mniszard
Dołączył/a: czerwiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, nie są znane dokładnie kwoty oraz osiągnięcia piłkarza... Rennes dostanie 30% ze 105 milionów czy łącznie z zmiennymi?
0
o kim mowa misiek w ogóle? :c
0
wiecie może jak brzmiało to pytanie... wraz z odpowiedzią rzecz jasna?
0
Rudego z City :)
3
A pomyśleć, że za tyle samo pieniędzy przeniósł się Tolisso do Bayernu :/ ten zarząd zniszczy ten klub do 2020 roku...
2
Barcelona wyglądała bardzo dobrze taktycznie...
0
Widzew? Chyba ŁKS
6
Więc jakby Barca sprowadziła ich obu... To Coutinho grałby na zmianę z Iniesta(podobne style), lecz nie gra tak w defensywie jak Rakitic czy nawet Veratti, więc Paulinho by był zmiennikiem dla Rakiticia? Paulinho to będzie kolejny transfer jak Turana... Lepiej dać już szansę Gomesowi może odpali warunkami fizycznymi nie odstaje od Rakiticia czy Paulinha.
0
Khedira, oezil, gnabry, boateng, can... Wymieniać dalej?
1
jak maja najemników to się nie dziwie :)
0
Owszem tak jest, a z Evertonu został wypożyczony do Milanu.
0
tak jak Ronaldinho teraz? wciąż ma ten dar, robi z piłka coś co innego niż wszyscy ;D
0
1:0 dla Barcy B gol padł chwile temu :P
0
Tanim i dobrym wyjściem było by ściągnięcie Kevina De Bruyne.
1
- Za 27letniego Di Maria dać 85.000.000€...
- Za 21letniego Pogbe dać 90.000.000€ - przynajmniej pogra dużo więcej sezonów.
Moim zdaniem Pogba nie jest wart tej ceny, skoro w Manchesterze Unt. nie udało mu się to jest opcja, że u nas będzie to samo.
0
FC Barcelona: Bravo, Alves, Piqué, Mathieu, Alba, Mascherano, Rakitic, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar
Rezerwowi: Ter Stegen, Bartra, Adriano, Rafinha, Busqets, Xavi, Pedro
Real Madryt: Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, Isco, Bale, Cristiano, Benzema
Denerwuje mnie jedna rzecz, każdych piłkarzy po nazwisku a Ronaldo po imieniu :D
0
Zanisko w lidze był :P
1
NIEEEEEEE!! NIGDY
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php Polecam.
0
Co za łeb!
0
Najlepszego byczku!
0
Ale Alves ładnie ciągnął do przodu i ta wrzutka po której by Cesc strzelił bramę piękna. Ładny mecz bym!
0
Skład najlepszy jaki może być. W 2 połowie wejdzie Iniesta/Sergi Roberto za Xaviego i Tello za Pedro
0
Gratuluje Tarzanie!
0
Zgadzam się po każdym golu.
0
To widzę, że naprawdę ostro było.
0
Coś mi się wydaje, że Messi wbije 2/3 bramki, Pedro 1 i Alexis 1 i może ktoś jeszcze. VeB. Czekamy na Wynik 5:0 lub wyżej!
0
Nie o to chodzi Ibra był jak teraz Baloteli, nic mu nie pasowało. Nie chciał jeździć klubowym samochodem na treningi(audi) choć każdy miał jeździć wolał swoje Lambo lub Ferari(nie pamiętam). Chciał być najważniejszy.
0
Moim zdaniem, Xavi powinien skończyć karierę w Barcelonie. To genialny zawodnik może w tym sezonie już mu nie idzie tak jak kiedyś to go od razu hejtujecie. Ten kto go pamięta ze wcześniejszych lat to co zrobił dla Barcelony, nie ma prawa go oceniać po sezonie. Może się jeszcze rozegra i będzie tak jak w sezonie 2011-2012.
0
Czeba kupić;3