traci więcej goli na mecz niż VVV

0

@misugi

a jakie masz wersje? ja w czsach finału CL 2006 miałem beznadziejne łacze, mały dysk itd. i ogólnie nawet nie myślałem o ściąganiu całych meczy. mógłbyś wrzucić gdzieś któryś z posiadanych przez siebie plików albo powiedzieć ewentualnie mi skąd mogę pobrać mecz?

dzięki z góry

0

ja miałem 13 lat i czytałem pasjami bravo sport i pilkę nożną. byłem już kibicem Barcy odkąd zobaczyłem finał PZP w 1997. miałem z resztą wtedy taki nawyk, że zostawałem kibicem drużyny, która ten historyczny już puchar wygrywała - i tak do dzisiaj we Francji wspieram PSG (PZP 1996), a w Anglii Chelsea (PZP 1998, gol małego Zoli. jest to jednak miłość dość wygasła odkąd przyszedł Abramowicz, wcześniej Chelsea była średniakiem i za to ich lubiłem m.in. i za fajne logo)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?