0

Altintop się cieszy:)

0

Nareszcie jakiś transfer. Nie jest chłopak tani, ale myślę, że wiele wniesie do zespołu... Fajnie, że ma dopiero 23 lata:p

I niech bierze 9 ===> a co tam...

0

Po co nam Fabregas za jakieś 40-50 mln jak mamy jeszcze lepszego Thiago za free???????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?