Reprezentacja oczywiście jest ważna, ale bez przesady. Leo i tak nie zagra w tych meczach. A później Argentyńczycy będą biadolić i narzekać, że Messi na mundialu jest przemęczony
Świetnie się to ogląda. Fajnie, że powstają takie kompilacje. Wcześniej Rivaldo, teraz Eto'o.
Następny w kolejce kto? Może Ronaldinho. Byłoby na co popatrzeć :)
Jednak teraz będzie dużo ciężej odrobić stratę. Po pierwsze wtedy strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co ma ogromne znaczenie. Po drugie Arsenal to drużyna, która preferuje ofensywny styl gry i siłą rzeczy nie potrafi się bronić tak skutecznie jak Chelsea.
Mimo wszystko wierzę, że Barca do końca będzie walczyć o awans do finału
Visca el Barca
Zdziwilbym sie gdyby to byl Samu ale moze Guardiola pokaze ze zle robil chcac go sprzedac i jakos mu to wynagrodzi. A co do moich faworytow to wydaje mi sie Rafa najpewniejszym. Jest najstarszy i najbrdziej doswiadczony.
Jednak teraz będzie dużo ciężej odrobić stratę. Po pierwsze wtedy strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co ma ogromne znaczenie. Po drugie Arsenal to drużyna, która preferuje ofensywny styl gry i siłą rzeczy nie potrafi się bronić tak skutecznie jak Chelsea.
Mimo wszystko wierzę, że Barca do końca będzie walczyć o awans do finału
Visca el Barca
Jeśli Espanyol będzie grać w piłkę a nie w kości (czego się obawiam i nie raz miało miejsce w derbach) to przy obecnej formie powinniśmy bez większych problemów wygrać.
Świetnie się to ogląda. Fajnie, że powstają takie kompilacje. Wcześniej Rivaldo, teraz Eto'o.
Następny w kolejce kto? Może Ronaldinho. Byłoby na co popatrzeć :)
Komentarze
0
Reprezentacja oczywiście jest ważna, ale bez przesady. Leo i tak nie zagra w tych meczach. A później Argentyńczycy będą biadolić i narzekać, że Messi na mundialu jest przemęczony
0
Świetnie się to ogląda. Fajnie, że powstają takie kompilacje. Wcześniej Rivaldo, teraz Eto'o.
Następny w kolejce kto? Może Ronaldinho. Byłoby na co popatrzeć :)
0
Pewnie to tylko mała pomyłka, ale matematyka się nie zgadza. Rozegraliśmy 152 mecze. 116 wygranych + 11 porażek + 47 remisów = 174 mecze
0
Jednak teraz będzie dużo ciężej odrobić stratę. Po pierwsze wtedy strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co ma ogromne znaczenie. Po drugie Arsenal to drużyna, która preferuje ofensywny styl gry i siłą rzeczy nie potrafi się bronić tak skutecznie jak Chelsea.
Mimo wszystko wierzę, że Barca do końca będzie walczyć o awans do finału
Visca el Barca
0
Espanyol za bardzo stara się sędziować, szczególnie przy spalonych.
My gramy swoje. I bardzo dobrze
Vamos
0
Zdziwilbym sie gdyby to byl Samu ale moze Guardiola pokaze ze zle robil chcac go sprzedac i jakos mu to wynagrodzi. A co do moich faworytow to wydaje mi sie Rafa najpewniejszym. Jest najstarszy i najbrdziej doswiadczony.
0
Pewnie to tylko mała pomyłka, ale matematyka się nie zgadza. Rozegraliśmy 152 mecze. 116 wygranych + 11 porażek + 47 remisów = 174 mecze
0
Jednak teraz będzie dużo ciężej odrobić stratę. Po pierwsze wtedy strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co ma ogromne znaczenie. Po drugie Arsenal to drużyna, która preferuje ofensywny styl gry i siłą rzeczy nie potrafi się bronić tak skutecznie jak Chelsea.
Mimo wszystko wierzę, że Barca do końca będzie walczyć o awans do finału
Visca el Barca
0
Jeśli Espanyol będzie grać w piłkę a nie w kości (czego się obawiam i nie raz miało miejsce w derbach) to przy obecnej formie powinniśmy bez większych problemów wygrać.
0
Świetnie się to ogląda. Fajnie, że powstają takie kompilacje. Wcześniej Rivaldo, teraz Eto'o.
Następny w kolejce kto? Może Ronaldinho. Byłoby na co popatrzeć :)