13 sierpnia 2008, 13:30
0
a ja ide dziesaij na ten mecz..mama nadzieje ze jeszcze beda bilety za bramka, bo skzoda by mi bylo wywalic 50 euro
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a ja ide dziesaij na ten mecz..mama nadzieje ze jeszcze beda bilety za bramka, bo skzoda by mi bylo wywalic 50 euro
0
a ja ide dziesaij na ten mecz..mama nadzieje ze jeszcze beda bilety za bramka, bo skzoda by mi bylo wywalic 50 euro