monolet123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busi nie zagra z realem z tego co widac...
2
do dupy
wraca Ramos ,wraca modric i wróci James na el clasico.. .zeby nie bylo powtorki z rozrywki bo to wlasnie oni napedzaja Real.. nasza pomoc a ich pomoc to tak jakby porownac ajax do legi
0
Kross > rakitic zdecydowanie
isco > Busquets to nie ma o czym mowic
modric=iniesta
skoro jak chcesz takie porowananie to masz tutaj
0
dam sobie uciac glowe ,ze on dojdzie do realu w lecie ... my niestety zakaz mamy..
0
tak myslalem byl spalony :D
0
nie cieszym sie jeszcze 60 minuta !! :D
0
dobrze ze on strzelal :D
0
bale 2-0
dziekuje...
0
masz bol dupy do spania
0
isco jest mistrzem
0
Komentarz usunięty
0
jednak zimno w barcelonie bedzie...... moze przegreaja z bilbao
0
jestes zalosny wypad z tej strony nie rob wstydu
0
Ronaldoooooo 1;0 to by bylo na tyle
1
byl karny ... zasluzony
1
oby strzelil jak messi
1
smiejesz sie teraz z niego a zeby w el clasico nie załadował nam wlasnie z wolnego :D
0
omg prawie...
ale ma sile w nodze..
2
jak Ronaldo strzeli z tych 40 metrow to jestem bogiem
0
Bale łądnie to zrobił
0
zaraz real trafi
0
Messi to w ogole jest na boisku ???
0
i Dobrze ,ze bez neymara za duzo sam gra a pedro tez musi cos grac bo ino sie marnuje ? a gdzie Munir ten chlop gra jeszcze w tym klubie?
0
jest "jedynm z najlepszych Dp na swiecie " ?? gosciu czy ty wiesz co ty piszesz?
zamknij zimno bo mi okno :o
0
bardzo dobrze ,ze usuwaja takie gówna, zasmiecaja ino internety
0
As czy marca to jedna sciema o Ronaldo tez juz pisali ,ze mial odejsc rok temu i jakos gra do dzis
0
no fajnie ,ze podpisałteraz go mozemy sprzedac za drozej. On juz nie jest taki jak 3-4 lata temu ,zrobił sie taki "drewniany" potrzebujemy takiego isco czy modrica
1
za duzo fify gosciu :)
0
Komentarz usunięty
0
teraz pewnie trafia na monaco a my na bayern