0

Niech idzie, nie będziemy go trzymać na siłę a nie zagra u nas i tak. Nie chce zaśmiecać tematu, ale mam na sprzedaz naklejke Barcy 120 cm wysokości - ścinna czarno biała przedstawia nasz herb. Ktoś chetny pisać na monterka65@interia.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?