mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekstraklasy niby nikt nie ogląda, a ma w NC+ większą oglądalność niż liga angielska.
9
Bez dodatkowych opłat? Pewnie maksymalnie 1 mecz w kolejce. Zakodują wszystko i będziesz bulił za jakieś pakiety.
0
Zakodować(dać na płatnych kanałach) mogą, nie mogą tylko zrobić ppw.
0
Zagrał o klasę lepiej od np. Aleni.
0
8 tyś ludzi na 15-tysięcznym obiekcie to wypełnienie prawie po brzegi?
6
Połowa z nich nie zostanie zawodowymi piłkarzami.
0
Warto zauważyć, że piękny strzela na większe bramki.
1
Nigdy, to się nie opłaca producentom telefonów.
0
Dembele rok temu nie chciał jeszcze iść do Barcelony, bo nie chciał spędzić sezonu na ławce.
0
W statucie (nie statusie) nie ma żadnej daty, są tylko limity finansowe na każdy rok rozliczeniowy.
0
O to mi chodzi. Jedni będą mieli, inni nie. W meczach typu Termalica-Arka raczej nie będzie.
0
Ekstraklasa będzie miała i jednocześnie nie będzie miała...
3
Grosik dopóki ma siły to na szybkości każdego objedzie 2-3 razy w meczu. Niestety z każdą minutą przeciwnik "się go uczy" i nie jest już tak wesoło.
0
Problem polskich drużyn może być łączenie gry w pucharach z ligą, gdy już awansują do grupy LM lub ME. Piast to zły przykład, bo oni grę w pucharach zakończyli latem, a słabo grali cały sezon i problem rotacji ich nie dotyczył. Probierz do koleś, który sprawdza się tylko w Białymstoku i podejrzewał, że z Cracovii wyleci po jednej rundzie.
0
Dla niego gra w pucharach to pocałunek śmierci. Wystraszył się biedak.
0
Jakie drużyny wstawisz co tej nowej tabeli skoro jeszcze nie wiadomo kto awansuje?
0
Przede wszystkim widać, że chłopak zobaczył jak się trenuje w Europie. Wrócił to kadry i trafił ma "polską myśl szkoleniową".
3
Człowieku, Barca nie może ma razie dać mu profesjonalnego kontraktu, Angole mogą.
2
Dodrukujesz się?
2
Baraże są po to, żeby nie było sytuacji takiej, że 10 kolejek przed końcem połowa ligi już o nic nie gra bo lider ma dużą przewagę i pewny awans. Drużyny grają do końca i nie "oddają" punktów tym walczącym o utrzymanie.
0
Czyli najlepsza pogoda do grania.
17
Wina, że weszli w układy z Qatar Foundation, czyli jedną z najbardziej podejrzanych organizacji w tamtym rejonie świata.
5
Jest szansa, że 2 drużyny z wyższym współczynnikiem niż Legia odpadną w III rundzie i wtedy to Legia będzie rozstawiona. Ostatnio też byli pod kreską, ale jednak wskoczyli na rozstawione miejsce.
0
Słabe to...
1
Problem polega na tym, że on jakimś cudem nie dostaje kartek. Koleś pownien wylatywać z boiska w co drugim meczu, a w sezonie dostał chyba jedną czerwoną kartkę.
2
W pomocy tylko Busi do gry obronnej i walki o piłkę? Messi i Iniesta nie dadzą sobie rady w pressingu nie mówiąc już o cofnięciu się do obrony.
0
Przy obecnych cenach wydanie takiej kasy na jednego z najlepszych obrońców ligi nie jest takie dziwne. Nie wiem, czy w przekroju całego sezonu nie był on najrówniej grającym ŚO w Anglii.
0
Lech to stan umysłu. Tam nie liczy się wynik ich drużyny, ważne żeby Legia miła gorzej.
0
Mało znany to On mógł być dla kogoś kto nie widzi piłki poza Messim i Ronaldo.
0
Yaya piłkarz mało znany? Wtedy jeden z najlepszych środkowych pomocników.