O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Reprezentacja oczywiście jest ważna, ale bez przesady. Leo i tak nie zagra w tych meczach. A później Argentyńczycy będą biadolić i narzekać, że Messi na mundialu jest przemęczony

0

Świetnie się to ogląda. Fajnie, że powstają takie kompilacje. Wcześniej Rivaldo, teraz Eto'o.
Następny w kolejce kto? Może Ronaldinho. Byłoby na co popatrzeć :)

0

Pewnie to tylko mała pomyłka, ale matematyka się nie zgadza. Rozegraliśmy 152 mecze. 116 wygranych + 11 porażek + 47 remisów = 174 mecze

0

Jednak teraz będzie dużo ciężej odrobić stratę. Po pierwsze wtedy strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co ma ogromne znaczenie. Po drugie Arsenal to drużyna, która preferuje ofensywny styl gry i siłą rzeczy nie potrafi się bronić tak skutecznie jak Chelsea.
Mimo wszystko wierzę, że Barca do końca będzie walczyć o awans do finału
Visca el Barca

0

Espanyol za bardzo stara się sędziować, szczególnie przy spalonych.

My gramy swoje. I bardzo dobrze

Vamos

Zobacz wszystkie

0

Zdziwilbym sie gdyby to byl Samu ale moze Guardiola pokaze ze zle robil chcac go sprzedac i jakos mu to wynagrodzi. A co do moich faworytow to wydaje mi sie Rafa najpewniejszym. Jest najstarszy i najbrdziej doswiadczony.

0

Pewnie to tylko mała pomyłka, ale matematyka się nie zgadza. Rozegraliśmy 152 mecze. 116 wygranych + 11 porażek + 47 remisów = 174 mecze

0

Jednak teraz będzie dużo ciężej odrobić stratę. Po pierwsze wtedy strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co ma ogromne znaczenie. Po drugie Arsenal to drużyna, która preferuje ofensywny styl gry i siłą rzeczy nie potrafi się bronić tak skutecznie jak Chelsea.
Mimo wszystko wierzę, że Barca do końca będzie walczyć o awans do finału
Visca el Barca

0

Jeśli Espanyol będzie grać w piłkę a nie w kości (czego się obawiam i nie raz miało miejsce w derbach) to przy obecnej formie powinniśmy bez większych problemów wygrać.

0

Świetnie się to ogląda. Fajnie, że powstają takie kompilacje. Wcześniej Rivaldo, teraz Eto'o.
Następny w kolejce kto? Może Ronaldinho. Byłoby na co popatrzeć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?