0

XXXXXXXXXXXXX

czegos zabraklo to raz, autokar w bramce ale mam nadzieje ze to sie zemsci. co do pilkarzy adriano to wogole jakas pomylka, maxwel jak dla mnie juz powinien pakowac szafke, bojan chyba relanium zjadl,xavi malo aktywmy reszta ok

0

juz dosc jego pitolenia jakby cesc zapominial poczasz meczu z interm jakas wielka wulkaniczna chmura nad europa byla a nasze chlopaki zapieprzaly autokarem do mediolanu po takiej podruzy naprawde musi grac sie dobrze papa ARSENAL

0

yyy z jednym sie nie zgodze mou juz przeszedl do histori jak THE SPECIAL FIVE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?