0

Ekstraklasy niby nikt nie ogląda, a ma w NC+ większą oglądalność niż liga angielska.

9

Bez dodatkowych opłat? Pewnie maksymalnie 1 mecz w kolejce. Zakodują wszystko i będziesz bulił za jakieś pakiety.

0

Zakodować(dać na płatnych kanałach) mogą, nie mogą tylko zrobić ppw.

0

Zagrał o klasę lepiej od np. Aleni.

0

8 tyś ludzi na 15-tysięcznym obiekcie to wypełnienie prawie po brzegi?

6

Połowa z nich nie zostanie zawodowymi piłkarzami.

0

Warto zauważyć, że piękny strzela na większe bramki.

1

Nigdy, to się nie opłaca producentom telefonów.

0

Dembele rok temu nie chciał jeszcze iść do Barcelony, bo nie chciał spędzić sezonu na ławce.

0

W statucie (nie statusie) nie ma żadnej daty, są tylko limity finansowe na każdy rok rozliczeniowy.

0

O to mi chodzi. Jedni będą mieli, inni nie. W meczach typu Termalica-Arka raczej nie będzie.

0

Ekstraklasa będzie miała i jednocześnie nie będzie miała...

3

Grosik dopóki ma siły to na szybkości każdego objedzie 2-3 razy w meczu. Niestety z każdą minutą przeciwnik "się go uczy" i nie jest już tak wesoło.

0

Problem polskich drużyn może być łączenie gry w pucharach z ligą, gdy już awansują do grupy LM lub ME. Piast to zły przykład, bo oni grę w pucharach zakończyli latem, a słabo grali cały sezon i problem rotacji ich nie dotyczył. Probierz do koleś, który sprawdza się tylko w Białymstoku i podejrzewał, że z Cracovii wyleci po jednej rundzie.

0

Dla niego gra w pucharach to pocałunek śmierci. Wystraszył się biedak.

0

Jakie drużyny wstawisz co tej nowej tabeli skoro jeszcze nie wiadomo kto awansuje?

0

Przede wszystkim widać, że chłopak zobaczył jak się trenuje w Europie. Wrócił to kadry i trafił ma "polską myśl szkoleniową".

3

Człowieku, Barca nie może ma razie dać mu profesjonalnego kontraktu, Angole mogą.

2

Dodrukujesz się?

2

Baraże są po to, żeby nie było sytuacji takiej, że 10 kolejek przed końcem połowa ligi już o nic nie gra bo lider ma dużą przewagę i pewny awans. Drużyny grają do końca i nie "oddają" punktów tym walczącym o utrzymanie.

0

Czyli najlepsza pogoda do grania.

17

Wina, że weszli w układy z Qatar Foundation, czyli jedną z najbardziej podejrzanych organizacji w tamtym rejonie świata.

5

Jest szansa, że 2 drużyny z wyższym współczynnikiem niż Legia odpadną w III rundzie i wtedy to Legia będzie rozstawiona. Ostatnio też byli pod kreską, ale jednak wskoczyli na rozstawione miejsce.

0

Słabe to...

1

Problem polega na tym, że on jakimś cudem nie dostaje kartek. Koleś pownien wylatywać z boiska w co drugim meczu, a w sezonie dostał chyba jedną czerwoną kartkę.

2

W pomocy tylko Busi do gry obronnej i walki o piłkę? Messi i Iniesta nie dadzą sobie rady w pressingu nie mówiąc już o cofnięciu się do obrony.

0

Przy obecnych cenach wydanie takiej kasy na jednego z najlepszych obrońców ligi nie jest takie dziwne. Nie wiem, czy w przekroju całego sezonu nie był on najrówniej grającym ŚO w Anglii.

0

Lech to stan umysłu. Tam nie liczy się wynik ich drużyny, ważne żeby Legia miła gorzej.

0

Mało znany to On mógł być dla kogoś kto nie widzi piłki poza Messim i Ronaldo.

0

Yaya piłkarz mało znany? Wtedy jeden z najlepszych środkowych pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?