1

Busi nie zagra z realem z tego co widac...

2

do dupy
wraca Ramos ,wraca modric i wróci James na el clasico.. .zeby nie bylo powtorki z rozrywki bo to wlasnie oni napedzaja Real.. nasza pomoc a ich pomoc to tak jakby porownac ajax do legi

0

Kross > rakitic zdecydowanie
isco > Busquets to nie ma o czym mowic
modric=iniesta

skoro jak chcesz takie porowananie to masz tutaj

0

dam sobie uciac glowe ,ze on dojdzie do realu w lecie ... my niestety zakaz mamy..

0

tak myslalem byl spalony :D

0

nie cieszym sie jeszcze 60 minuta !! :D

0

dobrze ze on strzelal :D

0

bale 2-0
dziekuje...

0

masz bol dupy do spania

0

isco jest mistrzem

0

Komentarz usunięty

0

jednak zimno w barcelonie bedzie...... moze przegreaja z bilbao

0

jestes zalosny wypad z tej strony nie rob wstydu

0

Ronaldoooooo 1;0 to by bylo na tyle

1

byl karny ... zasluzony

1

oby strzelil jak messi

1

smiejesz sie teraz z niego a zeby w el clasico nie załadował nam wlasnie z wolnego :D

0

omg prawie...
ale ma sile w nodze..

2

jak Ronaldo strzeli z tych 40 metrow to jestem bogiem

0

Bale łądnie to zrobił

0

zaraz real trafi

0

Messi to w ogole jest na boisku ???

0

i Dobrze ,ze bez neymara za duzo sam gra a pedro tez musi cos grac bo ino sie marnuje ? a gdzie Munir ten chlop gra jeszcze w tym klubie?

0

jest "jedynm z najlepszych Dp na swiecie " ?? gosciu czy ty wiesz co ty piszesz?
zamknij zimno bo mi okno :o

0

bardzo dobrze ,ze usuwaja takie gówna, zasmiecaja ino internety

0

As czy marca to jedna sciema o Ronaldo tez juz pisali ,ze mial odejsc rok temu i jakos gra do dzis

0

no fajnie ,ze podpisałteraz go mozemy sprzedac za drozej. On juz nie jest taki jak 3-4 lata temu ,zrobił sie taki "drewniany" potrzebujemy takiego isco czy modrica

1

za duzo fify gosciu :)

0

Komentarz usunięty

0

teraz pewnie trafia na monaco a my na bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?